18 Temmuz 2019 Perşembe 11:31

GÜNDEM

Sony, Full Frame Lens Yelpazesini 35Mm F1.8 Hafif Prime İle Güçlendiriyor

Sony, E-mount full frame lens yelpazesinin en son üyesi FE 35mm F1.8 büyük diyafram açıklıklı, geniş açılı prime lensin (model SEL35F18F) gelişini duyurdu.

Sony, Full Frame Lens Yelpazesini 35Mm F1.8 Hafif Prime İle Güçlendiriyor
Sony, Full Frame Lens Yelpazesini 35Mm F1.8 Hafif Prime İle Güçlendiriyor
Sony, Full Frame Lens Yelpazesini 35Mm F1.8 Hafif Prime İle Güçlendiriyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Full frame, büyük diyafram açıklığına sahip prime lensin kompakt boyutları ve hafifliği, günlük hızlı çekimlerden yiyecek fotoğrafçılığına, manzara çekimlerinden gece sahneleri ve daha fazlasına kadar çok farklı çekim koşullarında hareket imkanı ve rahatlık sağlıyor. Maksimum F1.8 diyafram açıklığından olağanüstü köşeden köşeye görüntü kalitesi sunan yeni lens, sessiz otomatik netlemesi ve kuvvetli takip performansı ile hem fotoğraf hem de video çekimlerinde dikkat çeken bir seçenek olarak öne çıkıyor. Küçük boyutları sayesinde hem APS-C hem de full frame gövdelere aynı ölçüde uyum sağlarken; enstantaneler, portreler ve daha birçoğu için mükemmel bir 52,5mm eşdeğeri[i][1] odak mesafesi sunuyor.

Ürünün öne çıkan özellikleri:

Kompakt ve hafif lenste yüksek çözünürlük ve büyük diyafram aralıklı full frame performansı

Geniş bir görüntüleme ihtiyaçları yelpazesi için çok yönlü kontrol ve kullanım

Gerek videolar gerekse fotoğraflar için mükemmel takip özellikli sessiz AF

Sony Europe Dijital Görüntüleme Ürün Pazarlama Direktörü Yann Salmon-Legagneur, “35mm prime lens, çok yönlülüğü ile birçok farklı türde çekim için doğru seçenek olduğundan, çoğu fotoğrafçının ilk başvurduğu lenstir. Mükemmel uçtan uca netliği gerçekten hafif tasarım ile bir araya getiren yeni 35mm FE lensimizin farklı türlerde fotoğraf ve video çekimi yapanlar için cezbedici olacağından eminiz” diye konuştu.

Fiyat ve Bulunabilirlik

FE 35mm F1.8, Ağustos 2019'da yaklaşık 700 Euroluk fiyat etiketi ile Avrupa'da satışa çıkacak.

En yeni fotoğraf makineleri ve Sony’nin diğer Alpha ürünleri ile çekilen çeşitli özel hikaye, video ve heyecan verici yeni içeriklerden oluşan bir seçkiye, https://www.sony.co.uk/alphauniverse adresinden ulaşılabilir. Sony’nin 22 dilde erişilebilen Avrupa fotoğraf merkezi, ürün haberleri, yarışmalar ve her bir ülkedeki Sony etkinliklerinin güncel bir listesini barındırıyor.

[1] 35mm full frame eşdeğeri

[2] Nem ve toza tam dayanıklılık garanti edilmez.

İlginizi Çekebilir

Peyzaj Mimarlığı Disiplininin Önemli Temsilcilerinden Prof. Rainer Schmidt "Kalebodur İle Mimarın Mutfağı"Nda

Kalebodur‘un, toplumu ve mimarlığı ilgilendiren değerlere sahip çıkma misyonuyla hayata geçirdiği toplantı dizilerinden "Kalebodur ile Mimarın Mutfağı" alanında önemli isimleri ağırlamaya devam ediyor. Etkinlik serisinin yeni konuğu 21 Şubat'ta peyzaj mimarı Prof. Rainer Schmidt olacak.


Küçükçiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar! Küçükçiftlik Bahçe Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Çimlerin üstünde yıldızların altında!


Doğumsal Kalp Hastalığı ‘Zirveye’ Çıkmaya Engel Değil!

Doğumsal kalp hastalıklarının en zorlu grubunu ‘balık kalpli’ çocuklar oluşturuyor! Onlar 3 yaşına kadar 3 büyük kalp ameliyatı geçiriyor! İşte, bu özel çocuklar ve aileleri, ülkemizde ve dünyada önemli bir sorun olan doğumsal kalp hastalıklarına dikkat çekmek amacıyla Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi’nde düzenlenen ‘Balık Kalpli Çocuklar’ etkinliğinde uzmanlarla bir araya geldi. Doğumsal kalp hastası olarak dünyaya gelen 28 yaşındaki İbrahim Onur Akoğlu’nun hikayesi ise; doğumsal kalp hastalığının zirvelere çıkmaya engel olmadığını kanıtlaması adına dikkat çekiciydi. İşte, ilginç hikayenin ayrıntıları, uzmanların önemli mesajları…


Rota, Courchevel

Rota, Courchevel


Sunexpress, 2019 Yılını Rekorla Kapadı

SunExpress, art arda üçüncü kez tarihinin en yüksek gelirini yakalayarak, 2019’u rekorla kapattı


Etiketler: için, frame, yeni, fotoğraf, Sony

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.