23 Ekim 2018 Salı 14:26

MODA

Taç Bez Çantaları Doğayı Korumaya Destek Oluyor...

TAÇ bez çantaları doğayı korumaya destek oluyor

Taç Bez Çantaları Doğayı Korumaya Destek Oluyor...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ev tekstil sektörünün lider markası TAÇ’ın doğadan ilham alan desenlerle tasarladığı bez çantaları mağazalarda yerini aldı. Doğayı korumaya yönelik çalışmalarıyla öne çıkan TAÇ, ürettiği bez çantaları ile naylon poşet kullanımını azaltmayı hedefliyor. Ayrıca çantadan elde edilen gelir, Lüleburgaz ve çevresinde başlatılan ağaçlandırma projesi ‘Zorluteks Ülkem için Hatıra Ormanı’na katkı sağlıyor.

TAÇ, sürdürülebilir bir dünya hedefi doğrultusunda, kaynakları korumaya yönelik hayata geçirdiği projeleriyle çalışmalarına devam ediyor.Bu kapsamda doğadan ilham alan desenlerle tasarlanan bez çantalar ile TAÇ, hem çevreyi koruyor hem de farkındalık yaratıyor. Naylon poşet tüketimini azaltmaya yönelik tüketicilerine alternatif çözümler sunan TAÇ’ın sonbahar temalı bez çantaları, pratik kullanımıyla günün her anında rahatlık sağlıyor.

TAÇ ve Linens mağazalarının yanı sıra www.tac.com.tr ve www.linens.com.tr’de satışa sunulan çantalardan satın alan tüketiciler doğanın korunmasına destek oluyor.

TAÇ Doğa Dostu Bez Çanta Fiyatı: 16.90 TL

TAÇ Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu'nun önemli markalarından biri olan TAÇ, 1970’li yıllardan bu yana ev tekstili alanında faaliyet göstererek, önemli yeniliklere ve başarılara imza atıyor. TAÇ, inovatif ürünler geliştirerek, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Dünyadaki son moda trendlerini yakından takip eden, Türkiye pazarına ve müşteri ihtiyacına göre yorumlayıp yeniden şekillendiren TAÇ, yeni ve farklı ürünler tasarlayarak milyonlarca evi güzelleştiriyor.

İlginizi Çekebilir

Ketojenik Diyette, Menünün Dışına Çıkılmamalı!

Ketojenik diyet; yüksek yağ, düşük protein ve düşük karbonhidrat içeren bir beslenme düzeni olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle epilepsi hastalığı olan çocuklarda çeşitli epilepsi nöbetleri üzerinde başarıların sağlandığı ketojenik diyet, kilo verirken duraksama evresine giren kişilerde de kısa süreli olarak uygulanıyor. Ketojenik diyette; meyve, sebze, tahıl ve kalsiyum içeren gıdaların kısıtlanması sebebiyle vitamin ve mineral takviyesi yapılması gerektiğini belirten Beslenme ve Diyet Uzmanı Özden Örkcü, diyet menüsü dışında hiçbir yiyecek tüketilmemesi ve doktora danışmadan hiçbir ilaç kullanılmaması konusunda uyarıyor.


Ege Perla’Da “Kalben” Coşkusu

Ege Perla Bahar Konserleri Başladı!


Boğazında Nefes Alabilmek İçin Delik Açılan Hastalarda Tedavi Şansı

Nefes borusu darlığı nedeniyle ağız ve burun yoluyla nefes alamayacak duruma gelen hastaların nefes alabilmelerini için takılan trakeostomi kanülleri, sağladığı yararın yanı sıra istenmeyen sağlık sorunlarının da ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Sina Ercan, bu durumdan kurtulmanın mümkün olmasına karşın birçok hastanın doğru değerlendirilmediği için hayatlarını bu şekilde sürdürmeye devam ettiklerini söyledi. Hastaların böyle yaşamaya mahkûm olmadıklarını bilmeleri gerektiğini belirterek tedavi yöntemleri hakkında önemli bilgiler paylaştı.


Kitap Hediye Günü’Nde Ünlü Yazarlar Da Kitap Hediye Etti

Herkese Kitap Vakfı’nın başlattığı Kitap Hediye Günü, bu yıl 21 Nisan’da İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen özel etkinliklerle kutlandı. Bu yıl “Tanımadığınız Birine Kitap Hediye Edin” temasıyla gerçekleşen etkinliklerde, ünlü yazarlar İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilere yüzlerce kitap hediye etti.


Reges, A Luxury Collectıon Resort&Spa, Çeşme Açılıyor

REGES, A LUXURY COLLECTION RESORT&SPA,


Etiketler: alan, çantaları, yönelik, doğadan, ilham

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.