16 Haziran 2015 Salı 16:15

TASARIM

Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu

“ Hülya Avşar, Burcu Esmersoy ve çalıştığım bir çok ünlü tasarımlarımı taşıyacak doğru kişilerdi”, " Başarının büyük kısmı doğru elbise ile doğru kişiyi buluşturmaktır”, “Tasarımlarımda öncelik; her zaman kadını en iyi şekilde yansıtmak” “Kendi olmayan ve modanın arkasına sığınan birçok kişi görüyorum”

Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
Tasarımcı Melih Yazgan Konuştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Moda-Magazin-Haber-İstanbul 

Farklı tasarımlarıyla modaya ses getiren, televizyon dünyasının en popüler isimleri için kostümler tasarlayan, Türkiye’de internet üzerinden online satışı ilk yapan genç ve başarılı tasarımcı Melih Yazgan, MAG okurları için moda çekimlerinden karelerini ve mesleğiyle ilgili merak edilenleri paylaştı.

Sanat tarihi eğitimi alan ünlü modacı üniversite yıllarında ünlü isimler ile çalışmaya başladı ve kariyerinde önemli adımlar attı. Türkiye’de internet üzerinden online satışı ilk yapan tasarımcı Melih Yazgan ile MAG Haziran okurları için kariyerini ve tasarıma bakış açısını anlattı.

“Tasarımlarımı taşıyacak doğru kişileri bulduğum zaman çok mutlu oluyorum.” diyen Yazgan, Burcu Esmersoy, Hülya Avşar, Özge Ulusoy, Bengü ve Çağla Şikel’inde aralarında bulunduğu pek çok ünlü isim ile çalışıyor. Sade, şık ama bazen oldukça feminen tarzda tasarımlar yapan Melih Yazgan önceliğinin her zaman kadını en iyi şekilde anlatmak olduğunu belirtti.

Ülkemizin moda gündemini değerlendiren tasarımcı: “ Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de moda büyük ilgi ile takip ediliyor. Kendi olmayan ve modanın arkasına sığınan birçok kişi görüyorum. Bu alanda ilerlemek ve farklı bir şeyler yapmak istiyorsak kendi duruşumuzu işimize yansıtmamız lazım. Beğenilmek farklı bir şeydir ama kendinize ait bir duruşunuz olduğunda insanlar bunu mutlaka fark edecektir. “ dedi.

İlginizi Çekebilir

Larısa And Pumpkın’In Yeni Mermer Desenli Top Havuzu Keşfedilmeyi Bekliyor

MERMER DESENİNİN DOĞAL DOKUSU VE MİNİMAL HAVASI


E Spor Araştırması E Spor Geleceğin Futbolu Olacak

Sanal dünyanın yeni fenomeni: E-spor


Erişim Platformları Ve Mobil Bakım Atölyeleri Enerji Arzına Katma Değer Sağlıyor

RÜZGAR ENERJİSİ SANTRALLERİNDE ZEMİNDEKİ ÇALIŞMA


‘Bağdat Paktı’Nı Türkiye’De İlk Kez Vbky Yayımlıyor

Prof. Dr. Behçet Kemal Yeşilbursa “Bağdat Paktı: İngiltere ile Amerika'nın Ortadoğu Savunma Politikaları”nda, kitaba da adını veren yapılanmayı her yönüyle inceliyor. Türkiye, Irak, İran, Pakistan, İngiltere ve ABD’nin 1950’li yıllardaki siyasi hedeflerini değerlendiren Yeşilbursa, “Pakt, II. Dünya Savaşı’ndan sonra ortaya çıkan Sovyet yayılmacılığına karşı İngiltere ve Amerika’nın Ortadoğu’da oluşturmaya çalıştıkları savunma projelerinin vücut bulmuş halidir” diyor.


Türkiye’Nin Yurtdışı Tanıtımlarında Mobilya Sektörünü Modoko Temsil Edecek!

TÜRKİYE’NİN YURTDIŞI TANITIMLARINDA MOBİLYA SEKTÖRÜNÜ MODOKO TEMSİL EDECEK!


Etiketler: melih yazgan, bengü, çağla şikel, moda, tasarım, haber

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.