20 Eylül 2019 Cuma 14:11

MODA

Swıss Days 2019 Arzu Kaprol İle "Gelecek İçin Yenilik" Tekstil Konferansı

SWISS DAYS 2019’DA ARZU KAPROL İLE “GELECEK İÇİN YENİLİK” ADLI TEKSTİL KONFERANSI YAPI KREDİ BOMONTİADA’DA DÜZENLENDİ

Swıss Days 2019   Arzu Kaprol İle
Swıss Days 2019   Arzu Kaprol İle
Swıss Days 2019   Arzu Kaprol İle
Swıss Days 2019   Arzu Kaprol İle
Swıss Days 2019   Arzu Kaprol İle
Swıss Days 2019   Arzu Kaprol İle
Swıss Days 2019   Arzu Kaprol İle
Swıss Days 2019   Arzu Kaprol İle
Swıss Days 2019   Arzu Kaprol İle
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

20-22 Eylül tarihleri arasında Swiss Days 2019 Yapı Kredi bomontiada’da devam ediyor.

Swiss Business Hub Turkey (İstanbul’daki İsviçre’nin İhracat ve Yatırım Ofisi) ve Swiss Chamber of Commerce in Turkey (Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği) tarafından, İsviçre Başkonsolosluğu’nun desteği ile İstanbul'da ilk kez Swiss Days 2019 düzenlenmeye başladı.

20 – 22 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleştirilecek Swiss Days 2019 ayrıca “Gelecek için Yenilik” konulu tekstil konferansına ev sahipliği yaptı.

İsviçre Tekstil Derneği Başkanı ve ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol’un gerçekleştirdiği “Tekstilin Geleceği: Sürdürülebilirlik için İnovasyon” konulu konferans ve tekstil atölyesine iş, sanat ve cemiyet dünyasından bir çok isim ilgi gösterdi.

Switzerland Global Enterprise Türkiye, İran ve Afrika sorumlusu Suhail el Obeid’in ve Swiss Textiles direktörü Peter Flückiger’in katılımı ve Zürih’te yaşayan ünlü moda tasarımcısı Ezgi Çınar’ın moderatörlüğünde gerçekleşen konferans büyük ilgi gördü.

Swiss Days 2019’u destekleyen firmalar arasında yer alan Tektaş Jewellery&Watches, etkinlik boyunca bomontiada 4.kat’ta birbirinden özel markalar ile ziyaretçilerini bekliyor.

Farklı atölye çalışmaları, konferanslar, seminerler, konserler, eğlenceli aktiviteler ve katılımcı standları ile gerçekleştirilecek üç günlük mini İsviçre Expo, sergilenebilir ve satılabilir ürünlerin yanı sıra potansiyel yerel iş ortakları ile İsviçre ve Türkiye arasında yeni bir pencere açacak ve tüm hafta sonu boyunca devam edecek.

Swiss Days 2019

20-22 Eylül 2019, Yapı Kredi bomontiada, İstanbul

İlginizi Çekebilir

Sitare Kalyoncuoğlu “Çocukluğumdan Beri Sebze Ve Lif Ağırlıklı Beslenirim”

Sitare Kalyoncuoğlu “Çocukluğumdan beri sebze ve lif ağırlıklı beslenirim”


Türk Kahvesi, Amerika’Da Türk Lezzetlerinin Tanıtım Elçisi Oldu

Amerika Birleşik Devletleri’ne 2 milyar dolar ihracat hedefi belirleyen Türk gıda sektörü, bir fincanının 40 yıllık hatırı olan Türk kahvesini tanıtım elçisi yaptı.


Bts World İle Cadılar Bayramı Eğlencesi Başlıyor

Dünyaca ünlü Güney Koreli K-Pop grubu BTS işbirliği ile geliştirilen, Netmarble’ın mobil oyunu BTS WORLD’un özel Cadılar Bayramı güncellemesi 17 Ekim 2019 tarihinde yapıldı. Güncelleme ile yeni kartlar ve yeni bir Cadılar Bayramı hikayesi oyuncuları bekliyor.


İstanbul’Un Tarihi Mekanlardaki Otopark Sorunu Sao Paulo Mimarlık Bienali’Ne Taşındı

‘KPM kerem piker mimarlık’ tarafından İstanbul’un tarihi mekanlardaki otopark sorununu ele alan IPL (Informal Parking Lots of İstanbul) isimli araştırma projesi dünyanın en saygın mimarlık bienallerinden Sao Paulo Mimarlık Bienali’nde sergileniyor. İstanbul’da otoparkların mimari bir tasarım problemi olduğunu vurgulayan KPM Mimarlık’ın kurucusu Kerem Piker, “ Breziya’da sergilediğimiz IPL projesiyle mimarlık dünyasına “İstanbul size o kadar da uzak değil” mesajını veriyoruz” dedi.


Yeni Conceptd Creator Modelleriyle Birlikte, Acer Dizüstü Bilgisayar Tasarımları 2019 Good Design Ödülü Kazandı

İçerik üreticilere yönelik ConceptD 7 ile ConceptD 9 modelleri ve kurumsal kullanıcılara yönelik Acer TravelMate P6 ile ultra ince Acer Swift 7 modelleri uluslararası tasarım ödülünün sahibi oldu


Etiketler: Swiss, 2019, İsviçre, Days, arasında

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.