12 Ağustos 2019 Pazartesi 12:12

GÜNDEM

Tatilde Cildiniz De Bayram Etsin

Tatildeyken havuzun, denizin, kumsalın ve güneşin hazzını sürmek güzel ama eve döndüğünüzde tüm bunların cildinizde bıraktığı etkiyle yüz yüze gelebilirsiniz. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, tatil boyunca cildinizi korumanın yollarını anlatıyor, size de tatilin keyfini çıkarmak kalıyor.

Tatilde Cildiniz De Bayram Etsin
Tatilde Cildiniz De Bayram Etsin
Tatilde Cildiniz De Bayram Etsin
Tatilde Cildiniz De Bayram Etsin
Tatilde Cildiniz De Bayram Etsin
Tatilde Cildiniz De Bayram Etsin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sabırsızlıkla beklediğiniz, bütün kış hayalini kurduğunuz tatiliniz geldi çattı. Sonunda artık işlerinize biraz ara verecek, alışveriş yapacak ve bavulunuzu hazırlayıp kendinizi sıkı bir tatilin kollarına bırakacaksınız. Tatile çıkmanın en heyecanlı ama bir o kadar da telaşlı döneminin bavul hazırlama kısmı olduğunun farkındayız. Bavulunuzu hazırlamadan önce kendinize bir “check list” yaparak tatilde ihtiyacınız olacakları önceden belirlemeniz tavsiye edilir. Bu listenin en başına FOREO LUNA 2’yi yazmayı unutmayın! Siz tatilin tadını çıkarırken, o sizin yerinize cildinizi koruma mesaisini devralıyor!

Tatil köyüne adım attığınız andan itibaren yemek, içmek, dinlenmek ve eğlenmek dışında aklınızı hiçbir şey meşgul etmeyecek. Tüm gününüzü stresten uzak bir şekilde havuzda veya denizde geçireceksiniz. Ama siz dinlenirken cildinizin yorulacağını aklınızdan çıkarmamalısınız. Denizde yüzerken cildiniz, tuzlu suyun da etkisiyle güneş ışınlarına direkt olarak maruz kalırken, plajda her yerinize yapışan kum taneleri cildinizi tahriş edecek. Deniz yerine havuzu tercih ettiğinizde ise havuz suyunun içerisindeki kimyasallar ve bilhassa klor, tüm gün cildinize temas edecek. Siz dinlenirken cildinizin yıpranmaması için bazı önlemler almak şart. Mesela havuza girmeden önce mutlaka duş almalısınız. Böylelikle cildinizin kurumasını önleyerek, havuzdaki kimyasalların direkt emilmesinin önüne geçeceksiniz. Çünkü kuru cilt, suyla ilk temasında suyu direkt emer. Havuz öncesinde duş alarak siz de bu etkiyi azaltabilirsiniz. Gün içerisinde katılacağınız, sizi fazlasıyla terletecek olan sportif aktiviteler ve doğa gezileri öncesinde koruyucu krem kullanarak cildinizi muhafaza etmeli ve güneşin altına yoğun makyajla çıkmamalısınız. FOREO LUNA 2’nin, tüm bu zararlı faktörlerden cildinizi arındırabilmesi için yalnızca iki dakikaya ihtiyacı var!

Tek bir şarjla 450 kullanım vaad eden FOREO LUNA 2 sadece iki dakikada cildi kir, yağ ve makyaj kalıntılarından yüzde 99,5 oranında arındırıyor. Ultra-hijyenik medikal silikon yüzeyi ile son derece yumuşak olan LUNA 2, T-Sonic™ titreşimleri sayesinde cildi hassas bir şekilde, yormadan nâzikçe derinlemesine temizliyor. LUNA 2’nin anti-aging etkili arka başlığı ile yüze masaj yapmak, kan dolaşımını yüzde 450’ye kadar hızlandırabiliyor, bu sayede cilt daha fazla oksijen ve besin alıyor, daha sıkı ve canlı görünüyor. Ayrıca LUNA 2’nin T-Sonic™ titreşimleri krem, serum gibi ürünlerin emilimini, dolayısıyla etkinliğini artırarak cilde daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor. Derinine temizlenmiş ve tazelenmiş bir cilt ile ışıltınızı tatile de taşıyabilirsiniz. Siz tatilin keyfini sürerken, LUNA 2 ile cildiniz de bayram edecek!

FOREO LUNA 2 için tavsiye edilen satış fiyatı 1.299 TL’dir.

FOREO ürünleri Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında satılmaktadır.

FOREO Hakkında

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, ödüllü yüz temizleme cihazı LUNA serisi, yüz maskelerine farklı bir boyut katan yeni icadı UFO ve yeniden tasarlanan ISSA diş fırçasıyla yepyeni bir güzellik ve refah standardı sunuyor. Bu yaklaşım gerçekten cesaret verici: FOREO yalnızca mevcut tasarımları iyileştirmekle kalmıyor, tüm tasarımlarını ortaya sererek adeta sıfırdan tekrar yaratıyor, ayrıca en iyi güzellik çözümlerini her gelir seviyesindeki kişilerin deneyimine sunuyor. Misyonumuz insanların özgüvenini tazelemek, çünkü biliyoruz ki iyi hissederseniz, iyi görünürsünüz ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz.

İlginizi Çekebilir

2019 Yılında Ülkemizde Toplam 400 Milyon Saat League Of Legends Oyunu Oynandı.

Riot Games Türkiye Direktörü Erdinç İyikul:


Logo’Dan Öğrencilere Staj Fırsatı

Türkiye’nin en değerli bilişim markası Logo Yazılım, her yıl uyguladığı stajyer alımlarına 2020 yılında da devam ediyor. “Log-in” adı altında üniversite 3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerine staj imkânı sunan firma gençlerin gerçek bir istihdam tecrübesi yaşamasına da önem veriyor.


İş Dünyasının Yeni Kabusu Tükenmişlik Sendromu

İŞ DÜNYASININ YENİ KABUSU


Vapurların Müzisyen Havuzu Yenileniyor

VAPURLARIN MÜZİSYEN HAVUZU YENİLENİYOR


Pepsıco’Dan Son Beş Yılın En Hızlı Büyüme Oranı

İstanbul, 19 Şubat 2020 – Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo, 2019 yılı finansal sonuçlarını açıkladı. Başarılı performansını sürdüren şirket, yüzde 4.5 organik büyüme sağlayarak, son beş yılın en hızlı büyüme oranını gerçekleştirdi. Gelişmekte olan pazarlarda yüzde 8, gelişmiş pazarlarda yüzde 3 organik gelir artışı sağlayan şirket, 2019 yılı cirosunu 67 milyar dolar üzerine çıkardı.


Etiketler: LUNA, FOREO, cildinizi, tatilin, cildinizin

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.