12 Şubat 2019 Salı 10:31

GÜNDEM

Teksüt Teksüt, Dubai Gulfood Fuarı’Nda

Şubat 2019

Teksüt   Teksüt, Dubai Gulfood Fuarı’Nda
Teksüt   Teksüt, Dubai Gulfood Fuarı’Nda
Teksüt   Teksüt, Dubai Gulfood Fuarı’Nda
Teksüt   Teksüt, Dubai Gulfood Fuarı’Nda
Teksüt   Teksüt, Dubai Gulfood Fuarı’Nda
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Teksüt, dünyanın en büyük gıda etkinliği olan Dubai Gulfood 2019 Fuarı’na katılıyor. İhracatını artırmaya odaklanan Teksüt, bu fuara 5’inci kez katılıyor.

24’üncü kez düzenlenen Gulfood Fuarı, 17 – 21 Şubat 2019 tarihlerinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrindeki World Trade Centre’de yapılıyor. Gıda kategorisinde sadece Ortadoğu bölgesinin değil, dünyanın da en önemli buluşma noktalarından biri olan fuar, 5 bini aşkın firmanın katılımı ile organize ediliyor. Fuar, dünyanın her yerinden gelen çok yönlü bir ziyaretçi kitlesini ağırlıyor. Geçen yıl 193 ülkeden 98 bin ziyaretçinin katılımıyla fuarda ziyaretçi rekoru kırılmıştı.

İhracat, iş ajandamızın en önemli başlıklarından biri

Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri şirketlerinden olan Teksüt, Gulfood Fuar’ına beşinci kez katılıyor. “İhracat, iş ajandamızın en önemli başlıklarından biri” diyen Teksüt Yönetim Kurulu Üyesi Arda Aksaray, “Uzun zamandır ihracat yapan bir şirketiz ama son yıllarda bu konudaki hamlelerimizi daha da büyüttük. 2018 başında, ihracat yaptığımız ülke sayısını 9’dan 14’e taşıdığımızı duyurmuştuk. İhracat hacmimizi düzenli olarak geliştiriyoruz. 2019 yılında da iyi bir performans ortaya koymak istiyoruz. İhracatımızın artışında, geçmiş yıllarda Gulfood’da yaptığımız temaslarımızın önemli etkisi var. Bu nedenle bu fuarda olmayı önemsiyoruz” diye konuştu.

Gulfood Fuarı Birinci Salon 100 No’lu Standta (Hall 1 Stand 100) ürünlerini sergileyecek olan Teksüt; beyaz ve kaşar gibi geleneksel peynirlerin yanı sıra labne, krem, süzme ile çubuk, misket, mihaliç, örgü gibi yöresel peynirlerini, ayrıca tereyağı, UHT süt, yoğurt ve ayran ürünlerini tanıtacak.

Denove Halkla İlişkiler ve Danışmanlık / 0216 550 88 74

İlginizi Çekebilir

Tütün Fabrikası’Nda Çalışmış Müzisyenler Cibali Sohbetlerinde Ele Alındı

CİBALİ TÜTÜN FABRİKASI’NDA ÇALIŞMIŞ MÜZİSYENLER CİBALİ SOHBETLERİNDE ELE ALINDI


Türkiye’Nin İlk “İş Sağlığı Ve Güvenliği Laboratuvarı” Üsküdar Üniversitesinde Açıldı

Türkiye’nin ilk “İş Sağlığı ve Güvenliği Laboratuvarı”


İdo İle Bisikletli Bayram Coşkusu

İDO, Çocuk Bayramı’nı bisikletlerle karşıladı


Burning Man İletişim Direktörü Megan Miller Türkiye’Ye Geliyor

Marketing Meetup Hakkında


Hilton İstanbul Bomonti’Den Ramazan Ayına Özel Haftanın 7 Günü 7 Bölgeden 7 Farklı Menü

İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti’nin içinde yer alan lezzet tutkunlarının favori restoranı The Globe, Ramazan ayına özel hazırladığı zengin iftar menüleri ile konuklarına tam anlamıyla bir lezzet şöleni sunmaya hazırlanıyor. Haftanın 7 günü 7 farklı menü ile misafirlerini karşılayacak olan The Globe, iftar sofralarını Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden özel olarak getirdiği coğrafi tescilli ürünleri içeren iftariyelikler, Hilton yorumu ile sunulan Osmanlı -Türk mutfağından geleneksel yemekler ve misafirlerini adeta Anadolu’nun dört bir yanında lezzet yolculuğuna çıkaracak yöresel lezzetlerle donatıyor.


Etiketler: Teksüt, Gulfood, olan, önemli, dünyanın

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.