18 Haziran 2019 Salı 09:01

GÜNDEM

Talha’Ya Batıgöz Sağlık Grubu Işık Olacak

Batıgöz Sağlık Grubu

Talha’Ya Batıgöz Sağlık Grubu Işık Olacak
Talha’Ya Batıgöz Sağlık Grubu Işık Olacak
Talha’Ya Batıgöz Sağlık Grubu Işık Olacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İzmir'de erken doğumla dünyaya gelen ve doğumsal katarakt teşhisi konulan 11 yaşındaki Talha Koptaş, altıncı kez ameliyat olmak için hayırseverlerden destek bekliyordu. Batıgöz Sağlık Grubu, Talha’nın ameliyatını üstlendi. Talha, gözünün açılacağı ve hayallerini gerçekleştireceği günü heyecanla bekliyor

İzmir’de yaşayan 45 yaşındaki 4 çocuk annesi Şükran Koptaş’ın en küçük çocuğu Talha Koptaş. Talha, Aşık Veysel Görme Engelliler Okulu 5'inci sınıf öğrencisi. Talha Koptaş: “Ameliyat olup körlükten kurtulmak ve hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum. İleride ambulans şoförü olmak istiyorum. Ama öncelikle ben de iyileşip abim gibi onun okuluna gitmek istiyorum. Bir de arkadaşlarımla birlikte bisiklete binip top oynamak, patenle kaymak istiyorum. Gözüm görmediği için şimdiye kadar bunların hiçbirini yapamadım. Batıgöz Sağlık Grubu’na muayeneye gelmeden önce gece heyecandan uyuyamadım” diyerek duygularını dile getirdi.

DOKTORU SÖZ VERDİ

Batıgöz Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı, Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Mehmet Söyler, Talha’yı muayene ettiğinde müjdeyi verdi ve “Sana söz veriyorum, gözlerini açıp yeni eğitim-öğretim döneminde seni abinin okuluna göndereceğim Sevgili Talha”dedi.

11 YILDA 6. AMELİYATINI OLACAK…

Talha’nın annesi Şükran Koptaş, “Talha, 6 aylık doğdu. Bir ay boyunca kuvözde kaldı. Görmediğini öğrendik ve ilk ameliyatını bebekken oldu. 4 yaşına gelene kadar Talha’nın gözünde bir problem yaşanmadı. Sonra Talha’nın gözünde katarakt problemi oldu. Daha sonra 3 kez ameliyat ettiler. Yanlış ameliyatlar sonucunda bir gözünü tamamen kaybettik. Daha sonra diğer gözünü İstanbul’da ameliyat ettirerek 5 yıl daha görmesini sağladık. Fakat büyüdükçe tekrarlayan bu sorun için yeniden ameliyat olması gerekiyor. Üstelik biz gözlerinin görmesi için mücadele ederken Talha’nın son muayenesinde kalp problemi de çıktı. Talha’nın sağ gözü hiç görmüyor, sol gözü yok denecek kadar az görüyor. Kalp hastası olduğu için doktorlar ameliyat etmeye cesaret edemedi. Batıgöz Sağlık Grubu hekimleri Talha’yı kalp kontrolünden de geçirdi ve ameliyata kardiyolog eşliğinde girmesine karar verildi. Tüm bu süreci de maddi olarak Batıgöz Sağlık Grubu üstlendi. Kendilerine şimdiden çok teşekkür ederiz. Yeniden ameliyat olma şansını öğrenince dünyalar bizim oldu. En büyük hayalim çocuğumun tüm ihtiyaçlarını bana ihtiyacı olmadan karşılayabilmesi” dedi.

YER: BATIGÖZ

Bahçelerarası Mahallesi Mithatpaşa Caddesi 36/Z04-Z04A BALÇOVA İZMİR

SAAT: 15.00

444 23 24

İlginizi Çekebilir

Kenan Doğulu İle Alaçatı’Da Muhteşem Plaj Partisi

Kenan Doğulu, “Ken on the Beach” projesiyle Alaçatı'nın gözde plajı Spiaggia Grande’de performans sergiledi. Akşam güneşi ve deniz manzarası eşliğinde kumsalda çıplak ayak, şortlar, mayolarla izlenen konserde Doğulu, hareketli ve romantik şarkılarıyla izleyicilere müzik ziyafeti sundu.


Mykonos Glow By Müge Arnas & Tuba Peksayar The Glowıngs By Tuçe Peksayar Tuba Ergin

MYKONOS GLOW BY MÜGE ARNAS & TUBA PEKSAYAR - THE GLOWINGS BY TUÇE PEKSAYAR - TUBA ERGİN


Sunglass Hut, Bodrum'da Da Fark Yarattı.

“House Of Sun” konseptiyle güneş gözlüğü severlere “Her tarza ve karaktere uygun güneş gözlüğü” modellerinin mağazalarında bulunduğu mesajını veren Sunglass Hut; yaz sezonunun en yeni modellerini Mert Vidinli ve Ceylan Çapa ev sahipliğinde The Bodrum Edition’da gerçekleşen özel bir davetle tanıttı.


Türk Telekom Faaliyet Raporu’Na Lacp’Den Toplam 24 Ödül

Türk Telekom 2018 Faaliyet Raporu, 2018 Vizyon Ödüllerinde 4 farklı kategoride toplam 24 ödüle layık görüldü


Diploma Yetmez, İş Sende Bitiyor!

Üniversite adayları belki de hayatlarının en zor sorusuna yanıt arıyor. ‘Hangi üniversitede okumalıyım, hangi bölüm hayatımın bundan sonraki bölümünde beni mutlu edecek, istediğim bölümü seçtiğimde ya gelecekte işsiz kalırsam?’ Kafalarını kurcalayan bu sorularla tercih listesi hazırlayan adaylara Prof. Dr. Erhan Erkut’tan altın değerinde öneriler geldi. Mef Üniversitesi Rektör Yardımcısı Erkut’a göre tercih listesinin de sıralamanın da önemi yok. Önemli olan seçilecek üniversitenin 21. yüzyıl yetkinliklerini ne kadar geliştirebildiği…


Etiketler: Talha, ameliyat, için, Batıgöz, Sağlık

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.