14 Ocak 2020 Salı 15:46

MODA

Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...

TAÇ’tan çocuklara sömestr hediyesi

Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yoğun geçen bir eğitim-öğretim dönemi sonrasında sömestr tatiline giren çocukları mutlu etmek için en güzel hediye alternatifleri TAÇ’ta!

Kalitesiyle fark yaratan TAÇ Lisanslı Nevresim Takımları, birbirinden eğlenceli ve sevilen karakterleri ile çocukların odalarını renklendiriyor… Yüzde 100 pamuk olan ürünler, sağlıklı ve rahat uyku sunarken, çocukların en sevdiği kahramanlar fantastik dünyalarını süslüyor.

TAÇ Lisanslı PJ Masks ve Disney Frozen Glow Nevresim Takımı’nın üzerindeki desenler ayrıca özel bir baskı teknolojisi sayesinde gündüzleri gün ışığını topluyor, geceleri ise bu ışığı yansıtarak, çocukların ilgisini çekiyor. Frozen Nevresim takımı aynı zamanda bir yüzünde Elsa, diğer yüzünde Anna çift kullanım özelliği ile en sevilen karakterleri sunuyor.

Disney Cars ve Disney Mickey Çek Canlandır Nevresim Takımları ise artırılmış gerçeklik (Augmented Reality) teknolojisi kullanılarak fotoğraf ve videolarda canlanıyor. Google Play ve Apple Store’dan indirilen Çek Canlandır uygulaması sayesinde, nevresimin üzerindeki desenlere tutulan telefon ile ekranda karakterler beliriyor. Eğlence dolu lisanslı karakterler, rengârenk desenleriyle çocukların çektiği fotoğraf ve videolarda miniklerin yanında canlanıyor. Bu özel koleksiyon ile çocukların her anı unutulmaz bir anıya dönüşüyor.

Miniklerin odalarında keyifle vakit geçirmelerini isteyen ebeveynler, TAÇ mağazasını ve www.tac.com.tr’yi ziyaret ederek, koleksiyonları yakından görebilir, çocuklarını sömestr tatiline girerken sevindirebilirler.

Fiyatlar

DISNEY CARS ÇEK CANLANDIR NEVRESİM TAKIMI - 216 TL DISNEY FROZEN TEK KİŞİLİK NEVRESİM TAKIMI - 216 TL DISNEY MICKEY ÇEK CANLANDIR NEVRESİM TAKIMI - 216 TL DISNEY FROZEN ANA GLOW NEVRESİM TAKIMI - 216 TL DISNEY FROZEN ANA NEVRESİM TAKIMI - 216 TL DISNEY FROZEN ELSA GLOW NEVRESİM TAKIMI - 216 TL DISNEY FROZEN ELSA NEVRESİM TAKIMI - 216 TL PJ MASKS HERO TEK KİŞİLİK NEVRESİM TAKIMI GLOW - 216 TL PJ MASKS HERO TEK KİŞİLİK NEVRESİM TAKIMI - 216 TL

TAÇ Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu'nun önemli markalarından biri olan TAÇ, 1970’li yıllardan bu yana ev tekstili alanında faaliyet göstererek, önemli yeniliklere ve başarılara imza atıyor. TAÇ, inovatif ürünler geliştirerek, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Dünyadaki son moda trendlerini yakından takip eden, bu trendleri Türkiye pazarına ve müşteri ihtiyacına göre yorumlayıp yeniden şekillendiren TAÇ, yeni ve farklı ürünler tasarlayarak milyonlarca evi güzelleştiriyor.

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu'ndan Erdoğan'a “Ücretsiz Süt” Yanıtı “Veren El, Alan Eli Görmeyecek”

İMAMOĞLU'NDAN ERDOĞAN'A “ÜCRETSİZ SÜT” YANITI: “VEREN EL, ALAN ELİ GÖRMEYECEK”


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Büyük Bir Devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde yoğun mesai harcadığı bir kavram haline geldi.


Yapay Zeka Ve Robotlar 'Hotel Restoran Cafe’ Ho Re Ca Sektörünün Hizmetinde...

31.Hotel Equipment ve 27.Food Product Fuarı’na Yerli ve Yenilikçi Ürünler Damgasını Vurdu


Evlilik Hazırlıkları Fuarı’Nda Altınyıldız Classics Şıklığı

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 17-19 Ocak tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda, farklı düğün konseptlerine farklı tarzlar sunan özel kreasyonunu, stil sahibi damat adaylarıyla buluşturdu.


İstanbul Bbsk'lı Kutlu, Tokyo 2020 Vizesini Aldı

İSTANBUL BBSK'LI KUTLU, TOKYO 2020 VİZESİNİ ALDI


Etiketler: NEVRESİM, TAKIMI, DISNEY, çocukların, FROZEN

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.