16 Haziran 2015 Salı 16:15

TASARIM

Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu

“ Hülya Avşar, Burcu Esmersoy ve çalıştığım bir çok ünlü tasarımlarımı taşıyacak doğru kişilerdi”, " Başarının büyük kısmı doğru elbise ile doğru kişiyi buluşturmaktır”, “Tasarımlarımda öncelik; her zaman kadını en iyi şekilde yansıtmak” “Kendi olmayan ve modanın arkasına sığınan birçok kişi görüyorum”

Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Moda-Magazin-Haber-İstanbul 

Farklı tasarımlarıyla modaya ses getiren, televizyon dünyasının en popüler isimleri için kostümler tasarlayan, Türkiye’de internet üzerinden online satışı ilk yapan genç ve başarılı tasarımcı Melih Yazgan, MAG okurları için moda çekimlerinden karelerini ve mesleğiyle ilgili merak edilenleri paylaştı.

Sanat tarihi eğitimi alan ünlü modacı üniversite yıllarında ünlü isimler ile çalışmaya başladı ve kariyerinde önemli adımlar attı. Türkiye’de internet üzerinden online satışı ilk yapan tasarımcı Melih Yazgan ile MAG Haziran okurları için kariyerini ve tasarıma bakış açısını anlattı.

“Tasarımlarımı taşıyacak doğru kişileri bulduğum zaman çok mutlu oluyorum.” diyen Yazgan, Burcu Esmersoy, Hülya Avşar, Özge Ulusoy, Bengü ve Çağla Şikel’inde aralarında bulunduğu pek çok ünlü isim ile çalışıyor. Sade, şık ama bazen oldukça feminen tarzda tasarımlar yapan Melih Yazgan önceliğinin her zaman kadını en iyi şekilde anlatmak olduğunu belirtti.

Ülkemizin moda gündemini değerlendiren tasarımcı: “ Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de moda büyük ilgi ile takip ediliyor. Kendi olmayan ve modanın arkasına sığınan birçok kişi görüyorum. Bu alanda ilerlemek ve farklı bir şeyler yapmak istiyorsak kendi duruşumuzu işimize yansıtmamız lazım. Beğenilmek farklı bir şeydir ama kendinize ait bir duruşunuz olduğunda insanlar bunu mutlaka fark edecektir. “ dedi.

İlginizi Çekebilir

Dolce & Gabbana Devotıon Gözlük Koleksiyonu

Yeni Dolce&Gabbana Devotion güneş gözlüğü koleksiyonu, gösterişli barok tarzını ve klasik siyah beyaz uyumunu çizgisel bir bütünlükte buluşturuyor.


Derbi Yaklaşırken Twitter’Da Markalar İçin Etkileşimin İpuçları

Spor, genellikle Twitter’da en çok konuşulan konu başlıklarından biri oluyor. Milyonlarca insanı bir araya getiren spor karşılaşmaları Twitter’da markaların hedef kitlesine seslenmesi açısından da bir fırsat olarak öne çıkıyor. Türkiye’de ise yaklaşan Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi şüphesiz Twitter’a en fazla damga vuracak olaylardan biri olacak. Biz de derbinin yaklaşmasını fırsat bilip markaların bu etkiden faydalanmak üzere Twitter’da kullanabileceği araçları bir araya topladık.


Düzeltme 15. Akbank Kısa Film Festivali Programı Açıklandı

Sinemaseverlerin buluşma noktası haline gelen Akbank Kısa Film Festivali, sinema sanatı için kısa filmin öncü rolünün bilinciyle, bu alanda bir platform oluşturmak üzere 18 - 28 Mart tarihleri arasında 15. kez düzenlenecek.


Runatolıa’Da Cerebral Palsy Türkiye İçin Koş, 21 Bebeğe Destek Ol

RUNATOLIA’DA CEREBRAL PALSY TÜRKİYE İÇİN KOŞ,


Bigg Arçelik Garage, 200 Bin Tl’Lik Destek Fırsatıyla Yeni Girişimleri Bekliyor

Arçelik Garage ve TÜBİTAK’ ın "Yenilik ve Girişimcilik Kapasitesinin Artırılmasına Yönelik Destek Programı" ile hayata geçirilen “BİGG Arçelik Garge” devam ediyor. Yeni girişimlere teknik ve sektörel bilgi ile prototipleme desteği sunan, donanım odaklı kurumsal hızlandırma programı 1 Şubat itibariyle başvurularını almaya başladı


Etiketler: melih yazgan, bengü, çağla şikel, moda, tasarım, haber

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.