26 Mart 2019 Salı 14:04

GÜNDEM

Sosyal Medyanın Yıldızları 5. Kez Bir Araya Geldi

Ödüllü şef ve yazar Aydan Üstkanat tarafından her yıl düzenlenen “Aydan Dostlarla” etkinliği, bu yıl 5. kez sosyal medyanın yıldızlarını ağırladı. Alancha Restaurant’ta düzenlenen etkinlikte sosyal medyanın yıldızları birbirinden lezzetli yemekler yaptı.

Sosyal Medyanın Yıldızları 5. Kez Bir Araya Geldi
Sosyal Medyanın Yıldızları 5. Kez Bir Araya Geldi
Sosyal Medyanın Yıldızları 5. Kez Bir Araya Geldi
Sosyal Medyanın Yıldızları 5. Kez Bir Araya Geldi
Sosyal Medyanın Yıldızları 5. Kez Bir Araya Geldi
Sosyal Medyanın Yıldızları 5. Kez Bir Araya Geldi
Sosyal Medyanın Yıldızları 5. Kez Bir Araya Geldi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Aydan Üstkanat’ın yıl boyunca özenle takip ettiği yemek temalı sosyal medya hesaplarının 2018 kazananları belli oldu. Toplam 9 kategorinin kazananları ise; en iyi fotoğraf Yonca Muslubaş, en tatlı Hacer Alegöz, en özgün Meral Kaçamer, en tarz Urnisa Gahramanova, en çalışkan Beyza Yücel, en yenilikçi Selçuk Ceylan, en sağlıklı Özlem Çakırlar, en lezzetli Yıldız Şahinler, en sanatsal hesabın sahibi Sena Yıldırım oldu. 24 Mart Pazar günü Maçka’daki Alancha Restaurant’ta bir araya gelen kazananlar birbirinden lezzetli yemekler yaptı.

Sosyal medyanın yıldızlarını seçerken tüm yemek hesaplarını titizlikle taradığını söyleyen Aydan Üstkanat, “Yemeğe tutkuyla bağlanan isimleri keşfederken samimiyete, özgünlüğe ve paylaşımların sıcaklığına çok dikkat ediyorum. Amacım bu işe emek veren ve tutkuyla bağlanmış isimlerin fark edilmesini sağlamak. Bu amaca hizmet etmek için de her yıl mutlaka ‘Aydan Dostlarla’ buluşmamızı gerçekleştiriyoruz. Birlikte yemek yapmanın keyfine vardığımız bu özel günde dostlarımızın da yanımızda olması bizleri çok mutlu etti” dedi.

Mevsiminde sebze ve meyve tercihleriyle bahar temalı yemeklerin yapıldığı “Aydan Dostlarla” buluşmasının menüsü ise şöyle oldu;

Aydan Dostlarla Menüsü

Aydan Üstkanat kimdir?

Yemek denilince akla gelen bütün detaylarına emek veren, ahlaklı tüketim felsefesini benimsemiş bir yemek filozofu. Şef, yemek fotoğrafçısı, yemek stilisti, yemek yazarı, reçete danışmanı.

Star Gazetesi’nde 11 yıldır sürdürdüğü gazeteciliğinin yanı sıra, La Cucina Italiana Dergisi’nin Türkiye edisyonunda 6 yıl başyazarlık yaptı ve fotoğraflarını çekti. Reaktif Hipoglisemi olunca çok sevdiği çikolatalar ve reçeller hayatından çıktı. Şekersiz bir gurme mutfağı yaratarak, kitabını yazdı. 2014 senesinde Gourmand tarafından dünyaya ismini yazdırdı ve En İyi Şef Yazar Seçildi. Yemek yazılarında hiç bilinmeyen veya unutulmuş lezzetleri tatmanız için keşifler yapar. Bazen de tam tersi, çok bilinen yemekleri, tatlıları, hamur işlerini önce yapıp, sonra bir bir anlatarak evde sizlerin de kolayca yapabilmesi için ayrıntılı olarak kaleme alır, fotoğraflar. Yedi yemek kitabı var, hepsini herkes yapabiliyor, reçeteleri gerçek. İyi bir sosyal medya kullanıcısı.

İlginizi Çekebilir

Vestel Sektörünün 21 Yıldır Aralıksız İhracat Şampiyonu

Vestel ihracat şampiyonluğu ödülünü


Koç Topluluğu İhracatın Da Zirvesinde!

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği “İhracat Şampiyonları Ödül Töreni”ne Koç Topluluğu Şirketleri damga vurdu. İlk 10’da 4 Koç Topluluğu Şirketi yer alırken, Ford Otosan ihracat şampiyonu, Tofaş 3’üncü, Tüpraş 6’ncı ve Arçelik 8’inci oldu. Ödülleri Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.


Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da


Üretimde Dijital Dönüşümün İlk Adımı

Haziran 2019


Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Etiketler: yemek, Aydan, Üstkanat, oldu, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.