12 Şubat 2019 Salı 12:19

GÜNDEM

Sony Yapay Zeka Tabanlı Video Analiz Çözümü İle Şirketlere İlgi Çekici Video Oluşturma İmkanı Sağlıyor

Yeni Edge Analytics Appliance, makine öğrenimi AI teknolojisini kullanarak kurumlara uygun maliyetli ve bağımsız bir şekilde ilgi çekici video içerikleri geliştirme ve oluşturma imkanı sunuyor

Sony Yapay Zeka Tabanlı Video Analiz Çözümü İle Şirketlere İlgi Çekici Video Oluşturma İmkanı Sağlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sony, kullanıcıların uzmanlık eğitimine, ek personele veya ekipmana gerek duymadan gerçek zamanlı olarak video içerikleri oluşturmasını sağlayacak, ilk Yapay Zeka (AI) tabanlı Edge Analytics çözümü REA-C1000’in duyurusunu yaptı.

Kompakt ve hafif yapılı REA-C1000, gelişmiş AI tabanlı video analizi teknolojisini kullanarak bağlı kameralardan gelen girişleri analiz ediyor ve odaktaki nesneyi GPU (Grafik İşlemci Ünitesi) üzerinde gerçek zamanlı olarak başka görüntülerle birleştirilmek üzere otomatik olarak çıkarıyor. Hareket/yüz algılama ve renk/şekil tanıma işlevlerini kullanan bu eşsiz teknoloji, REA-C1000’in tüm bağlı kamera ve AV kurulumunun güçlü beyni olmasını ve eğitim, devlet dairesi ve şirket ortamlarında izleyicilerin ilgisini canlı tutan profesyonel içeriklerin uygun maliyetlerle oluşturulmasını sağlıyor.

2019 ilkbaharında satışa sunulacak olan REA-C1000, isteğe bağlı beş özellik sunuyor: el yazısı çıkarma ve konuşmacı yüzeyi, chroma key içermeyen CG yüzeyi, PTZ otomatik takibi gibi çıkış görüntülerinin otomatik kontrolü, odak alanı kırpma ve hareketle yakınlaştırma.

İlk 60 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından, kullanıcılara özellikleri kişisel ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre özelleştirme özgürlüğü tanıyan ayrı lisanslar ile her özellik kalıcı olarak etkinleştirilebilir.

Sony’nin görüntü kalitesi alanındaki bilgilerinden ve kamera geliştirme mirasından faydalanan REA-C1000, 4K/HD giriş ve çıkışı destekleyecek ve olağanüstü görüntü kalitesi sağlayan ve yayın sektöründe yaygın olarak kullanılan XDCAM video kamera yelpazesi dahil, Sony’nin PTZ kameralarına doğrudan bağlanabilecek. Ayrıca HDMI ağ bağlantısı sayesinde, REA-C1000; birden çok ekran, monitörlerle büyük ekran projeksiyonları veya hatta canlı akış projelerine yönelik sık kullanılan çeşitli AV kurulumlarına sorunsuzca entegre edilebilir.

ISE 2019 ziyaretçileri, RAI Amsterdam’da 1.N20 Sony standında REA-C1000’in interaktif tanıtımını görebilecek.

Sony Hakkında

Sony Profesyonel Çözümler, görüntülerin inanılmaz gücünü ortaya çıkarma hedefiyle çalışıyor. Müşterilerimizin hikayelerini anlatmalarına yardımcı olmak, hayatlarına büyük değişimler getirmek, duygusal bağlantı kurmalarını sağlamak, öğrenmelerini desteklemek ve potansiyellerini açığa çıkarmak, vizyonumuzun özünü oluşturuyor. Teknolojinin ve yaratıcılığın başarılı birleşimi sayesinde Sony, yenilikçi ve dönüştürücü müşteri çözümleri sunmak üzere Medya ve Yayıncılık, Tiyatro, Sağlık, Spor, Eğitim pazarları ve Kurumsal pazarlar dahil olmak üzere çok farklı sektörlerden işletmelerle ortaklıklar yürütmektedir. 30 yılı aşkın deneyimi ve köklü teknoloji iş ortaklarının oluşturduğu güvenilir ağıyla çalışan Sony’nin geniş ürün ve hizmet teklifleri portföyü, işletmelere gerçek bir değer sunuyor. Bu portföy, müşterileri bilgilendiriyor, eğitiyor, eğlendiriyor ve onlara ilham veriyor.

İlginizi Çekebilir

Vestel’Den 14 Şubat Mesajı Sevgililer Günü’Nde Küçük Ev Aleti ‘Satmıyoruz’

Vestel’den 14 Şubat mesajı:


Sıla 14 Şubat Geleneğini Sürdürdü

Yüksek Mb Fotoğraf İndirme bağlantısı


Bugün 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanserleri Farkındalık Günü

Çocukluk çağı kanserlerinde erken tanı konusunda farkındalık oluşturmak için hazırlanan video spotta gönüllü olarak yer alan ünlü sanatçı Ferhat Göçer, çocuklarımızın düzenli sağlık taramalarının yaptırılması için çağrıda bulunuyor.


Düzeltme Beklenen Xbox One Oyunu Crackdown 3 Oyun Severlerle Buluştu

Beklenen Xbox One oyunu Crackdown 3 oyun severlerle buluştu


Melis Güven'den Yeni Bir Hikaye "Denizin Ruhu"

Efsunlu sesiyle Melis Güven’den yeni bir hikaye;


Etiketler: Sony, REA-C1000, olarak, gerçek, video

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.