24 Nisan 2019 Çarşamba 12:36

GÜNDEM

Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi

TEB Tedarikçi Buluşması’nın dokuzuncusu gerçekleşti

Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bu sene 9’uncusunu düzenlediği TEB Tedarikçi Buluşması kapsamında, başarılı iş birliklerine imza attığı altı tedarikçisine ödül verdi. 9. TEB Tedarikçi Buluşması Ödül Töreni’nde ‘Tedarikçi Ödülü’ ve ‘Jüri Özel Ödülü’ olmak üzere iki kategoride dağıtılan ödüller, TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Aşkın Dolaştır tarafından sahiplerine verildi.

Bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen TEB Tedarikçi Buluşması’nın açılış konuşmasını yapan TEB Tedarik Direktörü Arda Polat, bugüne kadar sekiz yıl boyunca kesintisiz olarak tedarikçilerle bir araya geldikleri bu etkinliği düzenlediklerini söyledi ve şöyle devam etti: “Bugüne kadarki buluşmalarımızda tüm alanlarda hizmet sunan 80 tedarikçimize 99 ödül verdik. Bugün yine tedarikçilerimize ödül verecek olmanın heyecanını yaşarken, geçmiş yıllarda ödül alan tedarikçilerimize tekrar teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Arda Polat: “Temel değerlerimiz şeffaflık, saygınlık ve güvenilirlik teminat altında”

TEB olarak endüstriyel standartlarda bir satın alma yönetimi hedeflediklerini belirten Polat; “Bu hedefimize uygun bir organizasyon yapımız var. Görevler ayrılığı ilkesine göre oluşturduğumuz organizasyonumuzla risk kontrol noktaları dâhil edilmiş uçtan uça kâğıtsız bir ortamda süreçlerimizi yönetiyoruz. Bunu yaparken iç ve dış denetimlerle de süreçlerin kontrolünü sağlıyoruz. Bu sayede temel değerlerimiz olan şeffaflık, saygınlık ve güvenilirliği teminat altına almış oluyoruz” diye konuştu.

Açılış konuşmasının ardından etkinlik, TEB Yatırım Araştırma Direktörü Işık Ökte’nin “Türkiye ve Dünya Piyasalarındaki Gelişmeler” ve Kredi Kayıt Bürosu Genel Müdürü Kasım Akdeniz’in “E-Teminat Mektubu” başlıklı sunumlarıyla devam etti.

Panellerde risk yönetimi ve sosyal girişimcilik konuları ele alındı

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Pazarlama Direktörü Hayri Telekoğlu moderatörlüğünde gerçekleşen “Sosyal Girişimcilik Paneli” paralel oturumunda ise panelistler EKA Global CEO-Galata Business Angels Arif Akdağ, Adım Adım ve Açık Açık Eş Kurucusu İ. Renay Onur ve Joon Kurucu Ortağı Duygu Vatan, özellikle son yıllarda giderek önemi artan sosyal girişimciliği ele alırken, girişimciliğin getirdiği riskleri ve girişimde ortaya çıkabilecek finansal riskleri katılımcılarla paylaştı.

Etkinliğin son bölümünde ise Prof.Dr. Özgür Demirtaş, “Ekonomi, Bilim, Gelecek ve Siz!” başlıklı sunumuyla katılımcılarla bir araya geldi.

Ödüller 9. kez dağıtıldı

Sunumların ardından, TEB Bankacılık Operasyonları ve Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Kubilay Güler’in konuşması ile ödül törenine geçildi. Ödüller, TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Aşkın Dolaştır tarafından sahiplerine takdim edildi.

9. TEB Tedarikçi Ödülleri:

Tedarikçi Ödülü

Jüri Özel Ödülü

* Ödüller tedarikçilere harf sırasına göre takdim edilmiş olup kategori içlerinde herhangi bir öncelik sıralaması bulunmamaktadır.

İlginizi Çekebilir

Ptt’Den “Milli Micadele’Nin 100. Yılı” Konulu Anma Pulu

PTT AŞ tarafından “Millî Mücadele’nin 100. Yılı” konulu ay yıldız perforaj kullanılarak hazırlanan tek değerli anma bloğu, ay yıldız perforaj kullanılarak hazırlanan gümüş varak ve gofre uygulamalı seri numaralı tek değerli anma bloğu, yirmi dört puldan oluşan stickerlı kağıda baskılı özel tasarım blok pul, altın varak ve lak uygulamalı ilk gün zarfı 19 Mayıs 2019 tarihinde tedavüle sunuldu.


Turizm Ve Gastronomi Sektöründe İstihdama Çözüm

Gastroplatform, turizm ve gastronomi sektöründe istihdama çözüm olacak


İstmarina Avm’De Rafet El Roman Rüzgarı Esti!

Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, Türk pop müziğinin romantik sesi Rafet El Roman’ı ağırladı.


Kemal Kılıçdaroğlu Ekrem Başkan, 18 Günde Suyu İndirdi, Gençlere İmkan Sağladı. Bir De 5 Yılı Düşünün!

Kemal Kılıçdaroğlu: Ekrem Başkan, 18 günde suyu indirdi, gençlere imkan sağladı. Bir de 5 yılı düşünün!


Tezmaksan’Dan Endüstri 4.0 Çizgisinde Yatırımlar

ÜRETİM SEKTÖRÜNÜ AR-GE VE İNOVASYONLA TANIŞTIRDI


Etiketler: Tedarikçi, ödül, Ödülü, Genel, Buluşması

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.