24 Mayıs 2019 Cuma 10:36

GÜNDEM

Sur Yapı Marka Avm’De Yepyeni Bir Oyun

Sur Yapı Marka AVM, 25 - 26 Mayıs tarihlerinde 14.00 - 16.00 saatleri arasında 2 seans olarak gerçekleşecek eğitici ve öğretici bir oyuna ev sahipliği yapıyor. “Yeşil Elma Gönül Alma” adlı oyunda, kırmızı elmalar arasında tek ve farklı olan yeşil elmanın önce dışlanması, ardından yapılan sorgulamalarla herkesin farklılıklarıyla özel olduğunun önemi anlatılıyor. Oyunda çocuklar, sevgiyi, iyiliği, anlayışlı ve ön yargısız olmayı öğrenirken önemli bir farkındalığa da sahip oluyor.

Sur Yapı Marka Avm’De Yepyeni Bir Oyun
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM, çocuklar için keyifli ve öğretici bir yolculuğun kapılarını aralıyor. Bu hafta sonu iki gün boyunca 14.00 – 16.00 saatleri arasında 2 seans olarak gerçekleşecek “Yeşil Elma Gönül Alma” adlı oyunla çocukların kişisel gelişiminde önemli rol oynayacak mesajlar verilecek.

Dünyaya yeşil renkte gelen bir elmanın diğer kırmızı elmalardan farklı oluşu üzerine kurgulanan oyunda, yeşil elmanın kırmızı elmalar tarafından dışlanması ve sonrasında onu farklı yapanın rengi değil yetenekleri, aklı ve iyiliği olduğunun sonucuna varılıyor. Fiziksel farklılıklarının insanları iyi ya da kötü yapmadığı, herkesin farklılıklarıyla özel olduğu, birbirini sevip anlayanların dünyanın en zengin insanı olduğu mesajı veriliyor.

3 yaş ve üzeri çocuklar için Sur Yapı Marka AVM’nin pedagog ve dramaturg desteğiyle hazırladığı bu müzikli oyunda, çocuklara her an karşılaşabilecekleri ön yargı ve dışlanma sorunları elmalar üzerinden eğlenceli bir dille anlatılıyor.

Sur Yapı Marka AVM Hakkında:

Türkiye’nin en seçkin alışveriş merkezi Sur Yapı Marka AVM, Bursa’nın gözde bölgelerinden biri olan Nilüfer ilçesinde, eşsiz alışveriş deneyimi, renkli ve eğlenceli sosyal aktiviteleriyle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor. Her zevke hitap eden Sur Yapı Marka AVM, 3 bin kişilik istihdamla 75 bin m2 kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası seçkin markalara ev sahipliği yapıyor. 250 mağaza ile faaliyet gösteren alışveriş merkezinde 35 kafe ve restoran, bin 400 kişi oturma yeme içme alanı ve 2 bini aşkın araç kapasiteli otopark mevcut. BursaRay metro hattı ve çevresindeki otobüs duraklarıyla toplu taşıma avantajına sahip Sur Yapı Marka AVM, çevre yoluna yakınlığıyla da özel araç sahipleri için kolay bir ulaşım noktasında.

İlginizi Çekebilir

En Çok Yabancı Uyruklu Öğrenci Anadolu Üniversitesi’Nde

BASIN BİLDİRİSİ


‘Kotunda İyilik Var’ Geleceğe Nefes, Çocuklara Sevinç Oldu

Forum Çamlık öncülük etti, tüm Denizli sahiplendi


Vodafone Türkiye’De Üst Düzey Atama

Telekomünikasyon sektöründe 25 yıllık uluslararası deneyime sahip olan Thibaud Rerolle, Vodafone Türkiye Teknolojiden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak atandı.


Zorlu Psm ’De Bu Hafta 16 – 22 Aralık

Zorlu PSM’de eğlencenin en keyiflisi, müziğin her tınısı ve dansın büyülü dünyasının hakim olduğu yepyeni bir hafta başlıyor.


Polarize Güneş Gözlükleri İle Farkı Keşfedin!

Güneşin zararlı ışınlarını engelleyen polarize güneş gözlükleri ile doğa sporları yapmak ve araç kullanmak artık çok daha konforlu ve keyifli.


Etiketler: Yapı, Marka, seçkin, için, alışveriş

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.