9 Ekim 2019 Çarşamba 09:10

GÜNDEM

Temizleme Solüsyonu Teoxane Rha Micellar Solution Bb

Teoxane Laboratuvarları tarafından geliştirilen, Teosyal Işık Dolgusu ile aynı içeriğe sahip Teoxane RHA Micellar Solution, Micellar teknolojisi sayesinde ciltteki kalıntıları ve yağ fazlasını mıknatıs gibi çekiyor, ovalamaya gerek kalmadan cildi ölü hücrelerden ve makyajdan arındırıyor.

Temizleme Solüsyonu Teoxane Rha Micellar Solution Bb
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Patentli “Resilient” hyaluronik asit içeren anti-aging temizleme solüsyonu Teoxane RHA Micellar Solution, RHA+CDR+NOVHYAL®G ana formülü, içeriğindeki teskin edici gül özü ve temizleyici etken maddeler ile cildin nemlenmesine yardımcı olurken, cilt dokunuşun yumuşamasına ve rahatlamasına yardımcı olmakta. Anti-aging bakımın ilk adımını oluşturan ürün, cildi bir sonraki cilt bakımı uygulamasına hazır hale getirmeye, uygulanacak olan cilt bakımı ürünlerini daha rahat emmesine ve ürünlerin cilde daha hızlı nüfuz etmesine sağlamaya yardımcı olur.

Sabun içermeyen, cildin doğal lipidini bozmadan temizleyen, hydra-lipidik yapıya dikkat eden Teoxane RHA Micellar Solution, bakteri üremesini engelleyici, bakteriyostatik etkiye sahiptir. Hassas ciltller de dahil olmak üzere, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş formülü ile, Teoxane RHA Micellar Solution, cildi yaşlanma belirtilerinin oluşumuna karşı korumaya yardımcı olmaktadır. Cildi ve makyajı temizlemek üzere sabah/akşam tüm yüze ve gözlere uygulanması önerilmektedir.

Türkiye’de Seltek Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen Teoxane RHA Micellar Solution, doktor kliniklerinde satılıyor.

Teoxane RHA Micellar Solution, 200 ml 263,69 TL

İlginizi Çekebilir

Feride’Den İlk Kareler Geldi

FERİDE’DEN İLK KARELER GELDİ


Dünyaca Ünlü 225 Influencer İstanbul’Da Buluştu

INFLOW Global Summit & Awards'19, hem yerli hem de yabancı influencer’ları, ajansları ve markaları 22 Ekim Salı günü Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus’ta buluşturdu. 30 farklı ülkeden katılan dijital fikir liderleri, blogger’lar, sosyal medya içerik üreticileri, influencer pazarlaması ve sosyal medya üzerine gerçekleşen panelleri takip etti. Bu yıl INFLOW Summit 225 yerli ve yabancı influencer’ın da aralarında olduğu toplam 500 kişiye ev sahipliği yaptı.


Ünlü Çift Kısa Bir Ara Diyor

KISA BİR ARA YENİ BÖLÜMLERİYLE TRT 2 EKRANLARINDA


Online Satışların Güvenliği Artık Yapay Zeka Teknolojisine Emanet

Türkiye’nin öncü finans teknolojileri şirketi iyzico, Dynamic 3DS sistemi sayesinde ödemelerin 3D Secure doğrulamasına takılmadan kolayca kısa sürede gerçekleşmesini mümkün hale getiriyor ve dijitalleşen KOBİ’lerin daha çok kazanmasını sağlıyor.


Geri Dönüşüm Ve Akıllı Ambalajlarda Fırsat Var

6. PAGEV ULUSLARARASI PLASTİK AMBALAJ KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ


Etiketler: Teoxane, Micellar, Solution, yardımcı, cilt

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.