12 Eylül 2019 Perşembe 10:35

MODA

Teknoloji Gelişti, Estetik Yaşı 30’Un Altına Düştü Estetikte Son Nokta!

Teknoloji gelişti, estetik yaşı 30’un altına düştü

Teknoloji Gelişti, Estetik Yaşı 30’Un Altına Düştü  Estetikte Son Nokta!
Teknoloji Gelişti, Estetik Yaşı 30’Un Altına Düştü  Estetikte Son Nokta!
Teknoloji Gelişti, Estetik Yaşı 30’Un Altına Düştü  Estetikte Son Nokta!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi, insanların estetiğe olan bakış açısının da değişmesini sağladı. 30 yaş altının estetik uygulamalarına yönelmesi ile yıldızı parlayan cilt bakımı ve medikal estetik sektörü CNR Beauty & Wellness Show İstanbul’da buluşuyor. 400’ün üzerinde markanın son teknolojiyle üretilen ürünlerinin sergileneceği fuar, aynı zamanda ‘Ciltte Yaşlanma Yönetimi’ ile ‘Estetik Cerrahide Doğru Bilinen Yanlışlar’ı tartışmaya açacak.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı bir boyut kazanan cilt bakımı ve medikal estetik uygulamaları, 30 yaş altındaki insanların estetiğe bakış açısını değiştirdi. Günümüzde tüm dünyada estetik ameliyatlar yerini medikal estetik dokunuşlara bırakmış durumda. Gün içerisinde yapılabilen basit uygulamalarla her yaştan insanlar için sıradan hale gelen uygulamalara ilgi her geçen gün artıyor. Genç nüfusun yoğun olduğu Türkiye’de de yaygınlaşan cilt bakımı ve medikal estetik uygulamaları, sektörün de gelişmesine katkı sağlıyor. Türkiye ve dünyadan uzman estetisten ve dermatologlar bu kez CNR Beautiy &Wellness Show İstanbul’da bir araya geliyor. Fuarda hem bu alandaki son teknolojiye sahip ürün ve uygulamalar sergilenecek hem de ‘Ciltte Yaşlanma Yönetimi’ ile ‘Estetik Cerrahide Doğru Bilinen Yanlışlar’ tartışılacak.

Güzellik sektörü tek çatı altında

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından KOSGEB'in destekleriyle düzenlenen CNR Beauty & Wellness Show İstanbul, 19-22 Eylül tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor. İlki geçen yıl düzenlenen ve yoğun ilgi gören CNR Beauty & Wellness Show İstanbul, bu yıl 15.000 metrekarelik alanda cilt bakımı, medikal estetik, kişisel bakım ve kozmetik sektörlerini aynı platformda bir araya getirecek. Fuar birbirinden özel şovlarla ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak.

Gündelik ve profesyonel makyajın sırları paylaşılacak

4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarın birinci ve ikinci gününde gündelik ve profesyonel makyajın sırları paylaşılacak. Ünlülerin Makyaj Artisti Ahu Aydemir, fuarın ilk günü günlük makyajda kullanabilecek göz makyajı tüyolarını çok özel bir workshopta ziyaretçilere anlatacak. İkinci gün ise yerli ve yabancı TV şovlarında makyaja kattığı yeniliklerle Türkiye'nin en iyi makyözlerinden biri olarak gösterilen Pınar Aktaş, özel bir workshopta profesyonel makyajın sırlarını açıklayacak. Fuarın ikinci gününde Anka Fest Şov ekibi de son moda saç tasarımlarını ziyaretçilere sergileyecek.

Ciltte Yaşlanma Yönetimi ve Estetikte Doğru Bilinen Yanlışlar

Fuar cilt bakımı ve medikal estetik uygulamalarıyla da ön plana çıkacak. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında birçok ödülün sahibi olan, ünlülerin estetik uzmanı Op. Dr. Tamer Şakrak, fuarın ilk günü 'Estetik Cerrahide Doğru Bilinen Yanlışlar, Sorunlar ve Çözüm Önerileri' başlıklı bir oturumda konuşmacı olacak. İkinci gün Mezoterapi Derneği’nin kurucu hekimlerinden Doç. Dr. Şule Güçlü Şakrak’ın “Ciltte Yaşlanma Yönetimi” konusunu tartışmaya açacağı fuarda, üçüncü günü ise Güzellik Uzmanları SPA İşletmecileri ve Eğitmenleri Federasyonu Başkanı Rıfat Kıyıcı, Lazer Teknolojileri Eğitim Semineri’nde IPL ve lazer epilasyon yöntemlerine ilişkin detayları paylaşacak. Fuar kapsamında ayrıca estetisyenlik mesleğine ilgili duyan ziyaretçiler için, bu alanda eğitim veren kurslar tarafında, stantlarında mesleğin inceliklerine dair bilgiler verilecek.

Deniz Kalendergil

0 212 465 74 76

İlginizi Çekebilir

Trend Micro, E Posta, Ağ, Uç Nokta, Sunucu Ve Bulut İş Yüklerinde Xdr Sunan İlk Şirket

Trend Micro Hakkında:


Migros Çalışanları, Sağlıklı Yaşam İçin Pedal Çevirdi

Avrupa Hareketlilik Haftası İstanbul’da kutlandı


Alper Ve Elena Columbıa Sponsorluğunda Gerçekleşen Utmb’Nin Ptl Etabında Fınısh’E Ulaştı!

Dünyanın en prestijli patika koşusu yarışlarından biri olarak gösterilen UTMB®’de , ultra maraton koşucuları Alper Dalkılıç ve Elena Polyakova, Columbia sponsorluğunda Türkiye’yi temsil ederek PTL etabında Finish’e ulaştı!


Michelin, 400 Tl’Ye Varan Servis İndirimi İle Kış Dönemini Başlatıyor

“Uzun Ömürlü Performans’’ stratejisiyle ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans ve güvenli sürüş imkânı sunan Michelin, 16 Eylül itibariyle kış dönemi servis kampanyasını başlattı. 400 TL’ye varan servis indirim kampanyası, 15 Aralık’a kadar sürecek.


Sonbahar Depresyonu Kapınızı Çalmasın

Sonbahar aylarıyla birlikte sıkça görülen sonbahar depresyonu, güneş ışınlarının azalmasına bağlı olarak hormonlardaki değişimlerle açıklanıyor. DoktorTakvimi.com uzmanlarından Uzm. Psk. Dan. Pınar Elçi, “Hayatınızda yapacağınız basit değişikliklerle, hem yaşamınıza renk katmanız hem de sonbahar depresyonu ile başa çıkmanız mümkün” diyor.


Etiketler: estetik, medikal, İstanbul, cilt, bakımı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.