19 Ağustos 2019 Pazartesi 17:06

GÜNDEM

Spotify, Güncellenen “Aile İçin Premium” Paketi İle Ailelere Sevdikleri Müzikleri Daha Çok Dinleme Fırsatı Sunuyor

Spotify Hakkında

Spotify, Güncellenen “Aile İçin Premium” Paketi İle Ailelere Sevdikleri Müzikleri Daha Çok Dinleme Fırsatı Sunuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Spotify, müzikten ailecek daha iyi şekilde keyif alınması için aile üyelerine çok daha fazla fırsatlar sunan Aile için Premium Paketi’nin güncellenen versiyonunu pazara sunuyor – üstelik yine ayda sadece 20,99 TL’ye. Güncellenen Aile için Premium Paketi, aynı adreste ikamet eden aile üyelerine müzik ve podcast dinleme tercihlerini kişiselleştirmeleri için pek çok seçenek sağlarken, reklamsız ve Seç-Dinle odaklı müzik deneyimini de sunmaya devam ediyor.

Yeni Aile için Premium Paketi ile aile üyeleri, mevcut paketleri ile ilgili sevdikleri tüm özellikleri kullanmaya devam ederken yeni paket ile daha fazla keyif alacakları birçok seçeneğe de sahip olabilecek:

Spotify Premium Bölümü Direktörü Alex Norström, “Spotify Premium deneyimini geliştirmek üzere her zaman yeni yollar arıyoruz ve güncellenen Aile için Premium Paketi, ailelerin sevdikleri müzik ve podcast’leri dinleme deneyimlerine yeni özellikler katıyor” diyor ve ekliyor: “Ebeveynler hem kendileri hem de aileleri için ekrana maruz kalma sürelerini azaltmaya uğraşıyor, biz de bu noktada bir yandan bireysel tercih ve zevkleri ön planda tutarken, ailelere eğer isterlerse daha fazla kontrol imkanı sağlarken diğer yandan daailelerin müzik etrafında bir araya gelmelerini sağlayacak yeni çözümler yaratıyoruz”.

2014 yılındaki lansmandan bu yana, 50 milyon şarkıya ve 450,000 podcast yayınına erişim fırsatı sunan ve aile üyelerine modları ile örtüşen müzikleri seçmeleri için sonsuz imkan sağlayan Aile için Premium Paketi, 60’tan fazla ülkede milyonlarca üye ile dünya genelinde inanılmaz bir büyüme kaydetti.

Family Mix gibi yeni özellikler, tüm aile üyelerinin keyif aldıkları şarkılardan oluşan kişiselleştirilmiş çalma listelerinin düzenli olarak güncellenmesini sağlayarak, ailelerin her zaman birlikte yeni müziklere erişmelerini mümkün kılıyor. İster sabah evden işe giderken ister akşam yemeği hazırlarken ya da hafta sonlarındaki aile zamanlarında olsun Family Mix, tüm ailenin zevklerini o ana taşıyor.

Aile için Premium Paketi’nin 5’inci yılını kutlarken Spotify aynı zamanda ailelerin ne tür müzikler dinlediklerini analiz etti:

Bazı pazarlarda Disney Hub’ın çok yeni gerçekleşen lansmanı da dahil olmak üzere Spotify, tüm aile üyelerini kapsayan içerikler geliştirmeye devam ediyor. Disney Hub ailelere, Disney, Pixar ve Marvel filmlerinin soundtrack’leri ile Star Wars’ın enstrümantal şarkılarına, klasiklerine, marşlarına ve çok daha fazlasına erişim imkanı sağlıyor. Disney Hits, Disney Favorites, Disney Sing-Alongs, The Lion King ve Disney Princess gibi çalma listelerinin çoktan büyük ilgi gördüğü aşikar. Kısacası, Aile için Premium Paketi üyeleri, en sevdikleri Disney şarkılarını günler geceler boyunca diledikleri kadar dinleyebilirler.

Güncellenen versiyon şu anda İrlanda’da kullanıma hazır durumdayken Aile için Premium olan diğer pazarlar ise sonbaharda yeni hali ile tanışmış olacak. Mevcut kullanıcılar, yeni versiyon erişime hazır olduğunda bilgilendirilecek.

Spotify, 2008’de kurulduğu günden bu yana, müzik dinleme alışkanlıklarını sonsuza dek değiştirdi.

Misyonumuz; milyonlarca yaratıcı sanatçıya sanatlarını var etme fırsatı verirken milyarlarca müzikseverin bu sanatçılardan ilham ve keyif almasını sağlayarak insanoğlunun yaratıcı potansiyelini açığa çıkarmak.

Yaptığımız her şey, sahip olduğumuz müzik aşkına dayanıyor.

50 milyonun üzerinde şarkıyı ücretsiz olarak keşfedebilir, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. Ya da Spotify Premium ile offline mod, gelişmiş ses kalitesi, Spotify Connect ve reklamsız müzik deneyimi gibi özelliklere erişim sağlayabilirsiniz.

Spotify bugün, 79 ülkeden 108 milyonu Premium üye olmak üzere 232 milyonun üzerindeki kullanıcı sayısı ile dünyanın en popüler dijital müzik hizmet platformudur.

Daha fazla bilgi, görsel ihtiyacınız ya da basın ekibi ile irtibata geçmek için https://press.spotify.com adresindeki basın sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Cisco’Dan, Dijital Konferans Teknolojisine Yapay Zekâ Dokunuşu

İşletmelere yönelik tasarlanmış ilk dijital toplantı içi asistanı olan Cisco’nun “Webex toplantıları için yeni Webex Asistanı” toplantıları dijital hazinelere dönüştürüyor. Yapay zekâ ile çalışan akıllı ses özellikleri ile donatılan Webex Asistanı, konuşulanları gerçek zamanlı olarak alt yazıya döküyor, konuşmacıların isimlerini ekrana yansıtıyor ve toplantı sonrası yapılacakların listesini oluşturuyor.


Güliz Ayla’Dan 2. Amerika Çıkarması

Son single çalışması “Öyle Sev” ve akustik versiyonuyla büyük beğeni toplayan Güliz Ayla, 2. kez Amerika yolcusu!..


Sportif, Güçlü, Çarpıcı Fossil

Birbirinden şık modelleriyle farklı tarzlara hitap eden Fossil’in erkek saat koleksiyonunda yer alan yeni modeller, çarpıcı tasarımlarıyla sportif bir duruşun temsilcisi oluyor.


Kitap 1820 Filminin Çekimleri Başladı

6 ARKADAŞIN GİZEMLİ ARAYIŞI


360 Gelecek Geliyor, 1 Mart Pazar 23 30

BAHARiYE CD. NO:31 iKiTELLi, BASIN EKSPRES YOLU, KÜÇÜKÇEKMECE / iSTANBUL


Etiketler: için, Premium, Spotify, yeni, Aile

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.