24 Nisan 2019 Çarşamba 12:36

GÜNDEM

Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi

TEB Tedarikçi Buluşması’nın dokuzuncusu gerçekleşti

Teb, Tedarikçilerini Ödüllendirdi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bu sene 9’uncusunu düzenlediği TEB Tedarikçi Buluşması kapsamında, başarılı iş birliklerine imza attığı altı tedarikçisine ödül verdi. 9. TEB Tedarikçi Buluşması Ödül Töreni’nde ‘Tedarikçi Ödülü’ ve ‘Jüri Özel Ödülü’ olmak üzere iki kategoride dağıtılan ödüller, TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Aşkın Dolaştır tarafından sahiplerine verildi.

Bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen TEB Tedarikçi Buluşması’nın açılış konuşmasını yapan TEB Tedarik Direktörü Arda Polat, bugüne kadar sekiz yıl boyunca kesintisiz olarak tedarikçilerle bir araya geldikleri bu etkinliği düzenlediklerini söyledi ve şöyle devam etti: “Bugüne kadarki buluşmalarımızda tüm alanlarda hizmet sunan 80 tedarikçimize 99 ödül verdik. Bugün yine tedarikçilerimize ödül verecek olmanın heyecanını yaşarken, geçmiş yıllarda ödül alan tedarikçilerimize tekrar teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Arda Polat: “Temel değerlerimiz şeffaflık, saygınlık ve güvenilirlik teminat altında”

TEB olarak endüstriyel standartlarda bir satın alma yönetimi hedeflediklerini belirten Polat; “Bu hedefimize uygun bir organizasyon yapımız var. Görevler ayrılığı ilkesine göre oluşturduğumuz organizasyonumuzla risk kontrol noktaları dâhil edilmiş uçtan uça kâğıtsız bir ortamda süreçlerimizi yönetiyoruz. Bunu yaparken iç ve dış denetimlerle de süreçlerin kontrolünü sağlıyoruz. Bu sayede temel değerlerimiz olan şeffaflık, saygınlık ve güvenilirliği teminat altına almış oluyoruz” diye konuştu.

Açılış konuşmasının ardından etkinlik, TEB Yatırım Araştırma Direktörü Işık Ökte’nin “Türkiye ve Dünya Piyasalarındaki Gelişmeler” ve Kredi Kayıt Bürosu Genel Müdürü Kasım Akdeniz’in “E-Teminat Mektubu” başlıklı sunumlarıyla devam etti.

Panellerde risk yönetimi ve sosyal girişimcilik konuları ele alındı

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Pazarlama Direktörü Hayri Telekoğlu moderatörlüğünde gerçekleşen “Sosyal Girişimcilik Paneli” paralel oturumunda ise panelistler EKA Global CEO-Galata Business Angels Arif Akdağ, Adım Adım ve Açık Açık Eş Kurucusu İ. Renay Onur ve Joon Kurucu Ortağı Duygu Vatan, özellikle son yıllarda giderek önemi artan sosyal girişimciliği ele alırken, girişimciliğin getirdiği riskleri ve girişimde ortaya çıkabilecek finansal riskleri katılımcılarla paylaştı.

Etkinliğin son bölümünde ise Prof.Dr. Özgür Demirtaş, “Ekonomi, Bilim, Gelecek ve Siz!” başlıklı sunumuyla katılımcılarla bir araya geldi.

Ödüller 9. kez dağıtıldı

Sunumların ardından, TEB Bankacılık Operasyonları ve Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Kubilay Güler’in konuşması ile ödül törenine geçildi. Ödüller, TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Aşkın Dolaştır tarafından sahiplerine takdim edildi.

9. TEB Tedarikçi Ödülleri:

Tedarikçi Ödülü

Jüri Özel Ödülü

* Ödüller tedarikçilere harf sırasına göre takdim edilmiş olup kategori içlerinde herhangi bir öncelik sıralaması bulunmamaktadır.

İlginizi Çekebilir

Sabancı Vakfı Avrupa Vakıflar Merkezi’Nin Efc Yönetim Kurulu’Nda

Sabancı Vakfı 1991 yılından itibaren üyesi olduğu Avrupa Vakıflar Merkezi’nin (EFC) 2020-2023 dönemi için en yüksek oyu alan 3. vakıf olarak yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Daha önceki yıllarda iki defa yönetim kurulu üyeliğine layık görülen Sabancı Vakfı, Avrupa Vakıflar Merkezi yıllık genel kurul toplantıları ve konferanslarına aktif olarak katılım sağlayarak panellerinde konuşmacı olarak yer alıyor. Vakıf, aynı zamanda merkez çatısı altında kurulan Engellilik Tematik Grubu ile Toplumsal Cinsiyet Tematik Grubu üyeliği kapsamındaki çalışmalarına devam ediyor.


Revize Kadıköy’Den Doğaya Nefes ‘Atıksız’ Dükkan

KADIKÖY’DEN DOĞAYA NEFES: ‘ATIKSIZ’ DÜKKAN


Uluslararası Göç Filmleri Festivali'nde Jüri Başkanı Nuri Bilge Ceylan

Uluslararası Göç Filmleri Festivali'nde


Sadelikteki Zarafeti Bahçelerle Buluşturan Tasarım

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık ve estetikle buluşturan L’unica, sezonun yeni yıldızı Angel Oturma Grubu ile bahçe, balkon ve teraslarda zerafet rüzgarları estiriyor. Yumuşak oturumu ve zarif formuyla göz alıcı şıklığı dış mekanlara taşıyan Angel Oturma Grubu, özenli işçiliğinin yanı sıra tasarımındaki sade çizgileri ve modern detaylarıyla bulunduğu mekanları çekim merkezi haline dönüştürüyor.


İş Bankası’Ndan El Birliği İle Devam Destek Paketi

İş Bankası’ndan El Birliği ile Devam Destek Paketi


Etiketler: Tedarikçi, ödül, Ödülü, Genel, Buluşması

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.