6 Eylül 2019 Cuma 15:29

GÜNDEM

Teb’Le Yeni Tanışan Müşterilere Yüzde 1,25’Ten Başlayan “Hoş Geldin” Faizli Kredi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yeni müşterileri için “Hoş Geldin” faizli kredi ürününü sunmaya başladı. TEB’le ilk defa tanışmak isteyenler, nakit ihtiyaçlarını karşılamak için Findeks Notuna göre farklı tutar ve vadelerde, yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisinden faydalanabiliyor.

Teb’Le Yeni Tanışan Müşterilere Yüzde 1,25’Ten Başlayan “Hoş Geldin” Faizli Kredi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sadece tek seferlik tanışma faizi olarak kullanılabilen, vade seçeneklerinin 3 ay ile 60 ay arasında değiştiği “Hoş Geldin” faizli kredi teklifinden yararlanmak isteyen yeni TEB müşterileri, başvurularını TEB şubelerinden, telefon bankacılığı üzerinden, CEPTETEB internet şubesinden veya mobil uygulaması üzerinden başvuru yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Bülten Levi's® Bodywear Kapsül Koleksiyonu

LIVE IN LEVI’S®


Milli Ve Yerli Yüzde 100 Elektrikli Yeni Nesil Hizmet Aracı Tragger T Car’A Design Turkey’De İyi Tasarım Ödülü

Üretimine 2018 yılında başlanan TRAGGER Yeni Nesil Elektrikli Hizmet Araçları’nın en yeni üyesi T-Car’a Design Turkey’den İyi Tasarım Ödülü verildi. 15 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde İstanbul ValisiSayın Ali Yerlikaya ve TİM Başkanı Sayın İsmail Gülle, TRAGGER İnovasyon Direktörü M. Zafer Uluçay’a ödülü takdim etti.


Es¸ı·t I·s¸e Es¸ı·t Ücret

71. Emmy Ödülleri‘nin ödül alan oyuncularından Michelle Williams, cinsiyet eşitsizliği ve eşit kazanç konusunda Emmy Ödülleri tarihine geçecek bir konuşma yaptı. Ardından da İspanya Futbol Federasyonu ile yaklaşık bir yıldır görüşmeler yapan İspanya Kadınlar 1. Futbol Ligi kulüplerinde oynayan kadın futbolculardan grev kararı geldi. Son dönemde sıkça gündeme gelen eşit işe eşit ücret konusunda toplumsal cinsiyet eşitliği savunucusu, "Eyvah CEO Doğuruyor" kitabının yazarı Murat Yeşildere, açıklamada bulundu.


Yemen Türküsü Yeni Yorumuyla Platformunda

Korhan Futacı, “Yemen Türküsü”nü Modern Enstrümanlarla Yeniden Yorumladı


Global Rekabet İçin Dijital Dönüşüm Şart

Kasım 2019


Etiketler: üzerinden, Sadece, seferlik, tanışma, faizi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.