30 Ağustos 2019 Cuma 09:01

GÜNDEM

Teknoloji Profesyonelleri Derneği Teped 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Teknoloji Profesyonelleri Derneği   Teped 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

30 Ağustos Zafer Bayramı, vatanına olan sadakat ve bağlılık ile cepheden cepheye koşan kahraman askerlerimiz ve işgal girişimlerine karşı dik duran fedakâr milletimizle kazandığımız Kurtuluş Savaşı Zaferi’nin 97. Yıldönümü olarak coşkuyla kutlanıyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkumandanlığında 26 Ağustos tarihinde başlayan Büyük Taarruz’un ardından, 30 Ağustos tarihinde kazanılan başarı ile istiklal mücadelemiz zaferle sonuçlandırmıştır. Bu büyük zaferin ardından topraklarımız işgalden kurtulmuş, kazandığımız zafer üzerine Cumhuriyet kurulmuştur. Milletimiz nesiller boyunca milli ve manevi değerlerini korumak için her türlü mücadeleyi vermiş, vatanına ve bayrağına saldırıda bulunulmasına asla fırsat vermemiştir. 30 Ağustos tarihini hatırlamak, aziz milletimizin Kurtuluş Savaşı’nın en zorlu şartlarında dahi, vatanı uğruna verdiği mücadeleden asla vazgeçmeyen güçlü karakterini anlamak bakımından büyük önem taşımaktadır. Yüce milletimiz bu güçlü karakteri sayesinde hangi şartlar altında olursa olsun, güce boyun eğmemiş, esareti ve dayatmayı asla kabul etmemiştir. 30 Ağustos Zaferi‘nin günümüze ışık tutan en önemli mesajı da budur. Bu önemli zafer, Türk Milleti’nin geçmişin hiçbir döneminde taviz vermediği bağımsızlık ve özgürlüğü için gösterebileceği fedakârlık ve kahramanlığı da açıkça göstermektedir. Milletimizin gelecek yıllarda Türk mühendislerinin geliştirdiği teknolojilerin de yardımıyla bağımsızlığından ve istiklalinden asla vazgeçmeyeceğine yürekten inanıyor, şahsım ve Teknoloji Profesyonelleri Derneği (TEPED) adına, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı içten dileklerimle kutluyorum.

TEPED Yönetim Kurulu ve Teknoloji Konseyi Başkanı Arda MERİÇ

İlginizi Çekebilir

Dünya Çevre Günü’Nü “Geri Dönüşüm Dostları” İle Kutluyor

İstanbul Modern'in 5 Haziran Dünya Çevre Günü için tüm çocukları davet ettiği “Geri Dönüşüm Dostları” projesi sona erdi.Çocukları korona günlerinde evlerindeki plastik başta olmak üzere birçok kullanılmayan nesneyle oyuncak karakterler tasarlamaya çağıran “Geri Dönüşüm Dostları”na Türkiye’nin dört bir yanından 500’ün üzerinde çocuk katıldı.


Pierre Fabre’Den Yeşile Saygı

Ekolojik bilincin artmasıyla birlikte, her geçen yıl sürdürülebilir tarım, doğaya zarar vermeyecek hasat ve çevreye duyarlı üretim gibi kavramlar önem kazanıyor. Dünya Çevre Günü’nde, dünyanın en büyük özel bitki arşivinde 15 bin 600 bitki örneğini bünyesinde bulunduran ve ürünlerinde kullandığı bitkilerin yüzde 97’sini sürdürülebilirlik esasına göre toplayan Pierre Fabre Türkiye Genel Müdürü Dr. Hande Demirdere, “Yeşile Saygılı” üretimi anlattı.


Orman Genel Müdürü Karacabey, "Her İnsan Doğaya 210 Ağaç Borçlu"

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Dünya Çevre Günü kapsamında açıklama yaptı


Siveno’Dan Farkı Doğallığında Bir Babalar Günü Önerisi Sıveno Doğal Roll On Erkekler İçin

Hem sağlığına önem veren hem bakımlı erkekleri unutmayan Siveno, erkekler için özel geliştirdiği tamamen doğal roll-on ile ter kokusuna doğal bir çözüm sunuyor. Bakımlı babalar için harika bir hediye önerisi olan Siveno roll-on’lar tamamen doğal içeriklerden oluşuyor.


Akademik Takvim Amorf Doğaltaş Tasarım Yarışmasına Başvuru Süresini Uzattırdı

"AMORF Doğaltaş ve Proje Tasarım Yarışması"nı bu yıl ilk kez düzenleyen Ege Maden İhracatçıları Birliği, yaşanan covid-19 salgını sürecinde yarışmanın tanıtımının yapıldığı dokuz üniversitede akademik takvimin ileri alındığının ifade edilmesi nedeniyle, son başvuru tarihini 13 Temmuz 2020 olarak revize etme kararı aldı.


Etiketler: Ağustos, asla, Zafer, Bayramı, vatanına

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.