26 Mart 2019 Salı 10:49

GÜNDEM

Tesis Yönetiminin Altın Kuralları Tepe Servis İle Bina Ve Tesis Yönetimi Konferası’Nda

Entegre tesis yönetimi sektörünün %100 Türk sermayeli lider şirketi Tepe Servis ve Yönetim, 3-6 Nisan 2019 tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek FM EXPO İSTANBUL Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Konferansı & Fuarı’nda sektörün önde gelen oyuncuları ile bir araya gelecek. Tepe Servis, Altın Sponsor olduğu fuarda müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu hizmet ve çözümleri,tüm diğer Bilkent Hizmet Grubu şirketleri ile birlikte anlatacak.

Tesis Yönetiminin Altın Kuralları Tepe Servis İle Bina Ve Tesis Yönetimi Konferası’Nda
Tesis Yönetiminin Altın Kuralları Tepe Servis İle Bina Ve Tesis Yönetimi Konferası’Nda
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Binaların ve tesislerin kabuk değiştirmesiyle beraber yönetilmesi de gün geçtikçe zorlaşıyor, müşteri beklentileriyle paralel olarak da çıta yükseliyor. Kurumsal temizlik, fiziki güvenlik ve catering gibi kendi içinde birbirinden bağımsız ama kurumların performanslarında birbirlerini etkileyen unsurların “Entegre Tesis Yönetimi” kavramıyla tek bir elden, sürdürülebilir yönetilmesi tesis maliyetlerinin düşmesini ve performans artışını beraberinde getiriyor.

Bilkent Hizmet Grubu’nun sektöründe lider şirketlerinden Tepe Servis ve Yönetim, 3-6 Nisan 2019 tarihleri arasında Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek FM İSTANBUL Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Konferansı & Fuarı’nda Altın Sponsor olarak yer alarak, sektördeki 10 yıllık tecrübesini ziyaretçileri ile paylaşacak. Tepe Servis fuarda müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu zengin içerikteki entegre hizmet çözümlerini diğer kardeşleri yani Bilkent Hizmet Grubu Şirketleri ile birlikte tanıtacak.

Fuar ile eş zamanlı olarak düzenlenecek TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı’nın ilk gününde “Tesis Yönetim Pazarının Geleceği” panelinde Tepe Servis Genel Müdür Yardımcısı Miktat Kuzhan konuşmacı olarak yer alacak ve sektörün geleceği ile ilgili görüşlerini paylaşacak. Kuzhan; bu yıl ikincisi düzenlenen fuara tüm diğer Bilkent Hizmet Grubu şirketleriyle birlikte katıldıklarını söyleyerek “81 ilde 9000 çalışanı ile hizmet veren Tepe Servis ile birlikte, 13 binin üzerinde personel sayısı ile 400'e yakın kurumsal müşteriye hizmet veren Tepe Savunma ve Güvenlik, özel elektronik güvenlik çözümleri üreten, müşteri sayısı 80 bine yaklaşan Tepe Güvenlik, günde 110.000 kuverin üzerinde üretim yaparak Türkiye’nin en büyük 5 catering firması arasında yer alan BCC Catering, 3.000'i aşkın proje ile 27.500'den fazla kişiye hizmet sunan Tepe İSG, birçok ticari işletme için sigorta ihtiyaçlarının çözümüne yönelik başarılı çalışmalarda bulunan Bilkent Sigorta Aracılık Hizmetleri, fitness ve sağlıklı yaşam merkezi işletmeciliğini ve tam entegre spor merkezi kültürünü Türkiye’ye getiren ilk kuruluş olan Sports International ve yurt genelinde 35.000'den fazla satış noktasında geçerli olan Tepe Servis Card olmak üzere 7 lider kuruluşumuzla FM EXPO İSTANBUL Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Konferansına katılıyoruz. Tesis yönetiminde sunduğumuz bu çeşitlilik bizi sektörde ayrıcalıklı kılıyor ve hizmetler arasında sinerji yaratıyor. Fuar sırasında gerçekleştireceğimiz panelde entegre bir tesis yönetimiyle verimliliğin nasıl artacağını ve bu sektörün geleceğini konuşacağız.” şeklinde konuştu.

Tepe Servis, kurumsal temizlik, site/tesis yönetimi, banka ve ATM temizliği, şehir hastanelerinde medikal olmayan destek hizmetleri (resepsiyon, yönlendirme, oda destek ve taşıma dahil) ile teknik ve bakım onarım hizmetler ve çağrı merkezi hizmeti gibi müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. İhtiyaç duyulan tüm diğer hizmetleri de grup şirketleri aracılığıyla büyük bir esneklik ve profesyonellikle sağlayabilen, sektörün tamamı yerli sermayeli tek adresi olan Tepe Servis, 2 bin noktada 200’ün üzerinde kurumsal müşteriye hizmet veriyor.

Tepe Servis Hakkında:

2008 yılında kurulan Tepe Servis ve Yönetim A.Ş, 10. hizmet yılında, yurt çapında kurumsal müşterilerinin “Entegre Tesis Yönetimi” çatısı altındaki tüm hizmet ihtiyaçlarına çözüm üreten yüzde 100 Türk sermayeli tek yönetim şirketidir. Tepe Servis, 81 ilde, 9 bin çalışanı ve 250 kurumsal müşterisiyle sektörün lider şirketleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin önde gelen bankalarına şube temizliği hizmeti veren, 81 il ve Kıbrıs’ta her ay ortalama 45 bin adet ATM silimi gerçekleştiren Tepe Servis, Adana, Ankara ve İstanbul’daki 1000 seat’lik çift-yedekli Çağrı Merkezlerinde sektörünün önde gelen kurumsal müşterilerine 7/24 inbound-outbound hizmet sunmaktadır.

Tepe Servis, 2017 yılı net satışları, ihracat ve karlılık oranlarının temel ölçü alındığı Fortune 500 sıralamasında Öz kaynak kârlılığı bakımından 18'inci, faiz ve vergi öncesi kârını en çok artıran şirketler sıralamasında 21'inci oldu. Satışlarını en çok artıran şirketler arasında 29. sırada yer alan Tepe Servis, şirket çalışan sayısı sıralamasında Türkiye'nin 33. büyük firması özelliği taşıyor. Tepe Servis, Ankara merkezli şirketler arasında yapılan sıralamada ise 62'inci sırada bulunuyor.

Kamu özel işbirliği kapsamında hizmete açılan dört şehir hastanesi olan Mersin, Isparta, Yozgat ve Ankara Şehir Hastanesi’nde Medikal Olmayan Genel Destek Hizmetleri (P2), Isparta Hastanesinde ek olarak Bina Destek Hizmetleri (P1) sunan Tepe Servis’in hizmet verdiği kurumlar arasında; İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, TFKB, Odeabank, Aktifbank, Enerjisa, Bosch, Doğadan, Barilla, Kansai Altan, Mersin International Port MIP, Bezmialem Vakfı Hastaneleri, IDO, Koç Kuleleri, Next Level AVM, Denizli Teraspark AVM, Buyaka AVM, Akasya AVM, Akbatı AVM, 42 Maslak,AND Pastel, Setur Duty Free Mağazaları gibi farklı sektörlerden birçok kurum ve kuruluş yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da


Koç Topluluğu İhracatın Da Zirvesinde!

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği “İhracat Şampiyonları Ödül Töreni”ne Koç Topluluğu Şirketleri damga vurdu. İlk 10’da 4 Koç Topluluğu Şirketi yer alırken, Ford Otosan ihracat şampiyonu, Tofaş 3’üncü, Tüpraş 6’ncı ve Arçelik 8’inci oldu. Ödülleri Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.


Çikolata Kistleri İle Nasıl Mücadele Edilir

Özellikle 30’lu yaşlardaki kadınlarda daha sık görülen endometriozis hastalığının genetik temeli aslında halen tam olarak açıklanabilmiş değil. Günümüzde gelişen teknoloji ile daha sık saptanan endometriozis farklı şekillerde karşımıza çıkabilir. Genetik alt yapısının olduğunu bildiğimiz bu hastalık, özellikle ileri evrelerinde hayatı çekilmez hale getirebiliyor. Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Üyesi Doç. Dr. Emre Pabuçcu, endometriozis ve çikolata kistleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.


Abdi İbrahim Otsuka Medikal Direktörlüğü Bildiriyor; "Her Mutsuzluk Depresyon Değildir”

Çağımızın hastalığı depresyon hakkında bilgiler veren Abdi İbrahim Otsuka Medikal Direktörlüğü, depresyonun kadınlarda erkeklere oranla daha çok görüldüğüne işaret ediyor. Her mutsuzluğun depresyon olmadığına ve doğru ve uygun tedavi uygulandığında depresyonun tam düzelmeye giden bir hastalık olduğuna vurgu yapıyor.


Tim 26. Olağan Genel Kurulu Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018 Araştırması

TİM 26. Olağan Genel Kurulu, Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni ve “Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018” araştırmasına ilişkin basın bültenlerimizi ve görselleri ekte bilgilerinize sunarız.


Etiketler: Tepe, Servis, hizmet, Tesis, arasında

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.