11 Aralık 2019 Çarşamba 10:51

GÜNDEM

Tab Gıda’Nın ‘’Level Up’’ Uygulamasına Perakende Güneşi Ödülü

Türkiye’nin hızlı servis restoran sektörü lideri TAB Gıda, sektörün gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumların ödüllendirildiği Perakende Güneşi Ödülleri’nde İK uygulaması ‘’Level Up’’ ile ‘’En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması’’ ödülüne layık görüldü.

Tab Gıda’Nın ‘’Level Up’’ Uygulamasına Perakende Güneşi Ödülü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye genelinde 1.200’e yakın restoranı ve 25 bini aşkın çalışanının bireysel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamayı ilke edinen TAB Gıda, ‘Level Up’ uygulamasıyla, eğitim hayatını yarıda bırakmış çalışanlarının da yönetici pozisyonuna yükselebilmelerinin yolunu açıyor.

Türkiye’nin en büyük uzaktan eğitim platformu Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi işbirliğiyle hazırlanan ve 5 farklı modülden oluşan programı tamamlayan çalışanlar sertifikalarını alarak yöneticiliğe terfi edebilme fırsatı yakalıyor.

Her şeyin merkezinde ‘insan’ var

Perakende Güneşi Ödül Töreni’nde ‘’Level Up’’ uygulamasıyla TAB Gıda adına ödülü alan TAB Gıda Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Asok, “1,5 yıldır yürüttüğümüz sıkı çalışmalarla çalışanlarımıza eğitimlerine devam etme imkânı tanıdık. Bize göre her şeyin merkezinde insan var. Bu eğitim programı ile Türkiye’nin hızlı servis restoran sektörü lideri TAB Gıda’nın eğitimde de öncü olduğunu göstermiş olduk. TAB Akademi çatısı altında çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını ve gelişim alanlarını tespit ederek, eğitim programları üzerinde çalışıyor ve çalışanlarımıza terfi fırsatları yaratıyoruz. Motivasyonla çıktığımız bu yolda layık görüldüğümüz ödülle bizlere daha iyisini başarmak için güç ve cesaret veriyor’’ diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 9 15 Haziran Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Doğtaş, Alen Baba Koltuğunun Yanı Sıra Ödeme Kolaylıklarıyla Da Müşterisinin Yanında!

Evde rahatlık arayanların ilk tercihi Doğtaş imzalı “Alen” Baba Koltuğu, konforu bir üst seviyeye taşıyan hareketli mekanizmasıyla tarz ve uyumun beraberliğini rahatlığa dönüştürüyor. Şimdi Al 2 Ay Sonra Öde kampanyası ise müşterisinin yüzünü güldürüyor.


Doğtaş, Babalar Günü’Nde Alen Baba Koltuğunun Yanı Sıra Ödeme Kolaylıklarıyla Da Müşterisinin Yanında!

Evde rahatlık arayanların ilk tercihi Doğtaş imzalı “Alen” Baba Koltuğu, konforu bir üst seviyeye taşıyan hareketli mekanizmasıyla tarz ve uyumun beraberliğini rahatlığa dönüştürüyor. Şimdi Al 2 Ay Sonra Öde kampanyası ise müşterisinin yüzünü güldürüyor.


Opet’Te Yapı Kredi Pay İle ‘Yakıt Puan’ Kazandıran Kampanya

OPET, Türkiye’deki tüm istasyonlarında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde hizmet vermeye devam ederken, müşterilerine ekstra yakıt puan kazandıracak yeni bir kampanya sunuyor. OPET müşterileri, Yapı Kredi Pay ile araçlarından inmeden ödeme yaparak toplamda 50 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.


Çevre Günü'nde Gölbaşı Pırıl Pırıl...

Mogan Gölü’nde Çöpler Toplandı…


Etiketler: eğitim, Gıda, Türkiye, uygulamasıyla, programı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.