20 Eylül 2019 Cuma 14:11

MODA

Swıss Days 2019 Arzu Kaprol İle "Gelecek İçin Yenilik" Tekstil Konferansı

SWISS DAYS 2019’DA ARZU KAPROL İLE “GELECEK İÇİN YENİLİK” ADLI TEKSTİL KONFERANSI YAPI KREDİ BOMONTİADA’DA DÜZENLENDİ

Swıss Days 2019   Arzu Kaprol İle
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

20-22 Eylül tarihleri arasında Swiss Days 2019 Yapı Kredi bomontiada’da devam ediyor.

Swiss Business Hub Turkey (İstanbul’daki İsviçre’nin İhracat ve Yatırım Ofisi) ve Swiss Chamber of Commerce in Turkey (Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği) tarafından, İsviçre Başkonsolosluğu’nun desteği ile İstanbul'da ilk kez Swiss Days 2019 düzenlenmeye başladı.

20 – 22 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleştirilecek Swiss Days 2019 ayrıca “Gelecek için Yenilik” konulu tekstil konferansına ev sahipliği yaptı.

İsviçre Tekstil Derneği Başkanı ve ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol’un gerçekleştirdiği “Tekstilin Geleceği: Sürdürülebilirlik için İnovasyon” konulu konferans ve tekstil atölyesine iş, sanat ve cemiyet dünyasından bir çok isim ilgi gösterdi.

Switzerland Global Enterprise Türkiye, İran ve Afrika sorumlusu Suhail el Obeid’in ve Swiss Textiles direktörü Peter Flückiger’in katılımı ve Zürih’te yaşayan ünlü moda tasarımcısı Ezgi Çınar’ın moderatörlüğünde gerçekleşen konferans büyük ilgi gördü.

Swiss Days 2019’u destekleyen firmalar arasında yer alan Tektaş Jewellery&Watches, etkinlik boyunca bomontiada 4.kat’ta birbirinden özel markalar ile ziyaretçilerini bekliyor.

Farklı atölye çalışmaları, konferanslar, seminerler, konserler, eğlenceli aktiviteler ve katılımcı standları ile gerçekleştirilecek üç günlük mini İsviçre Expo, sergilenebilir ve satılabilir ürünlerin yanı sıra potansiyel yerel iş ortakları ile İsviçre ve Türkiye arasında yeni bir pencere açacak ve tüm hafta sonu boyunca devam edecek.

Swiss Days 2019

20-22 Eylül 2019, Yapı Kredi bomontiada, İstanbul

İlginizi Çekebilir

Opet’Te Yapı Kredi Pay İle ‘Yakıt Puan’ Kazandıran Kampanya

OPET, Türkiye’deki tüm istasyonlarında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde hizmet vermeye devam ederken, müşterilerine ekstra yakıt puan kazandıracak yeni bir kampanya sunuyor. OPET müşterileri, Yapı Kredi Pay ile araçlarından inmeden ödeme yaparak toplamda 50 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.


Next Music On İle Festival Coşkusu Yükseliyor

Intel ESL Gaming Fest 2020 Müzik Etkinlikleri Başlıyor


B.Bulteni...Securitas İle Yeşil Güvende....

SECURİTAS İLE YEŞİL GÜVENDE….


Vakıfbank, Pınar Eren Atasever'e Teşekkür Etti

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi nedeniyle TVF tarafından tescil edilen 2019-2020 Vestel Venus Sultanlar Ligi'ni 63 puanla 'Lider' bitiren VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, kadrosunda yer alan Pınar Eren Atasever'e sezon boyunca göstermiş olduğu emeklerinden dolayı teşekkür etti.


Vip Transfer Gaza Bastı! Otobüs Fiyatına Lüks Seyehat!

Otobüs fiyatına VIP transfer


Etiketler: Swiss, 2019, İsviçre, Days, arasında

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.