12 Şubat 2019 Salı 12:19

GÜNDEM

Sony Yapay Zeka Tabanlı Video Analiz Çözümü İle Şirketlere İlgi Çekici Video Oluşturma İmkanı Sağlıyor

Yeni Edge Analytics Appliance, makine öğrenimi AI teknolojisini kullanarak kurumlara uygun maliyetli ve bağımsız bir şekilde ilgi çekici video içerikleri geliştirme ve oluşturma imkanı sunuyor

Sony Yapay Zeka Tabanlı Video Analiz Çözümü İle Şirketlere İlgi Çekici Video Oluşturma İmkanı Sağlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sony, kullanıcıların uzmanlık eğitimine, ek personele veya ekipmana gerek duymadan gerçek zamanlı olarak video içerikleri oluşturmasını sağlayacak, ilk Yapay Zeka (AI) tabanlı Edge Analytics çözümü REA-C1000’in duyurusunu yaptı.

Kompakt ve hafif yapılı REA-C1000, gelişmiş AI tabanlı video analizi teknolojisini kullanarak bağlı kameralardan gelen girişleri analiz ediyor ve odaktaki nesneyi GPU (Grafik İşlemci Ünitesi) üzerinde gerçek zamanlı olarak başka görüntülerle birleştirilmek üzere otomatik olarak çıkarıyor. Hareket/yüz algılama ve renk/şekil tanıma işlevlerini kullanan bu eşsiz teknoloji, REA-C1000’in tüm bağlı kamera ve AV kurulumunun güçlü beyni olmasını ve eğitim, devlet dairesi ve şirket ortamlarında izleyicilerin ilgisini canlı tutan profesyonel içeriklerin uygun maliyetlerle oluşturulmasını sağlıyor.

2019 ilkbaharında satışa sunulacak olan REA-C1000, isteğe bağlı beş özellik sunuyor: el yazısı çıkarma ve konuşmacı yüzeyi, chroma key içermeyen CG yüzeyi, PTZ otomatik takibi gibi çıkış görüntülerinin otomatik kontrolü, odak alanı kırpma ve hareketle yakınlaştırma.

İlk 60 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından, kullanıcılara özellikleri kişisel ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre özelleştirme özgürlüğü tanıyan ayrı lisanslar ile her özellik kalıcı olarak etkinleştirilebilir.

Sony’nin görüntü kalitesi alanındaki bilgilerinden ve kamera geliştirme mirasından faydalanan REA-C1000, 4K/HD giriş ve çıkışı destekleyecek ve olağanüstü görüntü kalitesi sağlayan ve yayın sektöründe yaygın olarak kullanılan XDCAM video kamera yelpazesi dahil, Sony’nin PTZ kameralarına doğrudan bağlanabilecek. Ayrıca HDMI ağ bağlantısı sayesinde, REA-C1000; birden çok ekran, monitörlerle büyük ekran projeksiyonları veya hatta canlı akış projelerine yönelik sık kullanılan çeşitli AV kurulumlarına sorunsuzca entegre edilebilir.

ISE 2019 ziyaretçileri, RAI Amsterdam’da 1.N20 Sony standında REA-C1000’in interaktif tanıtımını görebilecek.

Sony Hakkında

Sony Profesyonel Çözümler, görüntülerin inanılmaz gücünü ortaya çıkarma hedefiyle çalışıyor. Müşterilerimizin hikayelerini anlatmalarına yardımcı olmak, hayatlarına büyük değişimler getirmek, duygusal bağlantı kurmalarını sağlamak, öğrenmelerini desteklemek ve potansiyellerini açığa çıkarmak, vizyonumuzun özünü oluşturuyor. Teknolojinin ve yaratıcılığın başarılı birleşimi sayesinde Sony, yenilikçi ve dönüştürücü müşteri çözümleri sunmak üzere Medya ve Yayıncılık, Tiyatro, Sağlık, Spor, Eğitim pazarları ve Kurumsal pazarlar dahil olmak üzere çok farklı sektörlerden işletmelerle ortaklıklar yürütmektedir. 30 yılı aşkın deneyimi ve köklü teknoloji iş ortaklarının oluşturduğu güvenilir ağıyla çalışan Sony’nin geniş ürün ve hizmet teklifleri portföyü, işletmelere gerçek bir değer sunuyor. Bu portföy, müşterileri bilgilendiriyor, eğitiyor, eğlendiriyor ve onlara ilham veriyor.

İlginizi Çekebilir

Trendyol 2019 Hedefi %150 Büyümek

Trendyol, aylık 30 milyondan fazla tekil ziyaretçisi ve yılda 200 milyon ürün satışıyla Türkiye’de ve MENA Bölgesi’nde en büyük ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformu oldu.


Şehre Dönüşte Cildinizi Lr Racıne Serisi İle Bakıma Alın!!!

KOENZİM Q10 ETKİSİ YÜKSEK LR RACINE SERİSİ İLE,


Huawei’Den Güncel Cloudengine S Serisi Çözümleri

Huawei, 16 yeni modelden oluşan CloudEngine S serisi çözümlerini tanıttı. Erişim, toplama ve çekirdek anahtar modelleriyle öne çıkan serinin kampüs çekirdek anahtarı CloudEngine S12700E, anahtarlama kapasitesini 57,6 Tbit / s seviyesine yükseltmek için Solar yonga setlerini kullanıyor.


21. Yüzyılın Erken Çocukluk Eğitimi Bahçeşehir Kolejinde

Bahçeşehir Koleji; çok yönlü düşünme, farklı becerileri kazanma ve dil edinme odaklı eğitim modelleriyle tasarlanan erken çocukluk eğitimiyle fark yaratıyor. 21. Yüzyıl becerileri odaklı erken çocukluk eğitimiyle öğrencilere, eğitim ve iş hayatında gerekli kazanımlar için altyapı sağlanıyor.


So Chıc…’Ten Twınkle Koleksiyonu

Özgün tarzıyla takı modasına yön veren So CHIC..., koruyucu olduğuna inanılan nazar boncuğuna yepyeni bir stil kazandırdı. Koleksiyon, şehirli kadınlara mistik ve zarif bir şıklık vadediyor.


Etiketler: Sony, REA-C1000, olarak, gerçek, video

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.