9 Ağustos 2019 Cuma 11:14

GÜNDEM

Spor Ve Belgesel Çekimleri İçin Canon’Dan İki Yeni Lens Cj18ex28b Ve Cj15ex8.5B Zum

Canon 4K yayıncılığa yönelik zum lensi UHDgc serisini genişletti

Spor Ve Belgesel Çekimleri İçin Canon’Dan İki Yeni Lens  Cj18ex28b Ve Cj15ex8.5B Zum
Spor Ve Belgesel Çekimleri İçin Canon’Dan İki Yeni Lens  Cj18ex28b Ve Cj15ex8.5B Zum
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, 4K yayıncılığa uygun CJ18ex28B ve CJ15ex8.5B modelleri ile lens ailesine yenilerini ekleyerek; seriyi genişletmeye devam ediyor. Her iki lens, 4K optik performans sunarken aynı zamanda HD yayıncılık kameralarına yönelik lenslerde görülen mükemmel manevra ve işlem gücünü koruyor.

Her detayın ötesini yakalayın

CJ18ex28B ve CJ15ex8.5B lens modelleri, Canon’un yenilikçi ve mükemmel optik yaratma tutkusunu kullanıcıların deneyimlerine yansıtıyor. Florit ve ultra düşük dispersiyonlu (UD) cam içeren lensler, renk akması ve dağılması gibi kromatik bozulmaları da engelleyerek, her detayda mükemmel renk uyumu yakalıyor. Ergonomik ve mükemmel bir kavrayış sağlayan özgün tasarımı ile CJ18ex28B ve CJ15ex8.5B modelleri uzun süreli çekimleri kolaylaştırıyor.

Vahşi yaşam ve canlı etkinlik çekimleri için CJ18ex28B

2/3” UHD taşınabilir lens kategorisinde ilk 4K yayıncılık telefoto lensi olan CJ18ex28B, 28mm ile 500mm aralığında bir netleme mesafesiyle birlikte 18x zum oranına sahip oluyor. Aynı zamanda 2x genişletici kullanıldığında bu netleme mesafesi telefoto sonunda 1000mm’ye kadar çıkabiliyor. Uzak mesafedeki konuların bile yüksek kaliteli görüntülerinin yakalanmasına yardımcı CJ18ex28B lensi, vahşi yaşam ve canlı çekimler için eşsiz netlikte kareler sunuyor. Rahat taşınabilir bir hafifliğe sahip yeni lens, aynı zamanda stüdyo dışında çekim yapan kullanıcılar için mükemmel bir hareket serbestliği sağlıyor.

Hareketli çekimlerin vazgeçilmezi: CJ15ex8.5B

Canon’un özel değişken prizma (VAP) görüntü sabitleyicisi tarafından desteklenen CJ15ex8.5B sahip olduğu sabitleyici aracılığıyla hareketli görüntüleri net olarak yakalıyor. Bu sayede; engebeli arazilerdeki çekimler, bisiklet yarışı veya koşu gibi daha hareketli etkinliklerin kayıtları için öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

CJ18ex28B Temel Özellikler:

Lensin merkezinden kenarlara kadar 4K çözünürlük

500mm’de süper telefoto çekim (2,0x genişletici kullanılırken maksimum 1000mm)

CJ15ex8.5B Temel Özellikler:

Zum aralığının tamamında 4K çözünürlük

Değişken Açılı Prizma Optik Sabitleyici

Medya Danışmanlığı İçin;

Tuğçe Oral

Merve Didişen

Ece Avcı:

Canon Avrupa Hakkında

Canon Avrupa, görüntüleme teknolojileri ve hizmetlerinde küresel bir sağlayıcı olan Canon Inc.’nin EMEA stratejik merkezidir. Yaklaşık 120 ülkede operasyonları bulunan Canon Avrupa, yaklaşık 17.000 çalışanı istihdam etmekte ve Canon’un yıllık küresel gelirinin yaklaşık dörtte birini sağlamaktadır.

1937 yılında temelleri atılan sürekli yenilik yapma arzusu Canon’u 80 yıllık tarihi boyunca görüntüleme mükemmelliğinde hep ön saflarda tutmuş ve doğru alanlara yatırım yapmaya ve büyüme fırsatlarını değerlendirmeye bağlılığını sürdürmesini sağlamıştır. Fotoğraf makinelerinden ticari yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, görüntüleme yenilikleri aracılığıyla yaşamları ve işleri zenginleştirmektedir.

Canon’un kurumsal felsefesi olan Kyosei ‘ortak fayda için yaşamak ve çalışmak’ anlamına gelmektedir. Canon Avrupa, EMEA ülkelerinde çevresel etkisini asgari düzeye indirmeye odaklanarak ve müşterilerinin Canon ürünleri, çözümleri ve hizmetlerinde çevre duyarlılığına sahip olmasını destekleyerek sürdürülebilir işletme büyümesi elde etmek üzere çalışmaktadır.

Etiketler: Canon, CJ18ex28B, CJ15ex85B, lens, mükemmel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.