13 Eylül 2019 Cuma 14:20

GÜNDEM

Sony, Ifa 2019’Da Yeni Ürünlerini Görücüye Çıkarttı

Ürün ve teknoloji yelpazesinin yardımıyla yeni kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimleri yaratıyor

Sony, Ifa 2019’Da Yeni Ürünlerini Görücüye Çıkarttı
Sony, Ifa 2019’Da Yeni Ürünlerini Görücüye Çıkarttı
Sony, Ifa 2019’Da Yeni Ürünlerini Görücüye Çıkarttı
Sony, Ifa 2019’Da Yeni Ürünlerini Görücüye Çıkarttı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sony, Almanya’nın başkenti Berlin’de gerçekleştirilen IFA 2019 tüketici elektroniği fuarında en son ürünlerinden oluşan bir yelpazeyi görücüye çıkarttı.

IFA’nın resmi açılışından önce düzenlenen Sony basın toplantısı, Sony Corporation Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Elektronik Ürünler & Çözümler İş Kolu’ndan sorumlu Yönetici Shigeki Ishizuka,‘nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Shigeki Ishizuka, Sony’nin amacının “Dünyayı yaratıcılık ve teknolojinin gücü yoluyla duygu ile doldurmak” olduğunu belirterek, şirketin, yaratıcılar ve kullanıcılara yeni değerler sağlamak için, çığır açan donanımlar yaratmaya devam edeceğini söyledi.

Daha sonra Sony’nin eşsiz teknolojileri kullanılarak yaratılan ürünleri tanıtan Ishizuka, Sony’nin, sahip olduğu en iyi ürün ve teknolojileri bir araya getirerek, her bir kullanıcıya özel olarak kişiselleştirilmiş ‘Kişisel Eğlence Çözümleri’ sunmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

Gürültü engelleme özellikle kulaklıklar

1000X serisi kablosuz kulaklık, daha zengin bir ses deneyimi elde etmek için, birinci sınıf gürültü engelleme özelliğine ve üstün sese sahip. Yelpazenin yeni üyesi ise, ödüllü kafa bantlı WH-1000XM3 ve gerçek anlamda kablosuz WF-1000XM3’e eklenen, WI-1000XM2 kulak içi kulaklık oldu. WH-1000XM3 ile aynı HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1’i de içinde barındıran bu yeni model, sektör lideri*1 gürültü engelleme ve yüksek ses kalitesi sağlıyor. Esnek, hafif silikon boyun bandı, sevdiğiniz şarkıları konforlu bir şekilde ve tarzınızdan taviz vermeksizin dinleyebilmenize imkan veriyor.

Canlı konser deneyimi sunan 360 Reality Audio

Sony, aynı zamanda bireysel özellikler ve kişisel alanlar ile uyumlu eğlence deneyimleri için, akıllı telefonlar veya diğer cihazlar ile bir araya gelebilen bir dizi ses teknolojisi ve ürününü de tüketicilere sunuyor. IFA ziyaretçileri, canlı bir konser hissi yaratmak üzere, kullanıcıları ses ile çevreleyen yeni bir müzik deneyimi 360 Reality Audio’yu deneyimleme şansını da elde etti. Xperia 1 akıllı telefon ve WH-1000XM3 bir araya gelerek, bir uygulamanın yardımıyla kullanıcının dinleme özelliklerini analiz ediyor ve her bir kullanıcı için mükemmel şekilde optimize edilen, sarmalayıcı bir müzik alanı yaratıyor.

Zengin dinleme deneyimi için Signature Serisi

Signature Serisi, Sony’nin on yıllar boyunca geliştirilen ses teknolojilerini bir araya getirerek kişisel dinleme deneyimi elde etmek üzere seste mükemmellik için uğraşıyor. Bu serinin en son ürünü, yüksek çözünürlüklü ses uyumlu SA-Z1 yakın alan özellikli hoparlör sistemi. Bu hoparlörler, bir PC, Walkman®, Xperia akıllı telefon veya diğer bir ses cihazına tek bir kablo üzerinden bağlanarak, uzanıp dokunabileceğiniz kadar gerçek olduğunu hissedeceğiniz bir varlığa sahip, derin, zengin ve yüksek çözünürlüklü bir dinleme deneyimi sağlıyor.

Eşsiz görüntü sunan TV serileri

TV kategorisinde, Sony bu bahar Avrupa’da piyasaya sürülen BRAVIA MASTER Serisi ZG9 8K HDR Full Array LED ve AG9 4K HDR OLED TV’lerden oluşan yelpazesini de sergiledi. Güçlü Görüntü İşlemcisi X1™ Ultimate, 8K*2 da dahil her türlü içeriği harika, tavizsiz görüntü kalitesi ile görüntülüyor. Ayrıca, yeni Sound-from-Picture Reality özelliği, sadece BRAVIA’nın yapabildiği eşsiz görüntüleme deneyimleri sağlamak üzere, ses ile görüntü arasında mükemmel uyum sağlıyor. Stantta, aynı zamanda hem Google Assistant bağlıyken gelişmiş kullanılabilirlikten yararlanabilecek hem de yine bu yıl hayata geçirilecek olan Apple AirPlay 2 ve HomeKit desteğine sahip olacak Android TV’li ürünler de sergilendi.

En yeni Alpha APS-C aynasız fotoğraf makineleri ilk kez Avrupa’da

Sony’nin Alpha APS-C aynasız fotoğraf makineleri yelpazesinin en son üyeleri, Avrupa’da da ilk defa görücüye çıktı. Yeni amiral gemisi Alpha 6600, Yapay Zeka tabanlı Gerçek Zamanlı Göz AF, gövde içi optik görüntü sabitleme ve yaklaşık 720 fotoğraflık*3 sektör lideri*4 pil ömrü hafif ve kompakt bir çerçeve içinde sunuluyor. Yeni Alpha 6100 ve aralarında E 16-55mm F2.8 G standart zoom lens ile E 70-350mm F4.5-6.3 G OSS süper telefoto zoom lensin de bulunduğu Sony’nin en son APS-C zoom G lens™ serisi de yine sergilenen ürünler arasında yer alıyor.

Bir diğer Dijital Görüntüleme ürünü de, Sony’nin inanılmaz 61.0 MP arkadan aydınlatmalı full frame görüntü sensörüne sahip en yeni full frame fotoğraf makinesi Alpha 7R IV. Yüksek çözünürlük ve geniş dinamik aralıklı nefes kesici bir görüntü kalitesi sağlıyor. Ziyaretçiler, Sony’nin G Master™ serisi lensini denemenin yanı sıra Alpha 9 full frame aynasız fotoğraf makinesi ile aynı düzeyde hız ve AF performansını sunan premium kompakt fotoğraf makinesi RX100 VII’nin de tadını çıkardı.

Sony Hakkında

Sony, sağlam teknolojik temellere sahip yaratıcı bir eğlence şirketidir. Oyun ve ağ hizmetlerinden müzik, film, elektronik, yarı iletkenler ve finansal hizmetlere kadar uzanan ürün yelpazesiyle Sony’nin amacı yaratıcılığın ve teknolojinin gücünü kullanarak duygu yüklü bir dünya yaratmaktır. Daha fazla bilgi için: www.sony.com.tr

*1: 5 Eylül 2019 itibariyle. Sony Corporation tarafından, ölçümleri JEITA-uyumlu kılavuz ilkeler kullanılarak yapılan araştırmalara göre. Kulak içi kablosuz gürültü engelleme özellikli kulaklıklar pazarında.

*2: Sadece ZG9.

*3: Vizör kullanılarak yaklaşık 720 fotoğraf, LCD monitör kullanılarak yaklaşık 810 fotoğraf. CIPA standardına uygundur. Her 30 saniyede bir çekim yapılmış ve her 10 çekimden sonra fotoğraf makinesi kapatılıp açılmıştır.

*4: APS-C görüntü sensörü ile donatılmış, aynasız değiştirilebilir lensli dijital fotoğraf makineleri arasında. Sony araştırmaları bazında, 5 Eylül 2019 tarihi itibariyle

* Burada belirtilen Tüm Ürün isimleri, Sony Corporation veya sahiplerinin ticari markaları veya kayıtlı ticari markalarıdır.

* Apple ve ilişkili marka ve logolar, Apple Inc.’in ticari markalarıdır.

* Google ve Android TV, Google LLC’nin ticari markalarıdır.

İlginizi Çekebilir

Prostata Bağlı İdrar Tutukluklarında Fitoterapi

Prostat hastalıkları konusunda farkındalık yaratmak amacıyla Eylül ayı Prostat Farkındalık Ayı olarak ele alınıyor. Ay boyunca prostat hastalıklarına yönelik mesajlar veriliyor. İstanbul Cerrahi Hastanesi Üroloji ve Erkek Sağlığı Uzmanı Dr. Tuncay Taş prostat sorununun pek çok nedene bağlı olarak çıkabileceğini, Fitoterapi gibi yüz yıllardır kullanılan farklı tedavi seçeneklerinin olduğunu belirtiyor.


Kaçuv Umut Koşusu İle Gönüllüler Çocuklar İçin Umuda Koştu

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Sürdürülebilir Fon Yönetimi ve Sistemleri Projesi” çerçevesinde 22 Eylül 2019 Pazar günü Büyükada’da KAÇUV Umut Koşusu’nu gerçekleştirdi. KAÇUV Umut Koşusu ile her yaştan gönüllü çocukluk çağı kanserine farkındalık için koştu.


Mlpcare, Yatırımcı İlişkileri Yaklaşımıyla Kategorisinde Emea’Nın En İyisi Seçildi

MLP Care yatırımcılara yönelik çalışmaları ile dünyanın önde gelen kurumsal yatırımcı dergisi Institutional Investor’ın bu yıl yayınladığı en itibarlı şirketler listesinde yer aldı. Sağlık Teknolojileri ve Hizmetleri kategorisinde değerlendirilmeye layık görülen iki şirketten biri olan MLP Care; aynı çalışmada “En iyi CEO”, “En iyi CFO”, “En iyi Yatırımcı İlişkileri Profesyoneli” ve “En iyi Yatırımcı İlişkileri Programı” listelerinde de yer almayı başardı. Böylece grup en yüksek puanı alarak, tüm sektörlerin bulunduğu liste içinde zirveye çıktı ve birinciliği 2 şirketle paylaştı.


Bursa’Da Kenan Doğulu Rüzgarı

Yaz boyunca hız kesmeden konserlerine devam eden Kenan Doğulu, geçtiğimiz akşam Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda akıllarda iz bırakacak bir performansa imza attı.


Kidzmondo’Dan ‘Ekopaket’ Fırsatı!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, yeni eğitim & öğretim yılı başlangıcında çocuklara sürpriz yaptı ve ‘EkoPaket’ fırsatını duyurdu. Kısa bir dönem için devreye giren ‘EkoPaket’ kapsamında çocuklar 45 TL karşılığında parka giriş yapabilecek ve istedikleri 5 meslek birimini deneyimleyebilecek.


Etiketler: Sony, fotoğraf, yeni, görüntü, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.