12 Şubat 2019 Salı 12:19

GÜNDEM

Sony Yapay Zeka Tabanlı Video Analiz Çözümü İle Şirketlere İlgi Çekici Video Oluşturma İmkanı Sağlıyor

Yeni Edge Analytics Appliance, makine öğrenimi AI teknolojisini kullanarak kurumlara uygun maliyetli ve bağımsız bir şekilde ilgi çekici video içerikleri geliştirme ve oluşturma imkanı sunuyor

Sony Yapay Zeka Tabanlı Video Analiz Çözümü İle Şirketlere İlgi Çekici Video Oluşturma İmkanı Sağlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sony, kullanıcıların uzmanlık eğitimine, ek personele veya ekipmana gerek duymadan gerçek zamanlı olarak video içerikleri oluşturmasını sağlayacak, ilk Yapay Zeka (AI) tabanlı Edge Analytics çözümü REA-C1000’in duyurusunu yaptı.

Kompakt ve hafif yapılı REA-C1000, gelişmiş AI tabanlı video analizi teknolojisini kullanarak bağlı kameralardan gelen girişleri analiz ediyor ve odaktaki nesneyi GPU (Grafik İşlemci Ünitesi) üzerinde gerçek zamanlı olarak başka görüntülerle birleştirilmek üzere otomatik olarak çıkarıyor. Hareket/yüz algılama ve renk/şekil tanıma işlevlerini kullanan bu eşsiz teknoloji, REA-C1000’in tüm bağlı kamera ve AV kurulumunun güçlü beyni olmasını ve eğitim, devlet dairesi ve şirket ortamlarında izleyicilerin ilgisini canlı tutan profesyonel içeriklerin uygun maliyetlerle oluşturulmasını sağlıyor.

2019 ilkbaharında satışa sunulacak olan REA-C1000, isteğe bağlı beş özellik sunuyor: el yazısı çıkarma ve konuşmacı yüzeyi, chroma key içermeyen CG yüzeyi, PTZ otomatik takibi gibi çıkış görüntülerinin otomatik kontrolü, odak alanı kırpma ve hareketle yakınlaştırma.

İlk 60 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından, kullanıcılara özellikleri kişisel ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre özelleştirme özgürlüğü tanıyan ayrı lisanslar ile her özellik kalıcı olarak etkinleştirilebilir.

Sony’nin görüntü kalitesi alanındaki bilgilerinden ve kamera geliştirme mirasından faydalanan REA-C1000, 4K/HD giriş ve çıkışı destekleyecek ve olağanüstü görüntü kalitesi sağlayan ve yayın sektöründe yaygın olarak kullanılan XDCAM video kamera yelpazesi dahil, Sony’nin PTZ kameralarına doğrudan bağlanabilecek. Ayrıca HDMI ağ bağlantısı sayesinde, REA-C1000; birden çok ekran, monitörlerle büyük ekran projeksiyonları veya hatta canlı akış projelerine yönelik sık kullanılan çeşitli AV kurulumlarına sorunsuzca entegre edilebilir.

ISE 2019 ziyaretçileri, RAI Amsterdam’da 1.N20 Sony standında REA-C1000’in interaktif tanıtımını görebilecek.

Sony Hakkında

Sony Profesyonel Çözümler, görüntülerin inanılmaz gücünü ortaya çıkarma hedefiyle çalışıyor. Müşterilerimizin hikayelerini anlatmalarına yardımcı olmak, hayatlarına büyük değişimler getirmek, duygusal bağlantı kurmalarını sağlamak, öğrenmelerini desteklemek ve potansiyellerini açığa çıkarmak, vizyonumuzun özünü oluşturuyor. Teknolojinin ve yaratıcılığın başarılı birleşimi sayesinde Sony, yenilikçi ve dönüştürücü müşteri çözümleri sunmak üzere Medya ve Yayıncılık, Tiyatro, Sağlık, Spor, Eğitim pazarları ve Kurumsal pazarlar dahil olmak üzere çok farklı sektörlerden işletmelerle ortaklıklar yürütmektedir. 30 yılı aşkın deneyimi ve köklü teknoloji iş ortaklarının oluşturduğu güvenilir ağıyla çalışan Sony’nin geniş ürün ve hizmet teklifleri portföyü, işletmelere gerçek bir değer sunuyor. Bu portföy, müşterileri bilgilendiriyor, eğitiyor, eğlendiriyor ve onlara ilham veriyor.

İlginizi Çekebilir

Niloya Bilkent Center’Da Çocuklarla Buluştu

Bilkent Center 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Çocuklar, sevilen çizgi film karakteri Niloya ve arkadaşı Tospik ile dans edip şarkılar söyledi.


Volkan Konak’Tan Sevenlerine Müjdeli Haber

MAYIS SONUNDA YENİ ALBÜM GELİYOR


Serkonder Başkanı Halil Kozan “2019’Da Yüzde 70 Oranında Büyüme Öngörüyoruz”

Sera A.Ş. 25 Bin Kişiye İstihdam Sağlayacak


Her Müziğin Caz Festivali Bu Hafta Zorlu Psm’De!

Zorlu PSM baharı caz ile karşılıyor…


Usta Şeflerden Enfes Lezzetlerle Hilton İstanbul Bosphorus’Ta İftar Vakti

Hilton İstanbul Bosphorus, 11 ayın sultanı Ramazan ayını, eşsiz İstanbul manzarasının eşlik ettiği Bosphorus Terrace Restaurant’taki açık büfe iftar yemeği ve hem Boğaz hem bahçe manzaralı Veranda Terrace’da servis edeceği iftar set menüleriyle karşılıyor. Hilton İstanbul Bosphorus’un Türk ve Osmanlı mutfağından oluşan birbirinden leziz iftar yemekleri ile Ramazan sofraları lezzet şölenine dönüşüyor. Şehrin merkezindeki Hilton İstanbul Bosphorus’un eşsiz bahçeleri, iftar yemeğinde bir araya gelmek isteyen kalabalık gruplar için de ideal.


Etiketler: Sony, REA-C1000, olarak, gerçek, video

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.