23 Ekim 2018 Salı 14:26

MODA

Taç Bez Çantaları Doğayı Korumaya Destek Oluyor...

TAÇ bez çantaları doğayı korumaya destek oluyor

Taç Bez Çantaları Doğayı Korumaya Destek Oluyor...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ev tekstil sektörünün lider markası TAÇ’ın doğadan ilham alan desenlerle tasarladığı bez çantaları mağazalarda yerini aldı. Doğayı korumaya yönelik çalışmalarıyla öne çıkan TAÇ, ürettiği bez çantaları ile naylon poşet kullanımını azaltmayı hedefliyor. Ayrıca çantadan elde edilen gelir, Lüleburgaz ve çevresinde başlatılan ağaçlandırma projesi ‘Zorluteks Ülkem için Hatıra Ormanı’na katkı sağlıyor.

TAÇ, sürdürülebilir bir dünya hedefi doğrultusunda, kaynakları korumaya yönelik hayata geçirdiği projeleriyle çalışmalarına devam ediyor.Bu kapsamda doğadan ilham alan desenlerle tasarlanan bez çantalar ile TAÇ, hem çevreyi koruyor hem de farkındalık yaratıyor. Naylon poşet tüketimini azaltmaya yönelik tüketicilerine alternatif çözümler sunan TAÇ’ın sonbahar temalı bez çantaları, pratik kullanımıyla günün her anında rahatlık sağlıyor.

TAÇ ve Linens mağazalarının yanı sıra www.tac.com.tr ve www.linens.com.tr’de satışa sunulan çantalardan satın alan tüketiciler doğanın korunmasına destek oluyor.

TAÇ Doğa Dostu Bez Çanta Fiyatı: 16.90 TL

TAÇ Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu'nun önemli markalarından biri olan TAÇ, 1970’li yıllardan bu yana ev tekstili alanında faaliyet göstererek, önemli yeniliklere ve başarılara imza atıyor. TAÇ, inovatif ürünler geliştirerek, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Dünyadaki son moda trendlerini yakından takip eden, Türkiye pazarına ve müşteri ihtiyacına göre yorumlayıp yeniden şekillendiren TAÇ, yeni ve farklı ürünler tasarlayarak milyonlarca evi güzelleştiriyor.

İlginizi Çekebilir

Maceracı Yüzgeçler Emaar Akvaryum’Da Çocuklarla Buluşuyor

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, bu sömestr tatilinde de çocukların gözde eğlence merkezi olmaya devam ediyor. 25-27 Ocak tarihlerinde akvaryumda düzenlenecek Minika Festival’inde, çocuklar Maceracı Yüzgeçler’in sevimli kahramanları Biba ve dostlarını tanıma fırsatı bularak eğlence dolu anlar yaşayacaklar.


Rallide İlk Tango Sarıkamış'ta

'Sarıkamış Rallisi' TOSFED tarafından Eksi 36 Spor Kulübü işbirliği, Kars Valiliği ve Sarıkamış Kaymakamlığı destekleri ile Sarıkamış Kış Oyunları Festivali kapsamında 28 Şubat-02 Mart tarihlerinde organize edilecek. Kar ve buz zeminli 227,85 km. uzunluğundaki parkurda koşulacak olan ralli, toplam uzunluğu 83,40 km. olan 7 özel etaptan oluşuyor.


Trt Arabı Hd, Globecast Ve Turksat Teknik Desteği İle Artık Avrupa, Ortadoğu Ve Kuzey Afrika’Da

TRT ARABI HD, Globecast ve Turksat teknik desteği ile artık Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da


Öravlılar “Şimdi Üretim Zamanı” Demek İçin Buluştu

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) tarafından düzenlenen “ÖRAV Eğitimcileri Kampı”, 19-23 Ocak tarihleri arasında Kartal Titanic Otel’de gerçekleştirildi. “Şimdi Üretim Zamanı” temasıyla düzenlenen kampa Türkiye’nin dört bir yanında görev yapan ÖRAV’ın 200 eğitimcisi katıldı.


B.Bulteni....A101 Dunyanin En Hizli Buyuyen 5. Perakendesirketi.....

Deloitte Perakendenin Küresel Güçleri


Etiketler: alan, çantaları, yönelik, doğadan, ilham

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.