16 Eylül 2019 Pazartesi 12:00

GÜNDEM

Tetra Pak Dünya Süt Zirvesi’Nde Süt Endüstrisinde Sürdürülebilir Üretim Çözümlerini Anlatacak

Dünyanın önde gelen gıda işleme ve ambalaj çözümleri şirketi Tetra Pak, IDF Dünya Süt Zirvesi 2019’da süt endüstrisinde sürdürülebilir üretim, sağlıklı ve çevre dostu çözümler hakkında bilgiler paylaşacak.

Tetra Pak Dünya Süt Zirvesi’Nde Süt Endüstrisinde Sürdürülebilir Üretim Çözümlerini Anlatacak
Tetra Pak Dünya Süt Zirvesi’Nde Süt Endüstrisinde Sürdürülebilir Üretim Çözümlerini Anlatacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul, 16 Eylül 2019 - Tetra Pak, 23 – 26 Eylül tarihleri arasında İstanbul Hilton Bomonti Oteli’nde dünyanın dört bir yanından 2000’in üzerinde uzman ve yöneticinin süt ve sütçülük üzerine bilgi paylaşımı yapmak üzere bir araya geleceği IDF Dünya Süt Zirvesi’ne platin sponsor olarak destek veriyor.

Zirve kapsamında Tetra Pak Avrupa ve Orta Asya Bölge Kategori ve Portfolyo Lideri Yvonne Andréasson, 25 Eylül Perşembe günü gerçekleştireceği sunumda global ve ulusal süt üreticileri ile sağlıklı yaşam için sürdürülebilir üretim yapmalarına yardımcı olan mevcut ve yeni teknolojileri paylaşacak.

Tetra Pak’ın tüketici trendlerini ve davranışlarını anlamak üzere her yıl gerçekleştirdiği Trendipedia Tüketici Trendleri raporuna göre, 2030’a doğru giderken tüketicilerin sağlıklı yaşam tarzı arayışı her geçen gün daha da artıyor ve buna bağlı olarak tüketim şekilleri, çalışma biçimleri ve beden ve akıl sağlığı için yaptıkları egzersizler değişiyor. Tüketiciler gelecek nesiller için dünyanın kaynaklarını korumaları gerektiğinin her geçen gün daha çok farkına varıyor, markaların ve şirketlerin de dünyaya ve insanlara karşı daha duyarlı ve dikkatli olmasını bekliyor. Sağlıklı, çevre dostu ve gelecek odaklı yenilikçi çözümler ön plana çıkıyor. Andréasson sunumunda Tetra Pak’ın bu trendler doğrultusunda yön verdiği faaliyet ve teknolojiler ile sunduğu çözümleri anlatacak. Tetra Pak’ın daha az kaynak kullanarak daha fazla ürün elde etmeye yönelik çabaları ve çözümleri, sektörle ve diğer şirketlerle sürdürülebilirlik, işlevsellik ve istikrarın artırılmasına yönelik gerçekleştirdiği iş birlikleri ile atık tasarrufu sağlanmasına katkıları hakkında bilgiler verecek. Andréasson’un ele alacağı konular arasında dünyanın ilk tamamen yenilenebilir paketi, 2018 yılında duyurulan ve enerji tüketiminde yüzde 40 enerji tasarruf sağlayan Encapt™ adlı yeni seperatör teknolojisi, daha düşük işletme ve malzeme maliyeti sağlayan çevreye duyarlı yeni homojenizasyon teknolojisi gibi yeni teknolojiler yer alıyor.

TETRA PAK HAKKINDA

Tetra Pak dünyanın önde gelen gıda işleme ve ambalaj çözümleri şirketidir. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile yakından çalışarak her gün 160'tan fazla ülkede yüz milyonlarca insanın ihtiyaçlarını karşılayan güvenli, yenilikçi ve çevre dostu ürünler sunuyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki 24.000'den fazla çalışanımızla, sorumlu endüstri liderliğine ve sürdürülebilir bir iş yaklaşımına inanıyoruz. "İYİ OLANI KORUR" sloganımız, gıdayı her yerde güvenli ve erişilebilir hale getirme vizyonumuzu yansıtmaktadır. Daha fazla bilgiye www.tetrapak.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Başkan İmamoğlu, İbb Çalışanlarını 'Ortak Masa'ya Kattı

BAŞKAN İMAMOĞLU, İBB ÇALIŞANLARINI ORTAK MASA’YA KATTI


Haftalık Ortalama 47,9 Saat Çalışıyoruz

BASIN BİLDİRİSİ


Kahve Dünyası’Nın Yurt Dışındaki Yeni Adresi Dubai Oldu!

Türkiye’nin dört bir yanında açtığı mağazalarla büyümesini sürdüren Kahve Dünyası, yurt dışında da 15’inci mağazasına ulaştı. Avrupa’dan Körfez ülkelerine geniş bir coğrafyada hizmet veren Kahve Dünyası’nın son adresi Dubai oldu. Yurt dışı yatırımlarını sürdüreceklerini dile getiren Kahve Dünyası Genel Müdürü Kaan Altınkılıç, 2020 yılı itibariyle Turquality desteği ile Avrupa, Amerika ve Uzak Doğu’da da yatırım gerçekleştirmek için fizibilite çalışmalarının yapıldığını ifade etti.


Ey Türkiye 342 Yeni Mezunu Bünyesine Kattı

Türkiye’de yeni mezunlar tarafından en çok tercih edilen firmalardan biri olan uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY (Ernst & Young), yeni dönemde 342 yeni mezunu bünyesine katarak Türkiye ekonomisine ve istihdama sağladığı desteği sürdürüyor. EY, Universum tarafından yaklaşık 250 bin üniversite öğrencisinin görüşü alınarak gerçekleştirilen araştırmada “Dünyanın En İyi Profesyonel Hizmet İşvereni” seçildi.


Mehmet Abacı “Yıkıcı Teknolojiler Sigortacılığı Hızla Değiştiriyor”

Türkiye ve Avrupa’nın finans ve teknoloji/inovasyon liderleri İstanbul’da Fintech Summit’te bir araya geldi. ‘Değişim Döneminde Liderlik’ konulu etkinlikte konuşan Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı, “Fintech, yeni teknolojileri en iyi şekilde kullanarak müşterilerin ihtiyacını mevcut aktörlerden daha iyi karşılayabiliyor. Böylece finans sektöründe yıkıcı veya ciddi anlamda dönüştürücü etkileri olabiliyor. Fintech’ler finans alanında yeni ürünleri, yeni iş modellerini çok hızlı bir şekilde sunabiliyor ve geleneksel finans sektörünü ortaya koydukları iş modelleri ile ciddi alamda zorlayabiliyorlar” dedi.


Etiketler: Tetra, daha, dünyanın, yeni, fazla

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.