2 Mayıs 2019 Perşembe 11:02

GÜNDEM

Sony’Nin Kablosuz Ve Su Geçirmez Kulaklıkları Hem Tatil Hem De Spor Keyfine Keyif Katıyor

Sony’nin gerçek anlamda kablosuz spor kulaklıkları WF-SP900 açık havada müzik dinlemenin en iyi yolunu sunuyor.

Sony’Nin Kablosuz Ve Su Geçirmez Kulaklıkları Hem Tatil Hem De Spor Keyfine Keyif Katıyor
Sony’Nin Kablosuz Ve Su Geçirmez Kulaklıkları Hem Tatil Hem De Spor Keyfine Keyif Katıyor
Sony’Nin Kablosuz Ve Su Geçirmez Kulaklıkları Hem Tatil Hem De Spor Keyfine Keyif Katıyor
Sony’Nin Kablosuz Ve Su Geçirmez Kulaklıkları Hem Tatil Hem De Spor Keyfine Keyif Katıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

4GB dâhili belleği sayesinde akıllı telefondan bağımsız olarak da kullanılabilen WF-SP900, havuz ve denizde ya da spor esnasında müziğin tadını çıkarmak isteyenler için ideal.

Gerçek anlamda kablosuz tasarımıyla müzik dinlerken hiçbir kısıtlama olmadan serbestçe hareket etme imkanı sunan WF-SP900 ile en sevdiğiniz şarkıları en iyi kulak içi kulaklık konforu ile dinleyebilirsiniz.

BLUETOOTH® aracılığıyla akıllı telefondan ya da Walkman®’den 3 saat boyunca (şarj kutusunda 12 saate kadar) müzik dinleme keyfi sunan SP900 kulaklıklar, diğer cihazlara bağlanmadan kullanıldığında müzik keyfini 6 saate (şarj durumunda 21 saate) çıkarıyor. 920 şarkıya kadar alan sunan 4GB’lık dahili hafızaya sahip kablosuz kulaklıklar, önceki modeller gibi NFC ™ ile eşleştirmeye de uyumlu.

Denizin 2 metre altında müzik keyfi

Kablosuz özelliğinin yanı sıra tuzlu suya dayanıklılığıyla dikkat çeken kulak içi SP900 kulaklıklar, IPX5/8 sertifika derecesi ile havuzda veya denizde 2 metre derinliğe kadar[1] dalma imkanı sunuyor. Ek bir cihaz gerektirmemesiyle de yüzerken müzik dinlemeyi kolaylaştırıyor. Yıkanabilme özelliğiyle egzersiz sonrası temiz saklanabilen ve IP6X sertifikası sayesinde toz geçirmezlik özelliğine sahip kulaklıklar spor esnasında kullanım için de çok uygun. Siyah, beyaz ve sarı olmak üzere üç renkte sunulan ergonomik tasarıma sahip kulaklıklar, 3 farklı boyutta kulaklık başlığı ile 4 farklı yay destekçisi sayesinde size ve katılacağınız etkinliğe uygun olarak kişiselleştirilebiliyor.

“Normal” moddan açılan Ortam Ses Modu etraftaki sesleri duymayı sağlarken, “Voice” modunu seçtiğinizde arka planda müzik dinlerken anonsları da duyabiliyorsunuz. Küçük boyutlarına rağmen dayanıklı ve şık SP900’ler Sony’nin orijinal “Balanced Armature” sürücü teknolojisi sayesinde net ve keskin ses sağlayarak spor esnasında müzik keyfini artırıyor.

Sezgisel kontrol

Sezgisel kontrol sistemi sunan SP900 kulaklıklarda düğmelere basarak ya da kulaklıklara iki kez dokunarak sesi kısıp açmak ya da müziği başlatıp, durdurup, sonraki ya da önceki şarkıya geçmek mümkün. Kulaklıkların ses ayarları ücretsiz Sony | Headphones Connect uygulamasıyla da yapılabiliyor. Uygulamayla “Ortam Sesi” modu açılıp kapatılabiliyor ve Hızlı Ses ayarlarında seçim yapılabiliyor.

Müzik çalarken şarkıları görüntülemek ve oynatmak için "Sony | Music Center" uygulamasından yararlanılabiliyor. Şarkıları belleğe aktarmak için, PC’de "Sony | Music Center" uygulamasını kullanarak kutuda gelen USB Type-C ™ kablosu kullanılabiliyor. Şarj kasasını şarj etmek için de bu kablo kullanılabiliyor. WF-SP900, akıllı telefona bağlandığında Google™ uygulaması ve Siri ile etkinleştirilebiliyor.

[1] IPX8 sertifika derecesi, bu kulaklıkların su altında 30 dakika boyunca ve 2m derinliğe kadar batırıldığında çalışabilirliğinin sağlandığı test sonucunda verilmiştir.

İlginizi Çekebilir

Jowae Nemlendirici Yüz Misti İle Ferah Bir Cilt Ferah Bir Yaz!

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, Nemlendirici Yüz Misti ile yaz boyunca cildinizi ferahlatırken nemlendiriyor, anında tazelik sunuyor!


Psm’De Bu Hafta 21 28 Haziran

% 100 Music Presents After Work Party // 21 - 28 Haziran Cuma // PSM Amfi // 18.00


Tüketiciler Açık Parfüme Yöneliyor

Türkiye’de aylık 240 milyon TL büyüklüğe erişen açık parfüm pazarına olan ilgi artıyor. 170’i yurt dışında olmak üzere 400’ü aşkın şubesiyle faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük parfüm üreticilerinden Loris’in Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Okuyucu; “Ekonomik bir seçenek olması, tüketiciyi zincir haline gelmiş açık parfüm markalarına yönlendiriyor” diyor.


Çocuklar İçin ‘İleri Dönüşüm Sanat Atölyesi’ Trump Art Galley’De, 22 Haziran Cumartesi

Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery’de, ‘Yarından Sonra’ karma sergisi kapsamında sanatçı Selma Hekim ile 7-12 yaş aralığındaki çocuklarla atölye çalışması düzenlenecek.


Gefco 2018 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporu’Nu Yayınladı

Karmaşık tedarik zinciri çözümlerinde ve otomotiv lojistiğinde Avrupa lideri olan GEFCO, yedinci yılında sürdürülebilir büyüme için kilit bir faktör olan kurumsal sosyal sorumluluğa (KSS) olan bağlılığının altını çizdi. 2018 yılında, faaliyetlerinin her alanında becerilerini ve uzmanlığını güçlendiren GEFCO Grubu, sürdürülebilir kalkınma performansını da geliştirmeye devam etti. Ayrıca GEFCO, tüm paydaşlarıyla iş birliği yapma isteğini yansıtan sloganında da vurguladığı gibi (Partners, unlimited.) daha etkili ve çevre dostu çözümler bulmak için inovasyonu iş yapış biçiminin merkezinde tutmaya devam ediyor.


Etiketler: müzik, için, kulaklıklar, sayesinde, sunan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.