24 Nisan 2019 Çarşamba 12:36

GÜNDEM

Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi

TEB Tedarikçi Buluşması’nın dokuzuncusu gerçekleşti

Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bu sene 9’uncusunu düzenlediği TEB Tedarikçi Buluşması kapsamında, başarılı iş birliklerine imza attığı altı tedarikçisine ödül verdi. 9. TEB Tedarikçi Buluşması Ödül Töreni’nde ‘Tedarikçi Ödülü’ ve ‘Jüri Özel Ödülü’ olmak üzere iki kategoride dağıtılan ödüller, TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Aşkın Dolaştır tarafından sahiplerine verildi.

Bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen TEB Tedarikçi Buluşması’nın açılış konuşmasını yapan TEB Tedarik Direktörü Arda Polat, bugüne kadar sekiz yıl boyunca kesintisiz olarak tedarikçilerle bir araya geldikleri bu etkinliği düzenlediklerini söyledi ve şöyle devam etti: “Bugüne kadarki buluşmalarımızda tüm alanlarda hizmet sunan 80 tedarikçimize 99 ödül verdik. Bugün yine tedarikçilerimize ödül verecek olmanın heyecanını yaşarken, geçmiş yıllarda ödül alan tedarikçilerimize tekrar teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Arda Polat: “Temel değerlerimiz şeffaflık, saygınlık ve güvenilirlik teminat altında”

TEB olarak endüstriyel standartlarda bir satın alma yönetimi hedeflediklerini belirten Polat; “Bu hedefimize uygun bir organizasyon yapımız var. Görevler ayrılığı ilkesine göre oluşturduğumuz organizasyonumuzla risk kontrol noktaları dâhil edilmiş uçtan uça kâğıtsız bir ortamda süreçlerimizi yönetiyoruz. Bunu yaparken iç ve dış denetimlerle de süreçlerin kontrolünü sağlıyoruz. Bu sayede temel değerlerimiz olan şeffaflık, saygınlık ve güvenilirliği teminat altına almış oluyoruz” diye konuştu.

Açılış konuşmasının ardından etkinlik, TEB Yatırım Araştırma Direktörü Işık Ökte’nin “Türkiye ve Dünya Piyasalarındaki Gelişmeler” ve Kredi Kayıt Bürosu Genel Müdürü Kasım Akdeniz’in “E-Teminat Mektubu” başlıklı sunumlarıyla devam etti.

Panellerde risk yönetimi ve sosyal girişimcilik konuları ele alındı

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Pazarlama Direktörü Hayri Telekoğlu moderatörlüğünde gerçekleşen “Sosyal Girişimcilik Paneli” paralel oturumunda ise panelistler EKA Global CEO-Galata Business Angels Arif Akdağ, Adım Adım ve Açık Açık Eş Kurucusu İ. Renay Onur ve Joon Kurucu Ortağı Duygu Vatan, özellikle son yıllarda giderek önemi artan sosyal girişimciliği ele alırken, girişimciliğin getirdiği riskleri ve girişimde ortaya çıkabilecek finansal riskleri katılımcılarla paylaştı.

Etkinliğin son bölümünde ise Prof.Dr. Özgür Demirtaş, “Ekonomi, Bilim, Gelecek ve Siz!” başlıklı sunumuyla katılımcılarla bir araya geldi.

Ödüller 9. kez dağıtıldı

Sunumların ardından, TEB Bankacılık Operasyonları ve Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Kubilay Güler’in konuşması ile ödül törenine geçildi. Ödüller, TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Aşkın Dolaştır tarafından sahiplerine takdim edildi.

9. TEB Tedarikçi Ödülleri:

Tedarikçi Ödülü

Jüri Özel Ödülü

* Ödüller tedarikçilere harf sırasına göre takdim edilmiş olup kategori içlerinde herhangi bir öncelik sıralaması bulunmamaktadır.

İlginizi Çekebilir

İstanbul Boğazı Dev Organizasyona Hazır Denizde Yarış, Kıyıda Festival

Asya ve Avrupa kıtasını kulaçlarla birleştiren 31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı 21 Temmuz Pazar (bugün) yapılacak. Büyük yarışın bir gün öncesinde gerçekleştirilen Show Swim etkinliği ile yarış heyecanı başladı.


Lg Online Yarışması İle Instaview Buzdolabı Kazandırıyor

LG Electronics Hakkında:


Revizesaran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 20 23 Temmuz Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Sunglass Hut, Bodrum'da Da Fark Yarattı.

“House Of Sun” konseptiyle güneş gözlüğü severlere “Her tarza ve karaktere uygun güneş gözlüğü” modellerinin mağazalarında bulunduğu mesajını veren Sunglass Hut; yaz sezonunun en yeni modellerini Mert Vidinli ve Ceylan Çapa ev sahipliğinde The Bodrum Edition’da gerçekleşen özel bir davetle tanıttı.


Lgs’Nin 2 Türkiye Şampiyonu İtü Gvo Mezunu

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI’NDAN DERECE


Etiketler: Tedarikçi, ödül, Ödülü, Genel, Buluşması

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.