20 Nisan 2019 Cumartesi 11:01

GÜNDEM

Teknik Hizmetler Sektörünün Tüm Paydaşları İstanbul’Da Buluşuyor

Sektörü dönüştürmek, iyileştirmek ve insan emeğini yüceltmek amacıyla 2010 yılından bu yana çalışmalar yürüten ProAsist, geçen yılki Çözüm Ortakları Toplantısı’nın artından bu yıl da Değer Ortakları Toplantısı düzenliyor. Sektörü tek çatı altında toplayacak ProAsist Çözüm Platformu’nun tanıtımının da yapılacağı toplantıda Türkiye’nin dört bir yanından bine yakın katılımcı yer alacak.

Teknik Hizmetler Sektörünün Tüm Paydaşları İstanbul’Da Buluşuyor
Teknik Hizmetler Sektörünün Tüm Paydaşları İstanbul’Da Buluşuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2010 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren ProAsist, teknik hizmetler sektörü paydaşlarını Değer Ortakları Toplantısı’nda bir araya getiriyor. Sektörünü dönüştürmek, iyileştirmek ve sektörde insan emeğini yüceltmek amacıyla geçen yıl Çözüm Ortakları toplantısı düzenleyen ProAsist, bu yıl da daha geniş bir katılımcı grubu ile Değer Ortakları Toplantısı gerçekleştiriyor. ProAsist Yönetim Kurulu Başkanı Öner Çelebi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek toplantıya; çözüm ortakları, müşteriler, danışmanlar, denetçiler, tedarikçiler, sektör duayenleri ve STK temsilcileri katılacak.

‘ProAsist Çözüm Platformu’ tanıtılacak

3 Mayıs Cuma günü Hilton Bomonti Otel’de yapılacak ProAsist Değer Ortakları Toplantısı’na ilişkin bilgiler veren Öner Çelebi, “Sektörümüzü dönüştürmek, iyileştirmek ve daha da yukarılara taşımak amacıyla çıktığımız bu yolda, bu yıl daha geniş katılımlı bir etkinlik yapıyoruz. Teknik hizmetler sektörü geniş bir ekosistem. Paydaşlarımız arasında çözüm ortaklarımızın yanı sıra müşteriler, danışmanlar, denetçiler, tedarikçiler, sektör duayenleri ve STK temsilcileri bulunuyor. Biz bu yılki ‘Değer Ortakları Toplantısı’nda ekosistemin bütün taraflarını buluşturmayı hedefledik” diye konuştu. Türkiye’de 400 çözüm ortağı ve 26 mobil ekip ile 14 bin lokasyona hizmet verdiklerini belirten Öner Çelebi, “Etkinliğimiz kapsamında bir süredir üzerinde çalıştığımız ‘ProAsist Çözüm Platformu’nu ve yeni marka stratejimizi de tanıtacağız” dedi.

Türkiye’nin dört bir yanından katılımcıların, etkinlik alanında düzenlenecek bir fuar ile karşılanacağı Değer Ortakları Toplantısı’nda ProAsist Çözüm Platformu tanıtılacak ve başarılı çözüm ortakları ödüllendirilecek.

İlginizi Çekebilir

Gıda Takviyesi Pazarının Lideri Aksuvital, Türkiye'den 85 Ülkeye 'Sağlık' Dağıtıyor

Gıda takviyesi pazarının lideri Aksuvital hızlı büyüyor


Turizm Ve Gastronomi Sektöründe İstihdama Çözüm

Gastroplatform, turizm ve gastronomi sektöründe istihdama çözüm olacak


Samsun, İmamoğlu'nu Bağrına Bastı!

Samsun, İmamoğlu'na İstanbul oldu!


Tezmaksan’Dan Endüstri 4.0 Çizgisinde Yatırımlar

ÜRETİM SEKTÖRÜNÜ AR-GE VE İNOVASYONLA TANIŞTIRDI


Overwatch Yeni Yaşını Sürprizlerle Kutlayacak

18.05.2019 – Overwatch’ta bugünlerde büyük bir heyecan hüküm sürüyor! Oyuna 21 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından giriş yapacak oyuncular Overwatch’ın 3. yaşına özel sezon etkinliğine katılabilecekler.


Etiketler: Ortakları, ProAsist, Toplantısı, Değer, Çözüm

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.