21 Kasım 2018 Çarşamba 11:48

GÜNDEM

Teb’Den Diş Hekimleri Günü’Ne Özel Avantajlar

Farklı meslek gruplarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler geliştiren Türk Ekonomi Bankası (TEB), sunduğu özel ayrıcalıklı paketlerle diş hekimlerinin yanında olmaya devam ediyor. TEB, 22 Kasım Diş Hekimleri Günü’ne özel olarak 21 - 25 Kasım tarihleri arasında “İhtiyaç Kredisi”, “Doktor POS”, “Marifetli Hesap”, "TEB Yıldız Priority Kart”, “Kimliğim Güvende Sigortası” ve “6 kıtada yaklaşık 50.000 ATM’den ücretsiz para çekme özelliği” ile diş hekimlerine ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunuyor.

Teb’Den Diş Hekimleri Günü’Ne Özel Avantajlar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk Ekonomi Bankası (TEB), sunduğu finansal ürün ve hizmetlerin yanı sıra mesleki ihtiyaçlarında ve günlük yaşamlarında avantaj sağlayan özel paketlerle diş hekimlerinin yanında olmaya devam ediyor. 22 Kasım Diş Hekimleri Günü’ne özel bir kampanya başlatan TEB, diş hekimleri için avantajlı “İhtiyaç Kredisi” sunuyor. Bu kapsamda TEB, 21-25 Kasım tarihleri arasında “İhtiyaç Kredisi” başvurusu yapan hekim müşterilerine %2,33 faiz oranlı, dosya masrafsız kredi imkanı sunuyor. Ayrıca kampanya kapsamında, Aralık ayı sonuna kadar TEB’e en az bir adet yeni otomatik fatura talimatı getiren diş hekimleri, 6 ay boyunca tercihlerine göre D&R ya da akaryakıt ödemelerinde 50 TL’ye varan para iadesinden yararlanabiliyor.

TEB Marifetli Hesap ile birikim imkanı

Hekimlerin birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmesine yardımcı olmayı hedefleyen TEB, 45 gün boyunca geçerli, yüzde 23,5 Hoş Geldin faiz oranlı “Marifetli Hesap”tan yararlanma olanağı sağlıyor. TEB’in hekim müşterileri sliplerin serbest meslek makbuzu yerine geçtiği ve birçok özelliğe sahip “Doktor POS”un imkanlarından yararlanırken, ayrıca “TEB Yıldız Priority Kart” ile kuru temizleme ve motovale hizmetinden restoran harcamalarında yüzde 10 bonus kazanmaya kadar günlük hayatta da çok sayıda ayrıcalığa sahip oluyor. Kimlik hırsızlarına karşı “Kimliğim Güvende Sigortası” sunan TEB’de, CEPTETEB TL/ USD/ EURO hesabı açan müşteriler ise ücretsiz fast track ve 6 kıtada yaklaşık 50.000 ATM’den ücretsiz para çekme imkanından faydalanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Küçük Büyük Her Sofraya Estetik Katıyor

Her tarza uygun tasarımlarıyla açık havaya prestij katan Türkiye’nin önde gelen bahçe mobilyaları markası L’unica, 2020 ilkbahar-yaz koleksiyonunun iddialı parçalarından Banyan Yemek Takımı ile uzun süreli konfor sağlıyor. Açılabilir olma özelliğiyle kalabalık ailelerin ya da özlemini çektiğimiz ve yakında kavuşabilecek olmayı dilediğimiz misafirli sofraların kurtarıcı parçası olan Banyan yemek masası, üst seramik tablası ile farklılaşıyor. Sandalyesi ise sırt örgü deseni ve eşşiz dizaynı ile mekanlarınızın vazgeçilmezi olmaya aday.


Oxxo, Yeni Dönemde ‘Özel Hisset, Güvende Kal’ Mottosuyla Çalışanlarının Ve Müşterilerinin Sağlığını İlk Planda Tutuyor

Normalleşme adımlarının başladığı bu süreçte ‘Özel Hisset, Güvende Kal’ mottosunu benimseyen OXXO; Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı ve birçok yabancı makaleden yararlanarak hazırladığı rehberi tüm çalışanlarına dağıtacak.


Zorlu Tekstil’İn Akıllı Tekstil Deneyimiyle Koruyucu Maske Üretimi

Zorlu Tekstil Grubu, uzun yıllardır yatırım yaptığı akıllı tekstil alanındaki know how ve tecrübesini, antibakteriyel ve antiviral ile ısı dengeleyici özellikleri bulunan koruyucu maske üretimine taşıyor.


İmamoğlu Peygamberimizin Müjdesiyle Böyle Bir Şehri Fetheden Ecdadın Evlatları Olmaktan Onur Duyuyoruz”

İMAMOĞLU: PEYGAMBERİMİZİN MÜJDESİYLE BÖYLE BİR ŞEHRİ FETHEDEN ECDADIN EVLATLARI OLMAKTAN ONUR DUYUYORUZ”


Türkiye, Genç İşsizlik Oranında Dünya Beşincisi Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


Etiketler: günlük, özel, Kasım, kampanya, hekimleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.