8 Ekim 2019 Salı 11:06

GÜNDEM

Tepe Nautilus Kaçuv’Un Umut Kafe’Sine Kapılarını Açıyor

Tepe Nautilus

Tepe Nautilus Kaçuv’Un Umut Kafe’Sine Kapılarını Açıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

KAÇUV’un Umut Kafe’sine Kapılarını Açıyor

Tepe Nautilus, 11 Ekim’de Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) iş birliğiyle çocuklara destek olmak içinUmut Kafe”yi misafir ediyor.

İstanbul’un kalbinde gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan Tepe Nautilus, sosyal sorumluluk projeleriyle kalplere dokunmaya devam ediyor. Tepe Nautilus, geçen yıl ilk kez kapılarını açtığı kanserli çocukların tedavilerine destek olmak için hayata geçirilen gezici Umut Kafe’yi bu yıl da misafir ediyor.

KAÇUV tarafından hayata geçirilen Umut Kafe, kanserli çocukların tedavisi için şehir dışından gelen ve ekonomik zorluk yaşayan ailelerin ek gelir elde etmesini sağlıyor. Transit bir araç içerisinde, rotasını İstanbul’daki gönüllü duraklarla çizen Umut Kafe’de annelerin yaptığı el emeği ürünler ile sıcak ve soğuk içecekler servis ediliyor.

Sizler de destek olmak için 11 Ekim’de gün boyu Nautilus Meydanı’nda olacak Umut Kafe’nin lezzetli ürünlerinden satın alabilir, kahvenizi içerken kanser tedavisi gören bir çocuğa umut olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İbb’Den Bm’Nin Aktivizm Kampanyasına Destek

8 ARALIK 2019


Pegasus’Un İkinci “A321 Neo”Su Filoya Katıldı

Pegasus Hava Yolları’nın 100 uçaklık Airbus siparişinin ikinci A321 Neo tipi uçağı filoya katıldı. Pegasus’un yeni A321 Neo’suna “Özden Ece” adı verildi.


İbb’De Yeni Atamalar

İBB’DE YENİ ATAMALAR


Ankara Zülfü Livaneli’Ye Koştu

ANKARA ZÜLFÜ LİVANELİ’YE KOŞTU


Yataş Grup Saraybosna’Da İlk Enza Home Mağazasını Açtı

Global bir marka olma hedefiyle yurtdışındaki mağaza ağını her geçen gün biraz daha güçlendiren Yataş Grup, Saraybosna’daki ilk Enza Home mağazasını açtı. Açılışa Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın’ın yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Bosna Hersek Büyükelçisi Haldun Koç ve Bosna Hersek Ticari Ataşesi Sevgin Güngör de katıldı. Açılışta konuşan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, Bosna Hersek pazarındaki hedeflerinin 4 yıl içinde 4 mağaza açmak olduğunu söyledi.


Etiketler: Umut, Kafe, Nautilus, için, KAÇUV

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.