15 Ocak 2019 Salı 13:30

GÜNDEM

Sömestre Tatilinde Kayağa Gidecekler Bavulları N11.Com İle Dolduruyor

Yarı yıl tatili için dopdolu seçenekler sunan e-ticaret platformu n11.com, tatili kayak ve snowboard yaparak geçirecek olan aileler, gençler ve yetişkinler için bavulların vazgeçilmezlerini bir araya topluyor. Kayak tatilinin olmazsa olmazı kar kıyafetleri, aksesuar ve ekipmanları n11.com’un Spor&Outdoor kategorisinde satışa sunuluyor.

Sömestre Tatilinde Kayağa Gidecekler Bavulları N11.Com İle Dolduruyor
Sömestre Tatilinde Kayağa Gidecekler Bavulları N11.Com İle Dolduruyor
Sömestre Tatilinde Kayağa Gidecekler Bavulları N11.Com İle Dolduruyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kayak kıyafetleri arasında yer alan kayak pantolonları, ayakkabı ve kayak montları suya ve rüzgara dayanıklı bir şekilde tasarlanırken termal kayak çorap ve içlikleri vücut ısısının dengede kalmasını sağlıyor. Kayak kaskı, gözlük ve batonu eğlenceli kayak sporunu yaparken güvenliği elden bırakmamak için bavullarda yer alıyor. Sömestre tatilini kış sporlarıyla eğlence dolu geçirmek isteyenler farklı marka ve modelde birçok kayak kıyafet ve ekipmanı için n11.com’a geliyor. Sömestre tatiline sayılı günler kala kar tatili alışverişine çıkanlar alışverişlerini tık hızıyla n11.com ile gerçekleştiriyor.

Sevim Songün 0506 153 69 93

İlginizi Çekebilir

Tab Gıda Anadolu Üniversitesi İle Geleceğin Yöneticilerini Yetiştiriyor

Çeyrek asırlık tecrübesi ile Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda, geçtiğimiz yıl, Türkiye’nin en büyük uzaktan eğitim platformu olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle “Geleceğin Yöneticileri” eğitim programını başlatmıştı.


Taycan Formula E Finalinde Boy Gösterdi

Porsche’nin tamamen elektrikli spor otomobil modeli Taycan, demo turlarının sonuncusunu New York’ta Formula E Şampiyonası'nda gerçekleştirdi.


Protein Eksikliğine Karşı Öneriler

PROTEİN EKSİKLİĞİNE KARŞI ÖNERİLER


Bülten Bobbi Brown Belirgin Ve Mükemmel Kaşlar

BELİRGİN VE MÜKEMMEL KAŞLAR


Türkiye, Akdeniz’İn 3’Ncü Ucuz Ülkesi

İngiltere Posta İdaresi tarafından hazırlanan ve tatilde en çok kullanılan dokuz ana ürünün ülkeler bazındaki fiyat karşılaştırmasının yapıldığı Seyahat Maliyetleri Barometresi 2019 çalışmasına göre, Türkiye, İngilizler için en ucuz üçüncü ülke.


Etiketler: kayak, Kayak, için, Sömestre, n11com

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.