16 Haziran 2015 Salı 16:15

TASARIM

Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu

“ Hülya Avşar, Burcu Esmersoy ve çalıştığım bir çok ünlü tasarımlarımı taşıyacak doğru kişilerdi”, " Başarının büyük kısmı doğru elbise ile doğru kişiyi buluşturmaktır”, “Tasarımlarımda öncelik; her zaman kadını en iyi şekilde yansıtmak” “Kendi olmayan ve modanın arkasına sığınan birçok kişi görüyorum”

Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Moda-Magazin-Haber-İstanbul 

Farklı tasarımlarıyla modaya ses getiren, televizyon dünyasının en popüler isimleri için kostümler tasarlayan, Türkiye’de internet üzerinden online satışı ilk yapan genç ve başarılı tasarımcı Melih Yazgan, MAG okurları için moda çekimlerinden karelerini ve mesleğiyle ilgili merak edilenleri paylaştı.

Sanat tarihi eğitimi alan ünlü modacı üniversite yıllarında ünlü isimler ile çalışmaya başladı ve kariyerinde önemli adımlar attı. Türkiye’de internet üzerinden online satışı ilk yapan tasarımcı Melih Yazgan ile MAG Haziran okurları için kariyerini ve tasarıma bakış açısını anlattı.

“Tasarımlarımı taşıyacak doğru kişileri bulduğum zaman çok mutlu oluyorum.” diyen Yazgan, Burcu Esmersoy, Hülya Avşar, Özge Ulusoy, Bengü ve Çağla Şikel’inde aralarında bulunduğu pek çok ünlü isim ile çalışıyor. Sade, şık ama bazen oldukça feminen tarzda tasarımlar yapan Melih Yazgan önceliğinin her zaman kadını en iyi şekilde anlatmak olduğunu belirtti.

Ülkemizin moda gündemini değerlendiren tasarımcı: “ Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de moda büyük ilgi ile takip ediliyor. Kendi olmayan ve modanın arkasına sığınan birçok kişi görüyorum. Bu alanda ilerlemek ve farklı bir şeyler yapmak istiyorsak kendi duruşumuzu işimize yansıtmamız lazım. Beğenilmek farklı bir şeydir ama kendinize ait bir duruşunuz olduğunda insanlar bunu mutlaka fark edecektir. “ dedi.

İlginizi Çekebilir

Axis İstanbul’Dan 23 Nisan’A Özel Eğlence Paketi

Axis İstanbul AVM’de geçtiğimiz günlerde başlayan ve 15 Ekim’e kadar devam edecek Hediye Dükkanı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gününe özel tüm çocukları unutamayacakları bir eğlenceye davet ediyor. Çocukların en özel gününde Axis İstanbul AVM’den 50 TL ve üzeri alışveriş yapacak ziyaretçiler, 50 puan değerinde hediye puanın sahibi olarak eğlence paketini almaya hak kazanacaklar.


"Ay Çekirdeğinde Kalite Düştü"

“AY ÇEKİRDEĞİNDE KALİTE DÜŞTÜ”


Üniversiteliler Bizz@Kampüs’Te Ülker Oneo İçin Yarıştı

Üniversite öğrencilerinin katıldığı ve pazarlama fikirlerinin yarıştığı “bizz@kampüs”te, “Aurora” takımının Ülker Oneo için geliştirdiği proje birinci oldu.


İstanbul Modest Fashıon Week’ Davetlilerden Tam Not Aldı

‘İSTANBUL MODEST FASHION WEEK’ DAVETLİLERDEN TAM NOT ALDI


Ar Ge Merkezlerine Yerli Yazılım Desteği

AR-GE ve Tasarım Merkezi olan şirketlere yerli ERP çözümü


Etiketler: melih yazgan, bengü, çağla şikel, moda, tasarım, haber

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.