2 Mayıs 2019 Perşembe 11:02

GÜNDEM

Sony’Nin Kablosuz Ve Su Geçirmez Kulaklıkları Hem Tatil Hem De Spor Keyfine Keyif Katıyor

Sony’nin gerçek anlamda kablosuz spor kulaklıkları WF-SP900 açık havada müzik dinlemenin en iyi yolunu sunuyor.

Sony’Nin Kablosuz Ve Su Geçirmez Kulaklıkları Hem Tatil Hem De Spor Keyfine Keyif Katıyor
Sony’Nin Kablosuz Ve Su Geçirmez Kulaklıkları Hem Tatil Hem De Spor Keyfine Keyif Katıyor
Sony’Nin Kablosuz Ve Su Geçirmez Kulaklıkları Hem Tatil Hem De Spor Keyfine Keyif Katıyor
Sony’Nin Kablosuz Ve Su Geçirmez Kulaklıkları Hem Tatil Hem De Spor Keyfine Keyif Katıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

4GB dâhili belleği sayesinde akıllı telefondan bağımsız olarak da kullanılabilen WF-SP900, havuz ve denizde ya da spor esnasında müziğin tadını çıkarmak isteyenler için ideal.

Gerçek anlamda kablosuz tasarımıyla müzik dinlerken hiçbir kısıtlama olmadan serbestçe hareket etme imkanı sunan WF-SP900 ile en sevdiğiniz şarkıları en iyi kulak içi kulaklık konforu ile dinleyebilirsiniz.

BLUETOOTH® aracılığıyla akıllı telefondan ya da Walkman®’den 3 saat boyunca (şarj kutusunda 12 saate kadar) müzik dinleme keyfi sunan SP900 kulaklıklar, diğer cihazlara bağlanmadan kullanıldığında müzik keyfini 6 saate (şarj durumunda 21 saate) çıkarıyor. 920 şarkıya kadar alan sunan 4GB’lık dahili hafızaya sahip kablosuz kulaklıklar, önceki modeller gibi NFC ™ ile eşleştirmeye de uyumlu.

Denizin 2 metre altında müzik keyfi

Kablosuz özelliğinin yanı sıra tuzlu suya dayanıklılığıyla dikkat çeken kulak içi SP900 kulaklıklar, IPX5/8 sertifika derecesi ile havuzda veya denizde 2 metre derinliğe kadar[1] dalma imkanı sunuyor. Ek bir cihaz gerektirmemesiyle de yüzerken müzik dinlemeyi kolaylaştırıyor. Yıkanabilme özelliğiyle egzersiz sonrası temiz saklanabilen ve IP6X sertifikası sayesinde toz geçirmezlik özelliğine sahip kulaklıklar spor esnasında kullanım için de çok uygun. Siyah, beyaz ve sarı olmak üzere üç renkte sunulan ergonomik tasarıma sahip kulaklıklar, 3 farklı boyutta kulaklık başlığı ile 4 farklı yay destekçisi sayesinde size ve katılacağınız etkinliğe uygun olarak kişiselleştirilebiliyor.

“Normal” moddan açılan Ortam Ses Modu etraftaki sesleri duymayı sağlarken, “Voice” modunu seçtiğinizde arka planda müzik dinlerken anonsları da duyabiliyorsunuz. Küçük boyutlarına rağmen dayanıklı ve şık SP900’ler Sony’nin orijinal “Balanced Armature” sürücü teknolojisi sayesinde net ve keskin ses sağlayarak spor esnasında müzik keyfini artırıyor.

Sezgisel kontrol

Sezgisel kontrol sistemi sunan SP900 kulaklıklarda düğmelere basarak ya da kulaklıklara iki kez dokunarak sesi kısıp açmak ya da müziği başlatıp, durdurup, sonraki ya da önceki şarkıya geçmek mümkün. Kulaklıkların ses ayarları ücretsiz Sony | Headphones Connect uygulamasıyla da yapılabiliyor. Uygulamayla “Ortam Sesi” modu açılıp kapatılabiliyor ve Hızlı Ses ayarlarında seçim yapılabiliyor.

Müzik çalarken şarkıları görüntülemek ve oynatmak için "Sony | Music Center" uygulamasından yararlanılabiliyor. Şarkıları belleğe aktarmak için, PC’de "Sony | Music Center" uygulamasını kullanarak kutuda gelen USB Type-C ™ kablosu kullanılabiliyor. Şarj kasasını şarj etmek için de bu kablo kullanılabiliyor. WF-SP900, akıllı telefona bağlandığında Google™ uygulaması ve Siri ile etkinleştirilebiliyor.

[1] IPX8 sertifika derecesi, bu kulaklıkların su altında 30 dakika boyunca ve 2m derinliğe kadar batırıldığında çalışabilirliğinin sağlandığı test sonucunda verilmiştir.

İlginizi Çekebilir

Şehrin Kalbinde, Denize Nazır Büyüleyici Bir Atmosferde Düzenlenen Chapter 8 Yoğun İlgi Gördü

Türkiye’nin E-spor, oyun ve gençlik festivali Chapter, Ortaköy Feriye’de Monster Enerji İçeceğinin ana sponsorluğunda sekizinci kez yoğun ilgi görerek gerçekleşti


Red Kit Ve Daltonlar Tiyatro Oyunu Çocuklar İçin 28 Eylül Cumartesi Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Kült çocuk hikayesi 'Red Kit ve Daltonlar', çocuk tiyatro oyunu ile Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde minik tiyatroseverlerle buluşacak.


Sonbaharın En Gözde 3 Kumaşı

Avrupa’nın en ünlü moda arama motorlarından GLAMI Türkiye, sonbaharda en çok tercih edilen kumaş türlerini paylaşıyor. Moda sektöründe yer alan ürünler pek çok farklı materyalden oluşuyor. GLAMI hazırladığı rehber ile tüketicilerin satın aldıkları kıyafetlerin hangi kumaştan yapıldığını ve ne gibi özelliklere sahip olduğunu öğrenebiliyor. Böylece kumaş türleri hakkında bilgi alınırken, özellikle sürdürülebilir moda konusunda tüketici bilinci de artıyor.


Prostata Bağlı İdrar Tutukluklarında Fitoterapi

Prostat hastalıkları konusunda farkındalık yaratmak amacıyla Eylül ayı Prostat Farkındalık Ayı olarak ele alınıyor. Ay boyunca prostat hastalıklarına yönelik mesajlar veriliyor. İstanbul Cerrahi Hastanesi Üroloji ve Erkek Sağlığı Uzmanı Dr. Tuncay Taş prostat sorununun pek çok nedene bağlı olarak çıkabileceğini, Fitoterapi gibi yüz yıllardır kullanılan farklı tedavi seçeneklerinin olduğunu belirtiyor.


Trend Micro, E Posta, Ağ, Uç Nokta, Sunucu Ve Bulut İş Yüklerinde Xdr Sunan İlk Şirket

Trend Micro Hakkında:


Etiketler: müzik, için, kulaklıklar, sayesinde, sunan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.