18 Temmuz 2019 Perşembe 09:25

GÜNDEM

Taycan Formula E Finalinde Boy Gösterdi

Porsche’nin tamamen elektrikli spor otomobil modeli Taycan, demo turlarının sonuncusunu New York’ta Formula E Şampiyonası'nda gerçekleştirdi.

Taycan Formula E Finalinde Boy Gösterdi
Taycan Formula E Finalinde Boy Gösterdi
Taycan Formula E Finalinde Boy Gösterdi
Taycan Formula E Finalinde Boy Gösterdi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Porsche Taycan, New York’ta gerçekleştirilen ABB FIA Formula E Championship’in bir parçası olarak, yarış pistinde yeteneklerini sergiledi. New York’ta Taycan’ın direksiyonuna geçen Porsche pilotu Neel Jani, Taycan’ın uzun menzil performansının kendisini şaşırttığını iletti. Jani, ayrıca Taycan’ın sıra performansı hakkında da şunlar ekledi: “Taycan’da bir Formula-E otomobilinde bulunan performans ve güç aktarım sistemi var. Yarış pistindeki en cesur ve zorlayıcı hamlelerde bile, performans odaklı bataryası ve sofistike enerji yönetimi sistemi çok başarılı.”

Taycan prototipi üç haftalık süreç içinde Çin, İngiltere ve ABD’yi ziyaret ederek üç kıtada boy gösterdi. Aracın tavanındaki logo ziyaret edilen her ülke için ayrı tasarlandı. Örneğin New York’ta tavanında yıldız ve şerit tasarımıyla ortaya çıktı.

20 bin ön sipariş aldı

Şimdiden dünya çapında 20 bin adet ön sipariş alan Taycan, dinamik performansının yanında güçlü bir şarj alt yapısına sahip olacak. Porsche zekice tasarlanmış şarj çözümleri vadediyor. Avrupa’da Ionity ve ABD’de Electrify America gibi şarj ağları ile işbirliği içinde olan Porsche Charging System platformu, Avrupa’da 70 bin farklı şarj noktasından hizmet alınmasına olanak sağlıyor.

Yarış serisi: ABB FIA Formula E Championship

Porsche’nin elektrikli spor otomobili Taycan'ın yarış serilerine katılımında geri sayım devam ediyor.

Porsche Formula E takımı ilk kez ABB FIA Formula E Championshipin 6. Sezonunda rekabet edecek (2019/2020). Neel Jani, Porsche Formula E takımdaki ilk pilot olarak yerini aldı.

İlginizi Çekebilir

Güzelliğin Yeni Adresi

Sağlık ve Güzellik Özel Davette Buluştu


Aşı Girmeyen Ülkeye Azrail Girer...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özlem Sezen kızamık aşısının önemine dikkat çekiyor ve aşı olunmaması halinde karşılaşılabilecek durumlar için uyarıyor.


Kadıköy Belediyesi’Nin Ağaç Budama Çalışmaları Devam Ediyor

KADIKÖY BELEDİYESİ’NİN AĞAÇ BUDAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR


Türkiye'nin Aile Şirketlerinde Z Kuşağı Dönemi Başlıyor

Aile şirketlerinin sürdürülebilirlik yolculuğuna destek olmak amacıyla kurulan Aile İşletmeleri Derneği TAİDER üyeleri Helvacızade Ailesi ev sahipliğinde ve Hz. Mevlana' nın 746. Vuslat Yıl Dönümü kapsamında, Konya’da bir araya geldi. "Ailede Birlik İşletmede Sürdürülebilirlik" söylemi ile ülkemiz aile şirketlerinin nesiller boyu devamlılığına önderlik etmek, ülke ekonomisine katma değer sağlayan dünya markalarına dönüşmek vizyonuyla çalışan TAİDER, Konya buluşmasında, ‘Yönetimde Z Kuşağı ve ihtiyaçları’ konusunu ele aldı.


Video Davet Lagu Design Lansmanı

LAGU 11 ARALIK DAVET


Etiketler: Taycan, Porsche, Formula, şarj, York

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.