13 Haziran 2019 Perşembe 09:52

GÜNDEM

Tatil Keyfinizi Philips Satinelle Ailesi İle Katlayın

Yaz aylarında kadınların aklını en çok kurcalayan konulardan biri olan tüy sorunu, Philips Satinelle ailesi ile fonksiyonel bir çözüme ulaşıyor. Tüm ihtiyaçlar için 8 ataçman seçeneği ile çözümü tek bir cihazda buluşturan Philips, masajdan peelinge ve epilasyona kadar yaz bakımını başka bir boyuta taşıyor.

Tatil Keyfinizi Philips Satinelle Ailesi İle Katlayın
Tatil Keyfinizi Philips Satinelle Ailesi İle Katlayın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sıcak günlerde istenmeyen tüylerine çözüm arayan kadınlar, Philips Satinelle ailesi ile yalnızca epilasyon konusunda değil masajdan peelinge, tıraştan düzeltmeye kadar geniş bir yelpazede konfora kavuşuyor.

Şimdiye kadar tasarlanmış Philips epilatörler arasında en geniş epilasyon başlığına sahip Philips Satinelle ailesi, tam kapsamlı bir cilt bakımı için tüm seçenekleri bir araya getiriyor. Islak ve kuru olarak kullanılabilen ürünler, 90 derece açıyla kullanıldığında 0,5 mm’ye kadar en kısa tüyleri bile kolaylıkla alabiliyor. Optilight teknolojisi ise kısa tüylerin gözden kaçmasını da önlüyor.

S şeklinde ergonomik gövde tasarımı ve kablosuz (şarjlı) kullanım özellikleriyle kadınların rahatını düşünen Satinelle ailesi, 8 farklı ataçman seçeneği sunuyor. Tam olarak şarj edildiğinde 40 dakikaya kadar kesintisiz epilasyon deneyimi sunuyor.

Geniş başlık özelliği sayesinde de daha fazla tüye aynı anda işlem yapmak mümkün. Böylece epilasyon süresi kısalıyor, zamanınız size kalıyor. Philips Satinelle serisi ile sunulan seçenekler arasında masaj ataçmanı, masaj başlığı, peeling fırçası, tıraş başlığı, düzeltme başlığı, aktif tüy kaldırma ataçmanı ve cilt germe ataçmanının yanı sıra, hassas bölge ve yüz için farklı ataçman aksesuarları da mevcut.

Philips Satinelle ailesi sayesinde tek cihazla istenmeyen tüylerden ve ölü cilt hücrelerinden kurtulurken, canlı ve tazelenmiş bir cilde kavuşacaksınız. Hem yüz, hem vücut, hem de hassas bölgelerde kullanım kolaylığı sunan Philips Satinelle ailesi için tavsiye edilen perakende satış fiyatları ise şöyle:

Satinelle Advanced Islak ve Kuru epilatör (BRE605/05) 1 aksesuar: 329,99 TL

Satinelle Advanced Islak ve Kuru epilatör (BRE620/05) 3 aksesuar: 409,99 TL

Satinelle Advanced Islak ve Kuru epilatör (BRE635/05) 5 aksesuar: 429,99 TL

Satinelle Advanced Islak ve Kuru epilatör (BRE650/05) 8 aksesuar: 629,99 TL

Türk Philips Ticaret A.Ş

Royal Philips Hakkında:

İlginizi Çekebilir

Geleceğin Girişimcileri Hayallerindeki E Spor Oyununu Tasarladı

Monster Notebook sponsorluğunda Fikir Değirmeni tarafından düzenlenen Kidathon etkinliğinde, tersine mentörlük yöntemi ile 8-18 yaş arasındaki katılımcılar e-spor konu başlığı altında sosyal fayda odaklı oyun fikirleri geliştirdi.


Bilinçli Nesil, Verimli Enerji 5 Yılda 25 Bin Enerji Avcısı

ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım,“Enerji Avcıları” projesi ile 25 bin çocuğa ulaştı; 2020 yılında da binlerce çocuğu enerji verimliliği ve tasarrufu konusunda bilinçlendirerek farkındalık yaratmaya devam edecek.


İzoder “Yaşanan Her Depremin Ardından Korkuya Kapılmak Yerine Hazırlıklı Olmalıyız”

İZODER’DEN DEPREM AÇIKLAMASI


Zabıtanın Önceliği Halkın Sağlığını Korumak

ZABITANIN ÖNCELİĞİ HALKIN SAĞLIĞINI KORUMAK


Yüzer Nükleer Enerji Santralinden Chukotka Ağına İlk 10 Milyon Kwh Elektrik Gücü Sağlandı

YÜZER NÜKLEER ENERJİ SANTRALİNDEN, CHUKOTKA AĞINA İLK 10 MİLYON KWH ELEKTRİK GÜCÜ SAĞLANDI


Etiketler: Satinelle, Philips, ailesi, Islak, epilasyon

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.