21 Ekim 2019 Pazartesi 10:52

GÜNDEM

Sporda Hedeflerinden Vazgeçemeyenler İçin Herbalıfe 24 Serisi

Herbalife24 Sporcu Beslenmesi Ürünleri ile sporda tam performans

Sporda Hedeflerinden Vazgeçemeyenler İçin Herbalıfe 24 Serisi
Sporda Hedeflerinden Vazgeçemeyenler İçin Herbalıfe 24 Serisi
Sporda Hedeflerinden Vazgeçemeyenler İçin Herbalıfe 24 Serisi
Sporda Hedeflerinden Vazgeçemeyenler İçin Herbalıfe 24 Serisi
Sporda Hedeflerinden Vazgeçemeyenler İçin Herbalıfe 24 Serisi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Herbalife Nutrition’un sporcu beslenme ürünlerini içeren Herbalife24 (H24) serisi, egzersiz öncesi, sırası ve sonrası tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılıyor. Herbalife24 düzenli egzersiz yapan, vücut geliştiren, spor salonuna giden profesyonel ya da amatör spor yapan herkes için tasarlandı.

Herbalife Nutrition’ın, hayatında spor olan herkes için geliştirdiği Herbalife24 (H24) sporcu beslenmesi ürünleri; egzersiz öncesinde, sırasında ve sonrasında sporcuların beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirildi. H24 serisi, Formül 1 Sport, Prolong, Rebuild Endurance, Rebuild Strength ve CR7 Drive olmak üzere 5 farklı sporcu beslenmesi ürünü ile hayatında spor olan herkese beslenme desteği sağlıyor.

CR7 Drive: Profesyonel sporcular için Ronaldo ile birlikte geliştirildi

Herbalife Nutrition ’ın dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile birlikte geliştirdiği CR7 Drive, profesyonel sporcuların ihtiyaçlarını karşılıyor. Açai aromalı sporcu içeceği, uzun süreli dayanıklılık ve performans için karbonhidrat ve elektrolit içeriyor. Hafif bir aroması olan ürün tatlandırıcı içermiyor. 20 porsiyon olan CR7 Drive’nın tavsiye edilen satış fiyatı 72 TL’dir.

Protein dengesi korumak için Formül 1 Sport

İçerisindeki süt proteinleri ile yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla formüle edilen Formül 1 Sport, C ve E vitamini, demir ve kalsiyum içeriyor. Porsiyon başına 18 g süt proteini içeren ürün, içerdiği B vitaminleri, riboflavin, B6, B12 ile normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunuyor. Vanilya aromalı olan, renklendirici ve tatlandırıcı içermeyen Formül 1 Sport’un tavsiye edilen satış fiyatı 151TL’dir.

Karbonhidrat, sıvı ve elektoritler Prolong ile hızla geri geliyor

Karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını sağlamak amacıyla formüle edilmiş karbonhidrat ve elektrolit içeren Prolong, yüksek C ve B vitaminleri ve maltodekstrin formatında karbonhidrat içeriyor. Hafif ve hoş limon aromasıyla egzersiz sırasında rahatlıkla kullanılabilecek ürün, renklendirici ve tatlandırıcı içermiyor. Prolog’un tavsiye edilen satış fiyatı 179TL’dir.

Kısa süreli, yoğun egzersizler sonrası proteince zengin Rebuild Strength

Kısa süreli yoğun egzersizleri içeren anaerobik egzersiz sonrasında kullanılabilecek Rebuild Strength, zengin protein ve demir içeriyor. Çikolata aromalı ürün, reklendirici ve tatlandırıcı içermiyor. 1 Porsiyonu 25 g protein içeren ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 264TL’dir.

Aerobik sonrası karbonhidrat, sıvı elektoritlerin geri alımı için Rebuild Endurance

Aerobik egzersiz sonrasında karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını sağlamak amacıyla formüle edilmiş Rebuild Endurance karbonhidrat ve elektrolitiçeriyor. Her porsiyonunda 36 g özel olarak seçilmiş karbonhidrat ve 10 g yüksek kaliteli süt proteini bulunan ürün aynı zamanda C, E, B1 ve B2 vitaminleri ve demir içeriyor. Rebuild Endurance’in tavsiye edilen satış fiyatı 214TL’dir.

Herbalife Nutrition Ltd. hakkında

Herbalife Nutrition, “Daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için” sloganını benimsemiş global bir beslenme şirketidir. 1980’den bu yana başta kilo yönetimi, takviye edici gıdalar, sporcu beslenmesi ürünleri ve cilt bakımı ürünleri ile insanların yaşamlarını değiştiren şirket, beslenme konusunda önemli bir görev üstlenmiştir. Herbalife Nutrition, bağımsız distribütörleriyle birlikte tüm dünyada yetersiz beslenme ve obezite, yaşlanan nüfus, hızla artan kamu sağlığı maliyetleri ve her yaştan girişimcilerin sayısındaki artış gibi sorunlara çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Herbalife Nutrition, çoğunluğu kendi tesislerinde üretilen üstün kaliteli ve etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleriyle, bağımsız distribütörlerinin bire bir danışmanlığı eşliğinde, müşterilerini daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını benimsemeye teşvik eden bir yaklaşım benimser.

Herbalife Nutrition'ın ürünleri 90’ı aşkın ülkede, yalnızca bağımsız distribütörler aracılığıyla tüketiciye sunulmaktadır. Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları da gerçekleştiren Herbalife Nutrition, ihtiyacı olan çocuklara yeterli ve dengeli beslenme imkanı sunmak amacıyla Herbalife Nutrition Vakfını (HNF) ve vakıf bünyesindeki Casa Herbalife programlarını desteklemektedir. Ayrıca, Herbalife Nutrition tüm dünyada 190'dan fazla seçkin sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu da gururla üstlenmektedir. Herbalife Nutrition'ın dünya çapında yaklaşık 8 bin 300 çalışanı olup, hisseleri New York Borsası'nda (NYSE: HLF) işlem görmektedir. Şirket 2017 yılında yaklaşık 4,4 milyar dolarlık net satış gerçekleştirmiştir. Daha fazla bilgi için Herbalife.com veya Herbalife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Herbalife International’a bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. Herbalife Nutrition ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi’dir. Herbalife Nutrition, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

İbbsk, Son Bir Haftaya 113 Madalya 2 Kupa Sığdırdı

İBBSK, SON BİR HAFTAYA 113 MADALYA 2 KUPA SIĞDIRDI


Manuş Baba’Dan Köy Okuluna Ziyaret

MANUŞ BABA DİYARBAKIR’DA ADINA YAPTIRILAN “MANUŞ BABA KÜTÜPHANESİ”Nİ ZİYARET ETTİ


İstanbul Blue Night İle Teoman, 20 Kasım’Da Rock Müzikseverlerle Buluşacak!

1996 yılında çıkardığı ve kendi adını taşıyan ilk albümünden bu yana sayısız hit şarkıya imza atan rock müziğin başarılı sanatçısı Teoman, 20 Kasım Çarşamba günü İstanbul Blue Night sponsorluğunda IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde olacak. Şehrin olmazları olduranların festival markası İstanbul Blue Night, Türk rock müziğinin en önemli temsilcilerinden Teoman ile müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.


Gaye Su Akyol Ve Lalalar, Adidas Originals Tesvikiye'de Bulustu

adidas Originals TEŞVİKİYE NO:17’de


Milli Ve Yerli Yüzde 100 Elektrikli Yeni Nesil Hizmet Aracı Tragger T Car’A Design Turkey’De İyi Tasarım Ödülü

Üretimine 2018 yılında başlanan TRAGGER Yeni Nesil Elektrikli Hizmet Araçları’nın en yeni üyesi T-Car’a Design Turkey’den İyi Tasarım Ödülü verildi. 15 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde İstanbul ValisiSayın Ali Yerlikaya ve TİM Başkanı Sayın İsmail Gülle, TRAGGER İnovasyon Direktörü M. Zafer Uluçay’a ödülü takdim etti.


Etiketler: Herbalife, Nutrition, beslenme, için, Rebuild

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.