4 Kasım 2019 Pazartesi 12:03

GÜNDEM

“Sonuna Kadar İstanbul Senin” Adidas Her Adımında Koşucuların Yanındaydı

Bu yıl 41.’si düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonu’nun ana sponsoru olan adidas Türkiye, 42 kilometre boyunca ilklere imza attığı uygulamalar, müziğin gücü ve destek gruplarıyla sonuna kadar binlerce koşucunun her adımında yanındaydı. adidas Türkiye koşucuların maratonu tamamlamasına destek olmak için maratonu “Sonuna Kadar İstanbul Senin” temasıyla sahiplendi.

“Sonuna Kadar İstanbul Senin” Adidas Her Adımında  Koşucuların Yanındaydı
“Sonuna Kadar İstanbul Senin” Adidas Her Adımında  Koşucuların Yanındaydı
“Sonuna Kadar İstanbul Senin” Adidas Her Adımında  Koşucuların Yanındaydı
“Sonuna Kadar İstanbul Senin” Adidas Her Adımında  Koşucuların Yanındaydı
“Sonuna Kadar İstanbul Senin” Adidas Her Adımında  Koşucuların Yanındaydı
“Sonuna Kadar İstanbul Senin” Adidas Her Adımında  Koşucuların Yanındaydı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

adidas Türkiye, koşuculara daha fazla destek vererek onların sonuna kadar gitmelerini sağlamak amacıyla koşulan her kilometrede sporcuların yanında olacak uygulamalara imza attı. Parkur boyunca koşucuların deneyimini iyileştirmesi ve derece geliştirmesi için, yurtdışındaki maratonlarda sıklıkla görülen ve İstanbul’da daha önce yapılmamış bir uygulama olarak virajlara adidas 3 bantlı yer çizgiler yerleştirildi. Bu bantlar koşucuların performanslarına katkı sağlayarak finişe en hızlı şekilde gitmelerine imkan verdi.

42 km boyunca “Sonuna Kadar İstanbul Senin” ruhu

Altunizade’deki start alanından finişe kadar olan 42 km’lik yolda adidas’ın koşu ekibi “adidas Runners İstanbul” tarafından organize edilen destek noktaları sayesinde eğlence ve müzikle koşucular için coşku hiç bitmedi. 8K Halk yürüyüşünde start alan adidas ekibine 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü geçene kadar School of Samba ritim grubu eşlik etti. adidas Türkiye, 1. kilometreyi boğazda bir ilkle karşılayarak köprüye kurulan DJ performans setiyle saat 9.00-11.00 saatleri arasında katılımcıları daha fazla motive ederek coşkuyu da artırdı.

Koşucuların en sevdikleri nokta olan ve kendi aralarında ‘yankı köprüsü’ olarak adlandırdıkları Yıldız Geçidi’nde de özel DJ performans alanı yerleştirildi. Yenikapı köprüsü girişindeki 14,5K’ya denk gelen noktada ise adidas runners ekibi 15K finiş noktasına doğru koşuculara desteği artırdı. 15K sonundaki soğuma alanında ise buz havuzu ve hamak gibi sporcuları rahatlatan uygulamalara yer verildi. 42K’ya devam eden ve “Sonuna Kadar” diyen maratonculara ise 30K’da ritim grubu eşlik etti.

Finisher tişörtleriyle maratonu ölümsüzleştirildi

adidas, katılımcıların maraton ruhunu sonuna kadar yaşaması ve bu anlamlı günden bir hatıraya sahip olmaları için “finisher tişörtleri” hazırladı. Maratonu katılımcılar için ölümsüzleştiren adidas’ın hazırladığı 15 km ve 42 km koşucularına özel tişörtler maraton haftasında satışa sunuldu. Göğüs tarafında “Runner of the Continents” ve alt tarafında 15 km ve 42 km yazılı tişörtlerin sırtında “Sonuna Kadar İstanbul Senin” sloganı yer alan beyaz ve siyah renkte tasarlanan tişörtlerin adidas mağazalarında satışı devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Bülten Garanti Bbva, Yatırımcı İlişkileri Alanında Türkiye'nin En İyisi Seçildi.

Ticaret Sicil No: 521008


Global Menkul Değerler, Denizli’De İhracatçılarla Buluştu

Global Menkul Derğerler, TİM ve TSPB işbirliği ile düzenlenen ve son durağı Denizli olan panellerde, kurdaki oynaklıkların yaratabileceği risklere karşı şirketleri bilgilendirdi.


Ergül Mobilya’Nın Marka Yüzü Ajda Pekkan Oldu

“Yeni Neslin Tercihi” Ergül Mobilya’nın marka yüzü, Türkiye’nin Süperstar’ı Ajda Pekkan oldu. Güzelliği ve fiziğiyle her neslin konuşulan ismi Ajda Pekkan, Ergül’ün yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti. 2020 koleksiyonunu “Yeni Neslin ve Yeni Nesil Hissedenlerin Tercihi” sloganıyla ekranlara taşıyan Ergül Mobilya, Ajda Pekkan ile yeni bir döneme başladı.


Dmd Hastalarına Destek Zamanı

13/12/2019


Rol Model Kadınlar, İstanbul’Da Kadının Hiyakesini Anlattı

ROL MODEL KADINLAR, İSTANBUL’DA KADININ HİKÂYESİNİ ANLATTI


Etiketler: adidas, kadar, için, İstanbul, daha

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.