17 Nisan 2019 Çarşamba 15:01

MODA

Taç'tan "23 Nisan" Coşkusunu Yansıtan Tasarımlar...

TAÇ’tan “23 Nisan” çoşkusu yaşatan tasarımlar

Taç'tan
Taç'tan
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yenilikçi ürünleriyle milyonlarca evi güzelleştiren TAÇ, çocukların en sevdiği çizgi kahramanlardan “Spiderman” ve “Winx Cosmix” karakterli nevresim takımlarıyla çocuklara bayram coşkusunu yaşatıyor.

Her yaşa özel ev tekstili seçenekleri sunan TAÇ, çocukların en sevdiği karekterleri Lisanslı Nevresim Takımı Koleksiyonu’nda yer veriyor. Çocukların hayal dünyalarını odalarına taşıyan Spiderman ve Winx Cosmix temalı lisanslı nevresim takımları, tasarımları kadar renkleriyle de dikkat çekiyor. Çocuklara konforlu bir uyku ortamı sunan nevresim takımları, fantastik karakterli tasarımlarıyla her çocuğu hayallerini süsleyen kahramanla uyumasını sağlıyor.

Çocukların bayramında onları TAÇ’ın Lisanslı Koleksiyonu ile sevindirmek isteyenler TAÇ Fabrika Satış ve TAÇ Konsept Mağazalarının yanı sıra, www.tac.com.tr’yi ziyaret edebilirler.

TAÇ Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu'nun önemli markalarından biri olan TAÇ, 1970’li yıllardan bu yana ev tekstili alanında faaliyet göstererek, önemli yeniliklere ve başarılara imza atıyor. TAÇ, inovatif ürünler geliştirerek, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Dünyadaki son moda trendlerini yakından takip eden, bu trendleri Türkiye pazarına ve müşteri ihtiyacına göre yorumlayıp yeniden şekillendiren TAÇ, yeni ve farklı ürünler tasarlayarak milyonlarca evi güzelleştiriyor.

İlginizi Çekebilir

Hangi Yaşta Hangi Estetik Yapılmalı

Hangi Yaş Estetik Ameliyat İçin Çok Geç Sayılır?


Naim "Yüzyılın En Güçlü Sporcusunun Nefes Kesen Hayatı"

Yüzyılın En Güçlü Sporcusunun


Avrupa'nın Yeni Değeri Jadon Sancho

KPMG Football Benchmark ekibi, son beş ayda piyasa değerini en çok yükselten oyuncuları araştırdı. Zirvede değerini 49,6 milyon euro artırarak, 95,7 milyon euroya çıkaran Jadon Sancho yer aldı. Luka Jovic ise değerini 45,1 milyon euro yükselterek ikinci sırada yer alırken, üçüncü sıranın sahibi ise 39,4 milyon euroluk yükselişle Frenkie de Jong oldu.


E Spor Araştırması E Spor Geleceğin Futbolu Olacak

Sanal dünyanın yeni fenomeni: E-spor


Şişecam Düzcam Hindistan’Da “Şişecam Tentesol” Markasını Tanıttı

Şişecam Düzcam Hindistan’da “Şişecam Tentesol” Markasını Tanıttı


Etiketler: nevresim, milyonlarca, çocukların, sevdiği, Spiderman

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.