16 Haziran 2015 Salı 16:15

TASARIM

Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu

“ Hülya Avşar, Burcu Esmersoy ve çalıştığım bir çok ünlü tasarımlarımı taşıyacak doğru kişilerdi”, " Başarının büyük kısmı doğru elbise ile doğru kişiyi buluşturmaktır”, “Tasarımlarımda öncelik; her zaman kadını en iyi şekilde yansıtmak” “Kendi olmayan ve modanın arkasına sığınan birçok kişi görüyorum”

Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Moda-Magazin-Haber-İstanbul 

Farklı tasarımlarıyla modaya ses getiren, televizyon dünyasının en popüler isimleri için kostümler tasarlayan, Türkiye’de internet üzerinden online satışı ilk yapan genç ve başarılı tasarımcı Melih Yazgan, MAG okurları için moda çekimlerinden karelerini ve mesleğiyle ilgili merak edilenleri paylaştı.

Sanat tarihi eğitimi alan ünlü modacı üniversite yıllarında ünlü isimler ile çalışmaya başladı ve kariyerinde önemli adımlar attı. Türkiye’de internet üzerinden online satışı ilk yapan tasarımcı Melih Yazgan ile MAG Haziran okurları için kariyerini ve tasarıma bakış açısını anlattı.

“Tasarımlarımı taşıyacak doğru kişileri bulduğum zaman çok mutlu oluyorum.” diyen Yazgan, Burcu Esmersoy, Hülya Avşar, Özge Ulusoy, Bengü ve Çağla Şikel’inde aralarında bulunduğu pek çok ünlü isim ile çalışıyor. Sade, şık ama bazen oldukça feminen tarzda tasarımlar yapan Melih Yazgan önceliğinin her zaman kadını en iyi şekilde anlatmak olduğunu belirtti.

Ülkemizin moda gündemini değerlendiren tasarımcı: “ Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de moda büyük ilgi ile takip ediliyor. Kendi olmayan ve modanın arkasına sığınan birçok kişi görüyorum. Bu alanda ilerlemek ve farklı bir şeyler yapmak istiyorsak kendi duruşumuzu işimize yansıtmamız lazım. Beğenilmek farklı bir şeydir ama kendinize ait bir duruşunuz olduğunda insanlar bunu mutlaka fark edecektir. “ dedi.

İlginizi Çekebilir

Accor, Çatısı Altındaki Tüm Otellerde Tek Kullanımlık Plastik Ürünlerini Kaldırıyor

Accor, çatısı altındaki tüm otellerde tek kullanımlık plastik ürünlerini kaldırıyor


2. Küçük Hayaller Festivali 6 7 Haziran’Da

2. KÜÇÜK HAYALLER FESTİVALİ


Çocuklarda Kahvaltı Alışkanlığı Akademik Başarıyı Artırıyor

Toplumda sağlıklı yaşam bilincinin gelişmesine katkı sağlamak için birçok önemli projeyi hayata geçiren Sabri Ülker Vakfı, çocukların sağlıklı gelişimlerinin devamı ve okul başarılarına olan etkisi nedeniyle büyük önem taşıyan kahvaltı öğününün önemini vurguluyor.


Türk Telekom’Dan Yeni Nesil Fikirlere Destek

Türk Telekom’un ‘Yeni Nesil Gelecek’ projesinin ilk fazı ‘Akıllı Teknolojiler IoT Hackathonu’ ile tamamlandı. Yoğun ilgi gören ve birincinin 15 bin TL değerinde teknoloji çeki ile ödüllendirildiği yarışmada, çevre, IoT ve afet konuları öne çıktı.


Promanage'tan Japonya Çıkarması

Teknoloji markası Doruk’un Amerika merkezli ProManage Smart Manufacturing Solutions Corp. şirketi, Japon partneri ITO Corp. ile Japonya’da gerçekleştirilen Smart Factory Expo’ya katıldı. 12-14 Şubat tarihlerinde düzenlenen ve sektör oyuncularını bir araya getiren bu fuarda ProManage Corp., yapay zeka ve artırılmış gerçeklik teknolojileriyle tam entegre dünyadaki tek akıllı üretim yönetimi sistemi ProManage’ı tanıttı. Dünya genelinde 300’den fazla fabrikayı dijitalleştiren şirket, fuar katılımcıları tarafından yoğun ilgi gördü.


Etiketler: melih yazgan, bengü, çağla şikel, moda, tasarım, haber

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.