20 Haziran 2019 Perşembe 11:01

GÜNDEM

Taç Kendini Temizleyen Stor Perde İle Storlar İlk Günkü Gibi Temiz...

TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde ile storlar ilk günkü gibi temiz

Taç Kendini Temizleyen Stor Perde İle Storlar İlk Günkü Gibi Temiz...
Taç Kendini Temizleyen Stor Perde İle Storlar İlk Günkü Gibi Temiz...
Taç Kendini Temizleyen Stor Perde İle Storlar İlk Günkü Gibi Temiz...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İnovatif ve sürdürülebilir ev tekstili ürünleriyle hayatı kolaylaştıran TAÇ, stor temizlemeye getirdiği yenilikle Kendini Temizleyen Stor Perde’yi sunuyor. Bu inovatif ürün özel geliştirilmiş apresi sayesinde lekeleri üzerinde tutmuyor; is, ortam kiri, yemek buharı gibi lekeler karşısında kendini ışıkla temizliyor.

Ar-ge ve tasarım merkezleri sayesinde birbirinden yenilikçi ev tekstili ürünleri tasarlayan TAÇ Inova, inovatif ve pratik kullanım odaklı ürünlerini sunmaya devam ediyor. TAÇ, inovatif ürünleri arasında yer alan Kendini Temizleyen Stor Perde ile stor temizlemeye farklı bir boyut getirerek pratik bir kullanım imkanı sağlıyor.

Özel bir teknoloji ile üretilen ve üretimde kullanılan malzemeleri ile insan sağlığına dost olan TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde, son teknolojilerle geliştirilmiş apresi sayesinde lekelerin üzerinde tutunmasını önlüyor. İs, mutfaktaki yemek buharı ya da stora sıçrayabilecek sıvı lekeler stor perdelerde sorun olmaktan çıkıyor. Çocuk odalarında yaşanabilecek ufak kazalar sonucu lekelenen storlar bu yenilik sayesinde kolayca temizleniyor. Lekelendiğinde sadece nemli bezle silinmesi gereken ürün, maruz kaldığı ışık kaynağının şiddetine ve lekenin yoğunluğuna bağlı olarak yaklaşık 15 gün içinde kendini temizliyor.

Özel Sertifikası ile satışa sunulan TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde ile tanışmak için seçili TAÇ satış noktaları ve Linens mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

*Ürün ortam kiri, is, yemek buharı lekelerine karşı TÜV Rheinland tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Işık türü; gün ışığı, tasarruflu ampül, led ve florasan aydınlatmalardır.

İlginizi Çekebilir

Zeynep Çamcı “Feride” İle Geliyor

FERİDE’NİN ÇEKİMLERİ BAŞLADI


İmamoğlu, “Teleferik Nöbeti”Ndeki Sapanca Halkıyla Buluştu

İmamoğlu, “Teleferik nöbeti”ndeki Sapanca halkıyla buluştu


Sıfır Atık Projesi’Nin Kapsamı Genişletiliyor

2023 yılında 20 milyar liralık tasarruf sağlanacak


Genç Futbolcu Umut Nayir Kaçuv Aile Evi’Ni Ziyaret Etti

Beşiktaşlı futbolcu Umut Nayir, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın ihtiyaç sahibi kanserli çocuk ve ailelerine tedavi sırasında ücretsiz fiziksel ve sosyal destekler sağlama hedefiyle kurduğu İstanbul Cerrahpaşa’daki Aile Evi’ni ziyaret etti.


Elektronik İmza Yüzde 20 Arttı

BTK 2019’un ikinci çeyrek verilerini yayımladı. Haziran 2019 sonu itibarıyla, 3 milyon 592 bin elektronik imza ve 581 bini mobil imza olmak üzere toplam 4,17 milyon sertifika oluşturuldu.


Etiketler: Kendini, Temizleyen, Stor, Perde, sayesinde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.