10 Ekim 2019 Perşembe 14:19

GÜNDEM

Tab Gıda, Sbarro® Ve Usta Pideci® İle Bayim Olur Musun Fuarı’Nda

Çeyrek asırlık tecrübesiyle Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektör lideri konumunda bulunan TAB Gıda, Sbarro® ve Usta Pideci markalarıyla ‘Bayim Olur Musun Fuarı’nda yerini aldı.

Tab Gıda, Sbarro® Ve Usta Pideci® İle  Bayim Olur Musun Fuarı’Nda
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Franchising alanında Türkiye’deki ilk ve tek fuar olan ‘’Bayim Olur musun?’’ franchising fuarı CNR Expo’da gerçekleşiyor. TAB Gıda markaları Sbarro ve Usta Pideci, 7’nci Hall’de yatırımcı adaylarıyla buluşacak. Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük franchising fuarı olarak nitelendirilen ‘Bayim Olur musun?’’ fuarının oldukça verimli geçeceğine inandıklarını belirten TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan, “Her sene olduğu gibi bu sene de bizim için oldukça verimli bir fuar olacağına inanıyoruz. Franchise ve bayilikle büyümek isteyen, yeni iş ortakları arayan kişi ve kurumlarla bir araya gelmenin, hem bizler hem de yatırımcılar için oldukça heyecan verici olduğunu düşünüyorum. Fuar ortamında TFI TAB Gıda Yatırımları ekosistemini ilk ağızdan anlatma fırsatı yakalıyoruz’’ diye konuştu.

Gücünü benzersiz ekosistemden alıyor

Yatırımcıların TAB Gıda ile çalışmaya başladıklarında hızlı servis restoran zinciri kategorisinde dünyada eşi benzeri olmayan bir gıda ekosisteminden de faydalanma şansı yakalayacaklarını vurgulayan İlhan Erkan, “Yatırımcılarımız bütün ihtiyaçlarını bu benzersiz ekosistem içerisinden karşılayarak hem kalite, sağlık, hijyen, güven ve lezzet anlamında bir standart yakalıyor hem de maliyetleri kontrol altında tutabiliyor’’ değerlendirmesinde bulundu.

İlginizi Çekebilir

Pırellı’Den Yeniden Yollara Çıkanlara Güvenli Sürüş İçin Dört Lastik Bakım Önerisi…

Lastik devi Pirelli, otomobiliniz uzun süredir yerinden hareket etmediyse güvenle yola çıkmadan önce lastiklerinizi kontrol etmeniz için uyarıyor. Bazı kontrolleri siz de yapabilirsiniz ama bunların içinde bazıları var ki bir lastik uzmanına yaptırılması gerekiyor. Pirelli Yetkili Satıcıları ise yola güvenle çıkabilmeniz için lastiklerinizi ve basınçlarını kontrol etmeye hazır bulunuyor.


Koronavirüs Sürecinde Yapılmaması Gereken 10 Hata

Great Place to Work, koronavirüsün olumsuz etkilerine karşı şirketlere destek oluyor


Geometry Istanbul, Jolly Joker İle Çalışmaya Başladı

Kapılarını 2008 yılında açan ve 9 şubesiyle Türkiye’nin en büyük ve yaygın konser mekanları ile güncel müzik ve eğlenceyi erişilebilir kılmayı hedefleyen Jolly Joker, marka yapılandırma çalışmaları için Geometry İstanbul ile anlaştı.


E Spor Pazarı 1,5 Milyar Dolara Koşuyor

E-Spor pazarı 1,5 milyar dolara koşuyor


Pandemide Nefes Aldıracak 19 Eşsiz Rota

OGM pandemi sonrası ekoturizme odaklandı


Etiketler: Gıda, oldukça, fuar, Olur, musun

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.