30 Ağustos 2019 Cuma 09:01

GÜNDEM

Teknoloji Profesyonelleri Derneği Teped 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Teknoloji Profesyonelleri Derneği   Teped 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
Teknoloji Profesyonelleri Derneği   Teped 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
Teknoloji Profesyonelleri Derneği   Teped 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

30 Ağustos Zafer Bayramı, vatanına olan sadakat ve bağlılık ile cepheden cepheye koşan kahraman askerlerimiz ve işgal girişimlerine karşı dik duran fedakâr milletimizle kazandığımız Kurtuluş Savaşı Zaferi’nin 97. Yıldönümü olarak coşkuyla kutlanıyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkumandanlığında 26 Ağustos tarihinde başlayan Büyük Taarruz’un ardından, 30 Ağustos tarihinde kazanılan başarı ile istiklal mücadelemiz zaferle sonuçlandırmıştır. Bu büyük zaferin ardından topraklarımız işgalden kurtulmuş, kazandığımız zafer üzerine Cumhuriyet kurulmuştur. Milletimiz nesiller boyunca milli ve manevi değerlerini korumak için her türlü mücadeleyi vermiş, vatanına ve bayrağına saldırıda bulunulmasına asla fırsat vermemiştir. 30 Ağustos tarihini hatırlamak, aziz milletimizin Kurtuluş Savaşı’nın en zorlu şartlarında dahi, vatanı uğruna verdiği mücadeleden asla vazgeçmeyen güçlü karakterini anlamak bakımından büyük önem taşımaktadır. Yüce milletimiz bu güçlü karakteri sayesinde hangi şartlar altında olursa olsun, güce boyun eğmemiş, esareti ve dayatmayı asla kabul etmemiştir. 30 Ağustos Zaferi‘nin günümüze ışık tutan en önemli mesajı da budur. Bu önemli zafer, Türk Milleti’nin geçmişin hiçbir döneminde taviz vermediği bağımsızlık ve özgürlüğü için gösterebileceği fedakârlık ve kahramanlığı da açıkça göstermektedir. Milletimizin gelecek yıllarda Türk mühendislerinin geliştirdiği teknolojilerin de yardımıyla bağımsızlığından ve istiklalinden asla vazgeçmeyeceğine yürekten inanıyor, şahsım ve Teknoloji Profesyonelleri Derneği (TEPED) adına, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı içten dileklerimle kutluyorum.

TEPED Yönetim Kurulu ve Teknoloji Konseyi Başkanı Arda MERİÇ

İlginizi Çekebilir

5. Teb Nakit Yönetimi Akademisi, “Ekonomide Sürdürülebilirlik” Temasıyla Gerçekleşti

Nakit Yönetimi alanındaki güncel gelişmeleri ve trendleri paylaşmak amacıyla bu yıl beşincisi düzenlenen TEB Nakit Yönetimi Akademisi 14 Kasım Perşembe günü gerçekleştirildi. TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici’nin açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte, dönüşen dünyada nakit yönetimi, sürdürülebilir ekonomi ve dijitalleşme uzman isimlerin katılımıyla gündeme taşındı.


Türkiye’De Kimlik Avı Saldırılarının Sayısında 2019’Un İlk Üç Çeyreğinde Yüzde 40 Artış

14 Kasım


Potanın Yıldızları Prematüre Bebekler İçin Bir Araya Gelecek

En Geniş Kapsamlı Dünya Prematüre Günü Ödül Töreni İçin Geri Sayım Başladı…


Dünya Prematüre Günü’Nde Minik Mucizeler Ve Onları Hayatta Tutanlar Ödüllendirilecek En Geniş Kapsamlı 17 Kasım Dünya Prematüre Günü Ödül Töreni Ve Farkındalık Gecesi İçin Geri Sayım Başladı…

Sayın [namesurname],


Prematüre Bebekleri Bekleyen 5 Önemli Soruna Dikkat!

Anne ya da bebekteki rahatsızlıklar erken doğuma neden olabilir


Etiketler: Ağustos, asla, Zafer, Bayramı, vatanına

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.