9 Ağustos 2019 Cuma 08:46

GÜNDEM

Teb Arval’De Hafif Ticari Araç Kiralama Dönemi

TEB Arval Hakkında

Teb Arval’De Hafif Ticari Araç Kiralama Dönemi
Teb Arval’De Hafif Ticari Araç Kiralama Dönemi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

TEB Arval, aylık kira bedeline dahil olan periyodik bakım, lastik değişimi, yol yardım, hasar onarım, HGS, yakıt yönetimi hizmetleriyle, müşterilerinin operasyonel ihtiyaçlarına cevap vererek hem zaman tasarrufu hem de uzman bakış açısıyla filo yönetiminde kolaylık sunuyor.

TEB Arval Genel Müdürü Philippe Chabert konu ile ilgili olarak “Ticari araçların kiralanabilir olması ile birlikte işletmeler sermayelerini, araç satın almak yerine kendi işletmelerine yönlendirerek, çok daha etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekler. TEB Arval olarak biz de çeşitli marka ve modellerde bagaj, yük, yolcu kapasitesi ve kullanım ihtiyacına göre sunduğumuz kompakt, orta sınıf, büyük sınıf hafif ticari araçlar ile kurumları operasyonel kiralamanın rahatlığıyla buluşturuyoruz.” açıklamasında bulundu.

Hafif ticari araç kiralama hakkında detaylı bilgi almak isteyenler https://www.tebarval.com.tr/tr/hafif-ticari-arac-kiralama adresini ziyaret edebiliyor.

TEB Arval, bir TEB ve BNP Paribas Grubu şirketi olarak 2007 yılında kurulmuştur. BNP iştiraki olan Arval’in uzmanlığından yararlanan TEB Arval, kurumlara operasyonel kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunmaktadır. TEB Arval Müşterinin tüm araç filosunun sorumluluğunu alarak, araçların satın alınması, finansman, yönetim, idari işler, vergi takibi ve kontrolü, sözleşme süresince bakım, onarım ve kaza yönetimi, gibi hizmetlerin verilmesini sağlar.

Arval Hakkında:

1989 yılında kurulan ve tamamen BNP Paribas'ya ait olan Arval, tam donanımlı araç kiralama hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Arval; büyük uluslararası şirketler, KOBİ'ler ve profesyonellerden oluşan müşterilerine, çalışan mobilitesini optimize eden ve filo yönetimi risklerini dışa aktarmalarını sağlayan özel çözümler sunar. Yakın zamanda Arval, müşteri segmentini kişileri de kapsayacak şekilde genişletti. Arval’ın müşterilere yönelik vaadinin özü olan uzman tavsiyeleri ve hizmet kalitesi, 29 ülkede yaklaşık 7.000 çalışan tarafından sunuluyor. Arval’ın toplam kiralama filosu, dünya genelinde 1.193.910 araca ulaşıyor (Aralık 2018).

Arval, filo yönetimi endüstrisindeki en uzun soluklu stratejik ittifak olup 50 ülkede 3 milyon araçla dünya lideri konumunda bulunan Element-Arval Global Alliance'ın kurucu üyesidir. BNP Paribas bünyesindeki Arval, Bireysel Bankacılık ana faaliyet segmentinde yer alır.

İlginizi Çekebilir

Türkiye İmsad “Türkiye’De Riski Deprem Değil Güvensiz Yapılar Oluşturuyor”

TÜRKİYE İMSAD’DAN DEPREM AÇIKLAMASI:


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


İbb, Elazığ’Da 158 Personel 23 Araçla Çalışmalara Katılıyor

İBB, dün akşam saatlerinde Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle teyakkuza geçti. AFAD’da koordinasyon toplantısına katılan Başkan Ekrem İmamoğlu’nun talimatıyla Elazığ’a 158 personel ve 23 araçtan oluşan arama kurtarma ve yardım ekipleri gönderildi. Arama kurtarma ekibi şehirde çalışmalara başladı. Gece boyunca süren çalışmalarda 2 vatandaş yaralı olarak göçük altından çıkartıldı.


Kadıköy Depremin Ardından Yaraları Birlikte Sarıyor

Kadıköylüler, Elazığ ve Malatya’yı vuran 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Kadıköy Belediyesi’nin başlattığı “Kadıköy Paylaşıyor” yardım kampanyasına katkıda bulunmak için Kadıköy Belediyesi’nin Hasanpaşa’da bulunan binasına akın etti.


Crypto Talks’Tan Bilira’Ya Davet 28 Ocak 2020

Türk Lirası tarafından desteklenen, herkese uyumlu ve güvenilir ilk stabil kripto para birimi olan ve geçtiğimiz aylarda aldığı yatırımlarla kurumsal kimlik dönüşümüne başlayan BiLira, kullanım pratiklerini artırmaya devam ediyor. BiLira, 28 Ocak 2020 tarihinde 42 Maslak ininal Espor Arena’da düzenlenecek olan Crypto Talks katılımcıları ile buluşacak.


Etiketler: Arval, yönetimi, olan, filo, araç

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.