5 Aralık 2019 Perşembe 12:42

GÜNDEM

Sompo Sigorta’Dan Yeni Reklam Filmi “Biz Sizi Anlıyoruz…”

İnovatif, rekabetçi kurum kültürü ile sektörün kâr ederek büyüyen en hızlı şirketi unvanına sahip Sompo Sigorta, yeni reklam filmini yayınladı. “Biz Sizi Anlıyoruz” mottosuyla hazırlanan reklam filmi, Sompo Sigorta’nın sigorta sektörüne ve müşterisine bakış açısına vurgu yapıyor.

Sompo Sigorta’Dan Yeni Reklam Filmi  “Biz Sizi Anlıyoruz…”
Sompo Sigorta’Dan Yeni Reklam Filmi  “Biz Sizi Anlıyoruz…”
Sompo Sigorta’Dan Yeni Reklam Filmi  “Biz Sizi Anlıyoruz…”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sompo Sigorta, 132 yıllık tarihinden aldığı güç ve tecrübeyi yenilikçi bakış açısı ile birleştirerek müşteri ihtiyaç ve beklentilerini odağına alan vizyonuyla farkını ortaya koyuyor. Bu yaklaşımı doğrultusunda yeni reklam filmini izleyicilerin beğenisine sunan Sompo Sigorta, müşterilerine “Biz Sizi Anlıyoruz” diyor.

Sompo Sigorta hep yanınızda…

Reklam filminde, Sompo Sigorta çalışanı Tamer’in çevresinde oluşan beklenmedik durumlara karşı sergilediği duyarlı tutumu ve yakınlarına verdiği değeri samimi bir dille anlatan Sompo Sigorta, “İnsan bazı şeyleri önceden göremese de değer verdiğini göstermek için önlem almalı” söylemiyle hızlı aksiyon alabilen, müşterisine ve çevresine duyarlı, adil yaklaşımını aktarıyor.

Sompo Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek yeni reklam filminden duydukları heyecanı dile getirerek; “Sompo Sigorta olarak yeni reklam filmimizi yayına almaktan çok mutluyuz. Bu reklam aracılığıyla sigorta sektörüne, müşterilerimize olan bakış açımızın mesajını vermeyi hedefledik. Bizim için asıl olan insan…Biz geliştirdiğimiz ürünlerde de hizmet yaklaşımımızda da odağımıza insanı alıyoruz. Bizim işimiz sigorta ürünü satmanın çok daha ötesinde… Önceliğimiz müşterimizi anlamak ve onu korumak. Bu reklam filminde de bunun altını çizmeye özen gösterdik. Sompo Sigorta kurum kültürümüzde bulunan duyarlılığımız, adil oluşumuz, müşterilerimiz ile olan samimiyetimiz ve en önemlisi hızlı aksiyon alarak en çok ihtiyaç duydukları zamanda yanlarında olmamız bizim en büyük gücümüz...” dedi.

Sompo Sigorta’nın tüm sosyal medya mecralarında gösterilmeye başlanan reklam filmi, hemen ardından ulusal televizyon kanallarında ve diğer online mecralarda da yayına girdi. Kala Film’in prodüksiyonunu üstlendiği filmin çekiminde fotoğraf ekibi de dâhil 55 kişilik teknik ekip ve 20 kişilik oyuncu kadrosu görev aldı. Reklam filminde aynı zamanda Sompo Sigorta çalışanları da yer aldı.

Reklamın Künyesi

Reklamveren: Sompo Sigorta

Reklamveren Yetkilileri: Doğukan KARAKAYA, Sema Deliorman Asal, Murat Özgür

CCO: Mert Kunç, Güngör Türkömer

Yaratıcı Ekip: Ali Hikmet Yavuz, Arda Acar, Yaprak Koçak

Müşteri İlişkileri: Burçin Şimşek

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film Prodüksiyon

Yönetmen: Serter TIRMIK

İlginizi Çekebilir

Yapay Zeka Destekli Philips Oled805855 Tv’Ler Görüntü Kalitesini En Üst Seviyeye Taşıyor

Mayıs ayında raflara çıkacak yeni Philips OLED805/855 TV’ler, 4.nesil P5 görüntü işleme motorunu yapay zekayla birleştirecek.


Eğlencenin Başkenti İsfanbul Tema Park Emıtt’Te

EĞLENCENİN BAŞKENTİ


Kışın Cildinizin İki Kurtarıcısı; Güneş Koruyucu Ve Nemlendirici

Yaz aylarında güneş cildimize ne kadar zarar veriyorsa soğuk ve karlı havalarda da o kadar yıpratıyor. Özellikle kayak yapanlar kar yanığına karşı güneş koruyucu kullanmalı. Soğuk havanın oluşturduğu tahriş ve kuruluğa karşı ise önlem alınmalı. Dermatoloji, Veneroloji ve Kozmetoloji Uzmanı Prof. Dr. Emel Güngör, kış aylarında sağlıklı bir cilde sahip olmak için yapılması gerekenleri anlattı.


Ey Sigortacılık Sektörünün 2020 Görünümü

Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY’nin Sigortacılık Sektörü 2019 Görünümü Raporu’na göre; sektörde değişimin hız kazanması ile birlikte sigorta şirketlerinin köklü bir dönüşüme ve doğru yeteneklere ihtiyacı var. Düşen faiz oranları, değişen müşteri beklentileri ve demografi sektöre yön verirken, sigorta şirketlerinin operasyonel mükemmelliğin yakalanması ve teknoloji odaklı inovasyona yatırım arasında doğru dengeyi kurması gerekiyor


Penti'den Sevgililer Günü'ne Özel 'Romeo&Juliet' Kapsül Koleksiyonu

Penti; romantik, eğlenceli ve uyumu seven çiftlere bu Sevgililer Günü'nde Romeo&Juliet kapsül koleksiyonu sunuyor. Romeo ve Juliet yazılı pijama takımlarıyla ev keyfine aşk katacak olan marka, 14 Şubat fotoğraf karelerinin de eğlencesini artıracak.


Etiketler: Sompo, Sigorta, reklam, yeni, filminde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.