29 Ağustos 2019 Perşembe 11:17

GÜNDEM

Son Dakika Tatilciler İçin Otobüs Bileti Fırsatları!

Yaz mevsimini son bir tatil ile sonlandırmak isteyenler, 30 Ağustos’un Cuma gününe denk gelmesi sebebiyle üç günlük bir seyahate çıkmaya hazırlanıyor. Uçak biletinden sonra otobüs bileti karşılaştırması ve satışı da yapan Enuygun.com’un Seyahat Analisti Tuğba Hacıbayramoğlu, 120 TL’den başlayan fiyatlarla Antalya, Fethiye, Marmaris gibi tatil rotalarına otobüs bileti alınabileceğini belirtiyor.

  Son Dakika Tatilciler İçin Otobüs Bileti Fırsatları!
  Son Dakika Tatilciler İçin Otobüs Bileti Fırsatları!
  Son Dakika Tatilciler İçin Otobüs Bileti Fırsatları!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yazın son günlerini keyifli bir tatille kapatıp sonbahara başlangıç yapmak isteyenler heyecanla 30 Ağustos’u bekliyor. Zafer Bayramı nedeniyle resmi tatil olan 30 Ağustos’un Cuma gününe denk gelmesiyle birlikte pek çok kişi tatil için yollara çıkmaya hazırlanıyor. Tatilini son dakikaya bırakanlar, havaalanına uzak rotaları tercih edenler ve araç kullanarak yorulmak istemeyenler, bu tatil için genellikle otobüs yolculuğunu tercih ediyor. Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi Enuygun.com’un Seyahat Analisti Tuğba Hacıbayramoğlu, tatil öncesinde otobüs biletleri ve popüler rotalar hakkında değerlendirmede bulundu.

“Otobüste son dakikada fiyatın artmaması büyük avantaj”

Enuygun.com olarak uçak biletinden sonra otobüs bileti karşılaştırması ve satışı da yaptıklarını söyleyen Tuğba Hacıbayramoğlu, otobüs biletinde son dakika da olsa aynı fiyata bilet satın almanın büyük avantaj olduğuna dikkat çekti. Günümüzde otobüs yolculuklarında konforun arttığını da belirten Hacıbayramoğlu “Pek çok otobüste tek koltuk seçeneği bulunuyor ve bu koltuklar özellikle tek başına seyahat edenler için büyük rahatlık sağlıyor. Bunun yanında tatile çıkanlar ‘nasıl giderim’ endişesi de taşımıyor çünkü yurdun her yerine otobüsle seyahat etmek mümkün” dedi.

Tatilcilerin tercihi Antalya ve Ege

Üç günlük 30 Ağustos tatili için Antalya, Alanya, Kaş, Fethiye, Marmaris, Didim ve Çeşme gibi tatil yörelerinin otobüs biletlerine ilgi gösterildiği belirten Hacıbayramoğlu, popüler tatil rotalarının bilet fiyatlarını şöyle açıkladı, “Alanya ve Antalya’ya otobüs bileti 120 TL’den başlıyor. Bu dönemin popüler rotası Kaş için otobüs biletleri 190 TL’den satılıyor. Fethiye için 135 TL’ye otobüs bileti var. Bodrum otobüs biletleri ise 150 TL’den itibaren satışa sunuluyor.”

250 TL’ye yurt dışına gidilebilir!

Otobüs yolculuğunun sadece yurt içi ile sınırlı olmadığını belirten Tuğba Hacıbayramoğlu, “Örneğin vizesiz seyahat edilebilen Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye 250 TL’ye gidebilmek mümkün. Gürcistan’ın Batum, Bulgaristan’ın Varna, Burgaz gibi Karadeniz kıyısındaki tatil yörelerine veya Yunanistan, Makedonya, Sırbistan gibi yakın ülkelere yapılan seyahatlerde de otobüs yolculuğu tercih ediliyor” diye konuştu.

2008 yılında karşılaştırma sitesi olarak kurulan teknoloji şirketi Enuygun.com, günümüzde Türkiye’nin en büyük uçak bileti sitesi konumundadır. 170’i aşkın çalışanıyla ayda 15 milyonun üzerinde ziyaretçisine hizmet veren Enuygun.com; uçak bileti, otel rezervasyonu, otobüs bileti satışının yanı sıra, kredi, mevduat, GSM ve internet paketi karşılaştırması yapmaya da olanak tanıyor. 2016 yılında global markası “Wingie” ile dünyaya açılan Enuygun.com, uçak bileti satışını Almanca, İngilizce, Arapça, İspanyolca ve Rusça dil seçenekleriyle farklı pazarlarda da sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

Minikler, Bilkent Center’Da Dans Ediyor

Minikler, Bilkent Center’da Dans Ediyor


Bu Kış Rahat Bir Nefes Alın

Büyük şehirlerde hava kalitesi gün geçtikçe azalırken; kış aylarında bu durum yoğun olarak hissedildiğinden, bulunduğumuz ortamda kaliteli hava solumanın önemi giderek artıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sürekli İzleme Merkezi tarafından güncel olarak paylaşılan hava kirliliği raporlarına göre, İstanbul'un bazı noktalarında hava kirliliği oranı tehlikeli boyuta ulaştı.


Yıldız Holding ‘En İyi İşveren Markası’ Seçildi

Yıldız Holding profesyonel sosyal paylaşım platformu LinkedIn tarafından düzenlenen ve yüzlerce şirketin değerlendirildiği LinkedIn Talent Awards 2019 Ödülleri'nde, “En İyi İşveren Markası” ödülünü kazandı.


Diyabet Hastaları Hangi Besinleri Ne Kadar Tüketmeli 14 Kasım Dünya Diyabet Günü

Diyabet Hastaları Hangi Besinleri Ne Kadar Tüketmeli?


Dokuz8haber 5’Nci Yaşını Özel Bir Davetle Kutladı

DOKUZ8HABER 5’NCİ YAŞINI ÖZEL BİR DAVETLE KUTLADI


Etiketler: otobüs, tatil, bileti, için, büyük

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.