23 Ekim 2018 Salı 14:26

MODA

Taç Bez Çantaları Doğayı Korumaya Destek Oluyor...

TAÇ bez çantaları doğayı korumaya destek oluyor

Taç Bez Çantaları Doğayı Korumaya Destek Oluyor...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ev tekstil sektörünün lider markası TAÇ’ın doğadan ilham alan desenlerle tasarladığı bez çantaları mağazalarda yerini aldı. Doğayı korumaya yönelik çalışmalarıyla öne çıkan TAÇ, ürettiği bez çantaları ile naylon poşet kullanımını azaltmayı hedefliyor. Ayrıca çantadan elde edilen gelir, Lüleburgaz ve çevresinde başlatılan ağaçlandırma projesi ‘Zorluteks Ülkem için Hatıra Ormanı’na katkı sağlıyor.

TAÇ, sürdürülebilir bir dünya hedefi doğrultusunda, kaynakları korumaya yönelik hayata geçirdiği projeleriyle çalışmalarına devam ediyor.Bu kapsamda doğadan ilham alan desenlerle tasarlanan bez çantalar ile TAÇ, hem çevreyi koruyor hem de farkındalık yaratıyor. Naylon poşet tüketimini azaltmaya yönelik tüketicilerine alternatif çözümler sunan TAÇ’ın sonbahar temalı bez çantaları, pratik kullanımıyla günün her anında rahatlık sağlıyor.

TAÇ ve Linens mağazalarının yanı sıra www.tac.com.tr ve www.linens.com.tr’de satışa sunulan çantalardan satın alan tüketiciler doğanın korunmasına destek oluyor.

TAÇ Doğa Dostu Bez Çanta Fiyatı: 16.90 TL

TAÇ Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu'nun önemli markalarından biri olan TAÇ, 1970’li yıllardan bu yana ev tekstili alanında faaliyet göstererek, önemli yeniliklere ve başarılara imza atıyor. TAÇ, inovatif ürünler geliştirerek, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Dünyadaki son moda trendlerini yakından takip eden, Türkiye pazarına ve müşteri ihtiyacına göre yorumlayıp yeniden şekillendiren TAÇ, yeni ve farklı ürünler tasarlayarak milyonlarca evi güzelleştiriyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin Ofisleri Endüstri 4.0 İle Biçimleniyor...

Mimari ve teknoloji arasında kurduğu entegrasyonla biçimlenen nitelikli ofis tasarımlarına imza atan Mimar Okan Bayık, İç Mimar Serhan Bayık ve İnşaat Mühendisi Ozan Bayık öncülüğündeki OSO Mimarlık, üretim ve yaşam biçimlerinde devrimsel değişikliklere imza atan “Endüstri 4.0”ın ofis mekanlarındaki yansımalarını ve çalışma biçimlerimize yakın gelecekte katacağı yenilikleri analiz ediyor.


Akciğer Kanserinden Korunmak İçin 6 Altın Kural

Akciğer kanseri her yıl dünyada 1.6 milyon kişinin yaşamını tehdit ediyor. Hem erkek hem de kadınlarda kanserden yaşam kaybının önde gelen nedeni olarak gösterilen hastalık, 45 yaş altında nadiren ortaya çıkarken, 50 yaş üzerinde risk artıyor. Yapılan araştırmalar birçok faktörün akciğer kanserinin gelişimine katkıda bulunduğunu gösteriyor. Memorial Antalya Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü’nden Prof. Dr. Necla Songür, “17 Kasım Dünya Akciğer Kanseri Günü” nedeniyle, akciğer kanseri ile doğrudan ilişkili olabilecek risk faktörleri ve akciğer kanserinden korunmanın yolları hakkında bilgi verdi.


Murat Pınar Eurogıa2020 Topluluğu’Nu Edinburg’Da Temsil Etti

Enerjisa Dağıtım Şirketleri Genel Müdürü ve EUROGIA2020 Dönem Başkanı Murat Pınar, EUROGIA2020 Topluluğu’nu Edinburg’da Temsil Etti.


Basın Montajı Tuvanam X Trendyol X Magnum Tasarım Ve Haz Tutkunları İçin Bir Araya Geldi

Türkiye’nin en büyük mobil ticaret sitesi Trendyol, moda dünyasının başarılı tasarımcısı Tuvana Büyükçınar, dondurma ve çikolatada haz otoritesi Magnum, “Tuvanam X Trendyol X Magnum” özel koleksiyonu ile heyecan verici bir projeye imza attı. Parti konsepti temasıyla hazırlanan “Tuvanam X Trendyol X Magnum” özel parti koleksiyonu, Tuvana Büyükçınar’ın evinde sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı özel bir davet ile kutlandı.


Huaweı Geleceğin Tohumları Projesi Kapanış Seremonisi Ankara’Da Gerçekleştirildi

HUAWEI’nin küresel sosyal sorumluluk projesi “Geleceğin Tohumları – Seeds For the Future” 2018, 9 Kasım’da Ankara’da gerçekleştirilen kapanış seremonisi ile sona erdi. Türkiye’nin önemli üniversitelerinden 10 öğrencinin katıldığı proje, 13 Eylül’de Pekin’de gerçekleştirilen törenle start almıştı. 21 Eylül’e kadar devam eden proje kapsamında katılımcı öğrenciler; Çin’i yakından tanırken, HUAWEI’nin Shenzhen’deki merkezini ziyaret ederek burada ICT eğitimi aldılar.


Etiketler: alan, çantaları, yönelik, doğadan, ilham

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.