21 Kasım 2018 Çarşamba 11:48

GÜNDEM

Teb’Den Diş Hekimleri Günü’Ne Özel Avantajlar

Farklı meslek gruplarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler geliştiren Türk Ekonomi Bankası (TEB), sunduğu özel ayrıcalıklı paketlerle diş hekimlerinin yanında olmaya devam ediyor. TEB, 22 Kasım Diş Hekimleri Günü’ne özel olarak 21 - 25 Kasım tarihleri arasında “İhtiyaç Kredisi”, “Doktor POS”, “Marifetli Hesap”, "TEB Yıldız Priority Kart”, “Kimliğim Güvende Sigortası” ve “6 kıtada yaklaşık 50.000 ATM’den ücretsiz para çekme özelliği” ile diş hekimlerine ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunuyor.

Teb’Den Diş Hekimleri Günü’Ne Özel Avantajlar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk Ekonomi Bankası (TEB), sunduğu finansal ürün ve hizmetlerin yanı sıra mesleki ihtiyaçlarında ve günlük yaşamlarında avantaj sağlayan özel paketlerle diş hekimlerinin yanında olmaya devam ediyor. 22 Kasım Diş Hekimleri Günü’ne özel bir kampanya başlatan TEB, diş hekimleri için avantajlı “İhtiyaç Kredisi” sunuyor. Bu kapsamda TEB, 21-25 Kasım tarihleri arasında “İhtiyaç Kredisi” başvurusu yapan hekim müşterilerine %2,33 faiz oranlı, dosya masrafsız kredi imkanı sunuyor. Ayrıca kampanya kapsamında, Aralık ayı sonuna kadar TEB’e en az bir adet yeni otomatik fatura talimatı getiren diş hekimleri, 6 ay boyunca tercihlerine göre D&R ya da akaryakıt ödemelerinde 50 TL’ye varan para iadesinden yararlanabiliyor.

TEB Marifetli Hesap ile birikim imkanı

Hekimlerin birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmesine yardımcı olmayı hedefleyen TEB, 45 gün boyunca geçerli, yüzde 23,5 Hoş Geldin faiz oranlı “Marifetli Hesap”tan yararlanma olanağı sağlıyor. TEB’in hekim müşterileri sliplerin serbest meslek makbuzu yerine geçtiği ve birçok özelliğe sahip “Doktor POS”un imkanlarından yararlanırken, ayrıca “TEB Yıldız Priority Kart” ile kuru temizleme ve motovale hizmetinden restoran harcamalarında yüzde 10 bonus kazanmaya kadar günlük hayatta da çok sayıda ayrıcalığa sahip oluyor. Kimlik hırsızlarına karşı “Kimliğim Güvende Sigortası” sunan TEB’de, CEPTETEB TL/ USD/ EURO hesabı açan müşteriler ise ücretsiz fast track ve 6 kıtada yaklaşık 50.000 ATM’den ücretsiz para çekme imkanından faydalanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Bb Stfa Grubu'nda Görev Değişikliği

STFA Grubu’nda yönetim kademesinde iki görev değişimi gerçekleşmiştir. Bu kapsamda 11 Temmuz 2019 tarihi itibariyle STFA İnşaat Grubu Genel Müdürlüğü görevine Sayın Recep Çimen atanmıştır. Öte yandan, 2013 yılından bu yana STFA Grubu’nda farklı görevler üstlenen ve en son Grup CEO’luğunu ve İnşaat Grubu Genel Müdürlüğü’nü yürüten Sayın Aslan Uzun, 16 Temmuz 2019 tarihi itibariyle kariyer değişikliği kararı alarak, bu görevlerinden ayrılmıştır. Grup CEO’luğu yetki ve sorumlulukları yeni bir atama yapılıncaya kadar Yönetim Kurulu Başkanlığı uhdesinde kalacaktır.


İş Dünyasının Veri Hakimiyeti Pentaho İle Artıyor

İş dünyasının veri hakimiyeti Pentaho ile artıyor


Sivassporlu Futbolcu Emre Kılınç Acıbadem Ankara Hastanesi’Nde Ameliyat Oldu

Sivasspor Futbol takımında forma giyen oyuncu Emre Kılınç, Acıbadem Ankara Hastanesi’nde ameliyat edildi.


Dev Sahneler, Fabrikalar Ve Müziğimizin Kökleri Okurla Buluşuyor

VBKY’nin sanat ve kesişimler kategorilerindeki eserler


Jumbo'dan Sofralarda Marina Konsepti

Sofralarda Marina Konsepti


Etiketler: günlük, özel, Kasım, kampanya, hekimleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.