3 Ekim 2019 Perşembe 10:39

GÜNDEM

Sompo Sigorta Çalışanları “Dünyanın Sigortası Biziz!” Dedi

Sompo Sigorta’nın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi ‘Yerküreye Saygı’ kapsamında çalışanlar “Dünyanın Sigortası Biziz!” konseptiyle bir araya geldi.

Sompo Sigorta Çalışanları “Dünyanın Sigortası Biziz!” Dedi
Sompo Sigorta Çalışanları “Dünyanın Sigortası Biziz!” Dedi
Sompo Sigorta Çalışanları “Dünyanın Sigortası Biziz!” Dedi
Sompo Sigorta Çalışanları “Dünyanın Sigortası Biziz!” Dedi
Sompo Sigorta Çalışanları “Dünyanın Sigortası Biziz!” Dedi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sompo Sigorta, 2019 yılını değerlendirmek ve 2020 hedeflerini paylaşmak üzere 636 çalışanı ile 28 Eylül 2019 Cumartesi günü Sapanca Elite World Hotel’de toplandı.

Sektörün eş zamanlı en yüksek karlılık ve büyüme rasyosuna sahip şirketi Sompo Sigorta, çalışan sayısını son 3 yılda yüzde 37 arttırdı. İş performansının yanı sıra toplumdan aldığını yine topluma verme mottosu ile ülkeye, yerküreye karşı sorumluğun bilinci ile küresel iklim değişikliğine ilişkin bir bilinç yaratmak, davranışa dönüştürmek ve etkilerini azaltmak amacıyla, bu yılın başında Yerküreye Saygı projesine imza atmıştı. Bu doğrultuda, bu yılki çalışan toplantısı da Sompo Sigorta çalışanları “Dünyanın Sigortası Biziz” dediler.

Sompo Global tarafından Sompo Perakende Platform CEO’su olarak da görevlendirilen Sompo Sigorta CEO’su Recai Dalaş, yaptığı sunumla 2019 yılını değerlendirirken şirketin 2020 hedefleri ve gelecek vizyonuna ilişkin paylaşımda bulundu. Sektör liderliğine oynayan bir şirket olduklarını belirten Dalaş, geldiğimiz noktada rakiplerimizi takip etmek yerine kendi kültürümüzü yaratarak farklılaşma yolunda başarılı bir şekilde ilerliyoruz dedi. Ayrıca toplantı sırasında 10 ve 15 yıllık çalışanlar, Recai Dalaş tarafından ‘Kıdem Ödülleri’ ile onurlandırıldı.

Yerküreye Saygı Projesi’nde aktif rol üstlenen Türk Meteoroloji ve Afet Yönetimi Profesörü Mikdat Kadıoğlu da toplantıda küresel iklim değişikliğinin etkileri ve bireysel olarak alınabilecek önlemler üzerine sunum yaptı. Toplantı komedyen Kaan Sekban’ın stand-up’ı ve DJ performans ile son buldu.

Çalışanların etkinlik boyunca #yerküreyesaygı #dünyanınsigortasıbiziz hashtagleri ile paylaştıkları her fotoğraf için TEMA’ya fidan bağışında bulunan Sompo Sigorta, bu projeyle Çanakkale Doğandere’de 3.000 fidanlık Sompo Sigorta Yerküreye Saygı Umut Ormanı oluşturdu. Toplantı esnasında, tek kullanımlık plastik atığını önlemek amacıyla tüm çalışanlara fonksiyonel ve sağlıklı su matarası dağıtıldı. Toplantı boyunca dağıtılan su mataralarını kullanan çalışanlar, bu sayede 2000 adet pilastik pet şişe kullanımının önüne geçti.

Ayrıca toplantıda dijital malzemelere ağırlık verilirken, basılı malzemelerde de geri dönüşüm tercih edildi. Minimum düzeyde basılı malzeme kullanılırken kullanılan basılı malzemeler de sokak hayvanlarının kulübe yalıtımında kullanılmak üzere toplantı bitiminde toplandı.

İlginizi Çekebilir

Abdi İbrahim, Afrika'da Yatırım Fırsatlarını Değerlendirdi

Abdi İbrahim, Johannesburg’da düzenlenen Afrika Yatırım Forumu’na Türkiye’den davet edilen tek Türk ilaç firması olarak katıldı. Bölgedeki yatırım fırsatlarını değerlendiren Abdi İbrahim, Afrika kıtasında daha da büyümeyi planlıyor. Afrika Kalkınma Bankası tarafından düzenlenen toplantılarda Afrikalı iş örgütleri ve iş insanlarıyla bir araya gelen Abdi İbrahim, yatırım ve yerelleşme konularındaki deneyimini paylaşarak, kıtadaki projeler hakkında bilgi aldı.


Koah’In 3 Önemli Nedeni

(20 KASIM DÜNYA KOAH GÜNÜ)


Türkiye’Deki Müze Sayıları İki Kata Yakın Arttı

BASIN BİLDİRİSİ


“Prematüre Gücü” Projesi Büyüyerek Devam Ediyor!

Türkiye’de 33 yıldır yenilikçi ve güvenilir ürünleriyle bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimine katkı sağlamak için çalışan Prima, “Prematüre Gücü” projesi kapsamında, dünyanın en küçük kahramanları olan prematürelere ve ailelerine desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda şu ana kadar 500 bini aşkın bebek bezini hastanelere bağışlayan Prima, buna ek olarak prematüre ebeveynler için eğitim seminerleri düzenledi ve Anne Bebek Uyum odası açılması için katkıda bulundu. Prematüre Gücü projesini büyüten Prima, bu yıl ebeveynlerin desteği ile de prematüre bebek bezi bağışını iki katına çıkarmayı hedefliyor.


Bülten Levi's® Bodywear Kapsül Koleksiyonu

LIVE IN LEVI’S®


Etiketler: Sompo, Sigorta, 2019, Yerküreye, Saygı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.