22 Temmuz 2019 Pazartesi 13:30

MODA

Suwen’İn Yeni Koleksiyonunda Tencel™ İmzası İle Doğaya Duyarlı Bir Bakış

Yenilenebilir ağaç malzemesinden botanik kökenli özel elyaflar üreten Lenzing Grubu; zarif, fonksiyonel ve kaliteli ürünleriyle tüketicilerin beğenisini kazanan Suwen ile iş birliği yaptı.

Suwen’İn Yeni Koleksiyonunda Tencel™ İmzası İle Doğaya Duyarlı Bir Bakış
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Suwen’in kadın ve erkek iç giyim ürünlerinden oluşan yeni koleksiyonu “Soft Touch”, TENCEL™ Modal elyafları kullanılarak üretiliyor.

Cilde hoş bir serinlik ve kuruluk hissi veren TENCEL™ Modal, ürünlerin defalarca yıkama sonrasında dahi yumuşaklığını ve parlaklığını korumasını sağlarken yıpranmaya karşı dayanıklılığını da artırıyor.

Vücudumuza gün boyu temas eden iç giyim ürünleri, sağlık ve konfor bakımından büyük önem taşıyor. Özellikle yaz mevsiminde sıcaklığın ve nemin artmasıyla birlikte iç giyim ürünlerinin konforlu olması büyük önem taşıyor.

Yenilebilir ağaç malzemesinden botanik kökenli özel elyaflar üreten Lenzing Grubu, iç giyimde sunduğu bu ayrıcalıkları, gerçekleştirdiği yeni iş birliği ile Suwen markalı ürünlere taşıdı. Zarif, fonksiyonel ve kaliteli ürünleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan Suwen’in yeni koleksiyonu “Soft Touch”, TENCEL™ Modal elyaflarıyla üretildi.

Gün boyu kuruluk ve serinlik hissi

Kadın ve erkek iç giyim ürünlerinden oluşan koleksiyon, ilk bakışta botanik kökenli elyafın sağladığı parlak görünümü ve yumuşak dokusuyla dikkat çekiyor. Özel teknolojisiyle ciltte hoş bir kuruluk ve serinlik hissi bırakan ürünler, sıcak ve rutubetli ortamlarda dahi rahat ettiriyor. Ayrıca defalarca yıkama sonrasında dahi yumuşaklığını ve parlaklığını koruyor.

Ciltte nazik dokunuş sağlayan Eco Soft Teknolojisi

TENCEL™ Modal elyafların üretiminde, tekstil ürünlerine nazik bir yumuşaklık katan Eco Soft teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji, ürünlere kattığı özelliklerin yanı sıra, doğaya saygılı bir üretim sürecini de ifade ediyor. Yüksek çevre standartları gözetilerek üretilen botanik kökenli TENCEL™ Modal elyaflar, toprakta ve denizde çözünebildiği için doğaya geri karışabiliyor. SUWEN Soft Touch serisini tercih eden tüketiciler aynı zamanda TENCEL™ elyaflar içeren bu koleksiyonu tercih ederek doğaya dost bir tutum sergilemiş oluyorlar.

Miray Demirer Acar

Pazarlama & Markalama Müdürü, Türkiye & Orta Doğu & Afrika

Lenzing Elyaf A.Ş.

Akat Mah. Ebulula Mardin Cad.

Maya Meridien Plaza No:16

Akatlar/Beşiktaş, İstanbul

Öykü Baloğlu

Büşra Girer

Lenzing Grubu Hakkında

Lenzing Grubu yenilenebilir ağaç ham maddesinden çevreye duyarlı özel elyaflar üretmektedir. İnovasyon lideri olarak global tekstil ve nonwoven üreticilerinin iş ortağı olan Lenzing, çok sayıda yeni teknolojik gelişimin öncülüğünü yapmaktadır.

Lenzing Grubunun yüksek kaliteli elyafları, şık kadın giyimden farklı denim türlerine ve yüksek performans spor giyime kadar çok çeşitli tekstil uygulamalarına temel teşkil etmektedir. İstikrarlı yüksek kalitesi, doğada çözünürlüğü ve gübreleşebilir olma özelliği ile Lenzing elyafları hijyen ve tarım ürünlerinde kullanıma da çok elverişlidir.

Lenzing Grubunun iş modeli geleneksel bir elyaf üreticisinin çok ötesindedir. Müşteri ve iş ortakları ile birlikte Lenzing, değer zinciri boyunca yenilikçi ürünler geliştirerek tüketicilere katma değer yaratmaktadır. Her türlü ham maddenin verimli bir şekilde kullanılmasını ve işlenmesini hedefleyen Lenzing, tekstil sektörünün kapalı döngü bir ekonomiye yönlenmesine yardımcı olacak çözümler sunmaktadır.

Lenzing Grubu 2018 Yılı Rakamları:

Gelirler: 2.18 milyar EUR

Üretim kapasitesi: 1.034.000 ton

Çalışan sayısı: 6.839

TENCEL™, VEOCEL™, LENZING™, REFIBRA™, ECOVERO™, LENZING MODAL™, LENZING VISCOSE™, MICROMODAL™ ve PROMODAL™ Lenzing AG'nin ticari markalarıdır.

İlginizi Çekebilir

Red Bull Can You Make It Heyecanı İstanbul’Da Başlayacak

Sayın basın mensubu,


Türkiye’De Bir İlk! Tıp Doktorları Sabri Ülker Vakfı Medikal Klinik Beslenme Ve Sağlık İletişimi Programı’Nda Beslenme Bilimi Üzerine Eğitim Aldı

Birçok farklı üniversitenin tıp ve sağlık bilimleri fakültesinden 400 katılımcı ile düzenlenen programda alanında uzman bilim insanları hastalıklar ve beslenme ilişkisinin temel prensiplerini aktardı.


O Dizideki Bilgi Yanlış Çıktı! Ertuğrul Gazi'nin Babasını İstanbul Arkeoloji Müzesi Tespit Etti

O dizideki bilgi yanlış çıktı!


Veeam, Yeni Aws İçin Yedekleme Ve Kurtarmayı Aws Pazarına Sundu

Veeam Software Hakkında


Zorlu Psm ’De Bu Hafta 16 – 22 Aralık

Zorlu PSM’de eğlencenin en keyiflisi, müziğin her tınısı ve dansın büyülü dünyasının hakim olduğu yepyeni bir hafta başlıyor.


Etiketler: Lenzing, TENCEL™, Soft, Modal, giyim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.