24 Aralık 2016 Cumartesi 14:42

DEKORASYON

Tepe Nautilus’ta Yeniyıl Panayırı

Yılbaşına sayılı günler kala, sevdikleriniz için henüz bir hediye seçip almadıysanız Tepe Nautilus AVM’nin muhteşem yılbaşı panayırına mutlaka uğrayın.

Tepe Nautilus’ta Yeniyıl Panayırı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Tepe Nautilus AVM, yılbaşı için sevdiklerine özel hediyeler almak isteyenleri yılbaşı panayırına bekliyor. Tepe Nautilus içerisinde yer alan mağazaların hediyelik stantlarının da yer aldığı panayırda, Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen ve Türkiye’nin eşsiz mozaiğini yansıtan ürünlerden kişiye özel tasarımlara çok sayıda seçenek bulunuyor.

Türkiye'nin ilk ve tek cam kalem üreticisi Calligart standından tamamen el yapımı bir cam kalem seçebilir, tüm dünyada trend olan renkli, modüler çanta ve aksesuarlarıyla tanınan "O bag" ürünlerini tercih edebilir, çok özel tasarımların bulunduğu Remo Design, Çiçek İşleri ve Nayde Cotta’ya uğrayabilir ya da sanata ve eğitime destek olmak üzere yola çıkan Destek Tasarım Akademisi’nin kişiye özel ürünlerine bakabilirsiniz.

Yılbaşı panayırında iki çok özel stant da yine Tepe Nautilus ziyaretçilerini bekliyor. Yılbaşı hediyenizi Tomurcuk Kooperatifi’ne bağlı zihinsel engelli ve down sendromlu çocukların el emeğiyle yaptıkları ürünlerden seçerek Down Sendromlu bireylerin sosyal hayata kazandırılmasına destek olabilirsiniz. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın her biri özenle ve keyifle tasarlanmış ve bu büyük eğitim dayanışmasının bir parçası olduğunuzu hissettirecek ürünleriyle sizler de çocukların yarınlarına destek olabilir, onları mutlu edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Ailesinde Kalın Bağırsak Kanseri Öyküsü Olanlar Dikkat!

Kalın bağırsak kanserleri toplumda sık görülen kanserler arasında üçüncü sırada yer alıyor. Genetik riskleri sebebiyle her iki cinsiyeti de tehdit eden bu hastalıkta, düzenli kontrolleri ihmal etmemek büyük önem taşıyor. Tarama kolonoskopisi ise teşhis için en önemli araçlardan biri olarak kabul ediliyor. Memorial Hizmet Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü’nden Doç. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı, kalın bağırsak kanserinin teşhis ve tedavisi hakkında bilgi verdi.


Kadın Girişimciler Ups İle Dünyaya Ulaşıyor

UPS Hakkında


Türkiye İmsad “Öncelikli En Riskli Kentsel Dönüşüm Alanları Ve Binaları Hızlıca Tespit Edilmeli Çünkü Yenileme Pazarını Sürekli Erteliyoruz”

TÜRKİYE İMSAD, 26 ÜYESİ İLE YAPI FUARI’NDA KATILIMCILARLA BULUŞTU


Türk Hekim Paratiroid Naklinde Yeni Yöntem Geliştirdi

Paratiroid organ yetmezliği nedeniyle uzun yıllar tedavi gören İlknur Yeşil, Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Paratiroid Nakli Kliniği’nden Endokrin Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Erhan Ayşan tarafından hayata geçirilen yeni yöntemle sağlığına kavuştu. Karın içine uygulanan paratiroid doku nakli Uluslararası Patent Enstitüsü tarafından onaylandı ve tıp literatürüne girdi.


Düzeltme Güneydoğu’Daki Kobi’Lerin “Kapsayıcı İş Eğitimi” İstanbul’Da Devam Ediyor

Güneydoğu iş dünyasının temsilcileri, İstanbul’da STK, akademi ve iş insanları ile buluşuyor


Etiketler: özel, Tepe, Nautilus, Türkiye, destek

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.