27 Mayıs 2019 Pazartesi 10:46

GÜNDEM

Standard Profil’De Üst Düzey Atama

Otomotiv sektörünün deneyimli ismi Abdel Hadoudy, dünya çapında faaliyet gösteren Standard Profil Grubu’na Kaliteden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Standard Profil’De Üst Düzey Atama
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünya çapında markalara sızdırmazlık üretimi yapan Standard Profil Grubu’nda üst düzey bir atama gerçekleşti. Abdel Hadoudy, yaklaşık 8 bin çalışanın istihdam edildiği ve dünya çapında 25’ten fazla markaya hizmet veren Standard Profil Grubu’nda Kaliteden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Otomotiv sektöründe yaklaşık 25 yıllık deneyime sahip olan Hadoudy, kariyeri boyunca, Smithkline Beecham, AlliedSignal Friction Material and Kaizen Institute gibi şirketlerde kalite ve uluslararası operasyon yönetimi gibi çok çeşitli alanlarda yönetici olarak görev aldı.

Ecole Centrale de Lille Mühendislik Bölümü’nden mezun olan Hadoudy, Lille Bilim-Teknoloji Üniversitesi Elektronik, Elektrik ve Otomatik (AEA) Mühendisliği Bölümü’nden master derecesine sahip. Hadoudy, Standard Profil’e katılmadan kısa süre önce Valeo’da ‘Ürün Grubu Proje Direktörü’ olarak görev yapıyordu.

Standard Profil Hakkında: 1977 yılında kurulan Standard Profil Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.’nin bünyesinde faaliyet gösteren Standard Profil, dünya çapında otomobil sızdırmazları üretimi gerçekleştiriyor. Merkez üssü İstanbul’da olmak üzere Düzce’de ve Manisa’da yer alan toplam 3 fabrikasının yanı sıra Standard Profil, İspanya, Fas, Çin, Güney Afrika, Bulgaristan ve Meksika’da faaliyet gösteriyor.

İlginizi Çekebilir

Zabıtanın Önceliği Halkın Sağlığını Korumak

ZABITANIN ÖNCELİĞİ HALKIN SAĞLIĞINI KORUMAK


Bülten Dünyanın En Büyük Crème De La Mer Enstalasyonu İstanbul Havalimanı'nda!

Mükemmel La Mer Deneyimi:


Koç Holding Ceo’Su Levent Çakıroğlu Davos Zirvesi’Nde Dünya Liderlerine Dijital Dönüşümü Anlattı

Değerli Basın Mensubu,


İbb Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’A Gidiyor

İBB ARAMA KURTARMA EKİPLERİ ELAZIĞ’A GİDİYOR


Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge Yarışmasının 6 Finalistini Açıkladı

Tommy Hilfiger, 2019 Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge yarışmasının 6 finalistini açıkladı. Jürinin seçeceği iki katılımcı, önerdikleri projelerin geliştirilmesi ve desteklenmesi amacıyla toplam 150.000 € ile ödüllendirilecek.


Etiketler: Standard, Profil, Hadoudy, çapında, Grubu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.