9 Mayıs 2019 Perşembe 14:16

GÜNDEM

Starbucks Klasiklerini Artık Starbucks Blonde Roast İle Deneyimleyebilirsiniz…

Yoğun kahve sevenlere vazgeçemedikleri tatları bir klasik haline gelen Dark Espresso Roast’u ile sunan Starbucks, kahvelerini yumuşak içim seven misafirlerini de unutmuyor. Dönemsel olarak değişen origin espressoların yerini bu ay itibariyla klasikleşmeye aday bir başka harman alıyor: Starbucks Blonde Espresso Roast.

Starbucks Klasiklerini Artık Starbucks Blonde Roast İle Deneyimleyebilirsiniz…
Starbucks Klasiklerini Artık Starbucks Blonde Roast İle Deneyimleyebilirsiniz…
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Favori lezzetlerinizi bir de Starbucks Blonde Espresso Roast ile deneyin!

Blonde Espresso Roast, Latin Amerika ve Doğu Afrika harmanı olup, Starbucks’ın bugüne kadar en hafif kavrulmuş kahvesi olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Sahip olduğu yeni kavurma profili ile de kahvenin doğal tatlılığını ortaya çıkartarak yumuşak bir içime sahip olmasını sağlıyor. Son olarak ise her yudumda kremamsı yapısıyla ağızda dolgun bir his bırakıyor.

Yoğun kavrulan kahveler keskin bir lezzet ve karamelimsi bir tatlılığa sahipken, Blonde Espresso Roast daha hafif kavrulmuş ve turunçgil notalarına sahip tadı ile yumuşak bir içim keyfi yaşatıyor. Blonde Espresso Roast’da kahvenin tatlılığı, asidite ve turunçgil notaları ile dengelenerek yumuşak kahve severleri Starbucks mağazalarında bekliyor.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine farklı bir deneyim yaşatan Starbucks, espresso bazlı tüm lezzetlerini, ekstra pürüzsüz ve hafif tatlı aromalı seven misafirlerine Blonde Espresso Roast seçeneği de sunuyor.

İlginizi Çekebilir

B.Bulteni..Securitas Calısanları Kadına Karsi Siddet İcin Kurek Cekti...

Securitas Çalışanları Dragon Festivali’nde


Sezonun Trendi Değişik Kesimlerde Etek Ve Elbiseler

Unutulmaz kadınların isimlerinden ilham alarak yarattıkları markaları “Carrie, Frida, etc.” ile sadece iş değil stil ortağı da olan Ayşe Kucuroğlu ve Deren Karaca sezon trendlerini anlatıyor...


7’Den 70’E Tarkan Sevgisi Harbiye’De Devam Ediyor

Megastar Tarkan’ın Açıkhava maratonu doludizgin devam ediyor. Bitmeyen enerjisi ve kıpır kıpır şarkıları ile yerinde duramayan Tarkan’ı üçüncü gecesinde 5.000 kişi izledi. Tarkan, gece boyunca “Kır Zincirlerini”, “Dudu”, “Şıkıdım” gibi pop müzik dünyasının klasikleşmiş şarkıları ile hayranlarına hatıralarla dolu bir gece daha yaşattı. Açıkhava’yı tıklım tıklım dolduran Tarkan severlerin şarkılara tek bir ağızdan eşlik ettiği konserde, sahne ve ışık şovları ise büyük beğeni topladı.


Hpe Discover More 2019 Etkinliği İçin Geri Sayım Başladı

HPE Türkiye’nin BT profesyonelleri ve liderlerinin katılımıyla düzenleyeceği HPE Discover More etkinliği 2 Ekim tarihinde Swissotel The Bosphorus’da gerçekleştirilecek.


Domestos Ve Getir’Den Okul Tuvaletlerinde Hijyen İçin Anlamlı İş Birliği

Domestos hijyen bilincini geliştirmek ve okulların hijyen standartlarının iyileşmesine destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği “Okullara Domestos Bağışı” projesi için bu kez mobil ticaret uygulaması Getir ile anlamlı bir iş birliğine imza attı.


Etiketler: Blonde, Espresso, Roast, Starbucks, hafif

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.