16 Eylül 2019 Pazartesi 12:00

GÜNDEM

Tetra Pak Dünya Süt Zirvesi’Nde Süt Endüstrisinde Sürdürülebilir Üretim Çözümlerini Anlatacak

Dünyanın önde gelen gıda işleme ve ambalaj çözümleri şirketi Tetra Pak, IDF Dünya Süt Zirvesi 2019’da süt endüstrisinde sürdürülebilir üretim, sağlıklı ve çevre dostu çözümler hakkında bilgiler paylaşacak.

Tetra Pak Dünya Süt Zirvesi’Nde Süt Endüstrisinde Sürdürülebilir Üretim Çözümlerini Anlatacak
Tetra Pak Dünya Süt Zirvesi’Nde Süt Endüstrisinde Sürdürülebilir Üretim Çözümlerini Anlatacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul, 16 Eylül 2019 - Tetra Pak, 23 – 26 Eylül tarihleri arasında İstanbul Hilton Bomonti Oteli’nde dünyanın dört bir yanından 2000’in üzerinde uzman ve yöneticinin süt ve sütçülük üzerine bilgi paylaşımı yapmak üzere bir araya geleceği IDF Dünya Süt Zirvesi’ne platin sponsor olarak destek veriyor.

Zirve kapsamında Tetra Pak Avrupa ve Orta Asya Bölge Kategori ve Portfolyo Lideri Yvonne Andréasson, 25 Eylül Perşembe günü gerçekleştireceği sunumda global ve ulusal süt üreticileri ile sağlıklı yaşam için sürdürülebilir üretim yapmalarına yardımcı olan mevcut ve yeni teknolojileri paylaşacak.

Tetra Pak’ın tüketici trendlerini ve davranışlarını anlamak üzere her yıl gerçekleştirdiği Trendipedia Tüketici Trendleri raporuna göre, 2030’a doğru giderken tüketicilerin sağlıklı yaşam tarzı arayışı her geçen gün daha da artıyor ve buna bağlı olarak tüketim şekilleri, çalışma biçimleri ve beden ve akıl sağlığı için yaptıkları egzersizler değişiyor. Tüketiciler gelecek nesiller için dünyanın kaynaklarını korumaları gerektiğinin her geçen gün daha çok farkına varıyor, markaların ve şirketlerin de dünyaya ve insanlara karşı daha duyarlı ve dikkatli olmasını bekliyor. Sağlıklı, çevre dostu ve gelecek odaklı yenilikçi çözümler ön plana çıkıyor. Andréasson sunumunda Tetra Pak’ın bu trendler doğrultusunda yön verdiği faaliyet ve teknolojiler ile sunduğu çözümleri anlatacak. Tetra Pak’ın daha az kaynak kullanarak daha fazla ürün elde etmeye yönelik çabaları ve çözümleri, sektörle ve diğer şirketlerle sürdürülebilirlik, işlevsellik ve istikrarın artırılmasına yönelik gerçekleştirdiği iş birlikleri ile atık tasarrufu sağlanmasına katkıları hakkında bilgiler verecek. Andréasson’un ele alacağı konular arasında dünyanın ilk tamamen yenilenebilir paketi, 2018 yılında duyurulan ve enerji tüketiminde yüzde 40 enerji tasarruf sağlayan Encapt™ adlı yeni seperatör teknolojisi, daha düşük işletme ve malzeme maliyeti sağlayan çevreye duyarlı yeni homojenizasyon teknolojisi gibi yeni teknolojiler yer alıyor.

TETRA PAK HAKKINDA

Tetra Pak dünyanın önde gelen gıda işleme ve ambalaj çözümleri şirketidir. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile yakından çalışarak her gün 160'tan fazla ülkede yüz milyonlarca insanın ihtiyaçlarını karşılayan güvenli, yenilikçi ve çevre dostu ürünler sunuyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki 24.000'den fazla çalışanımızla, sorumlu endüstri liderliğine ve sürdürülebilir bir iş yaklaşımına inanıyoruz. "İYİ OLANI KORUR" sloganımız, gıdayı her yerde güvenli ve erişilebilir hale getirme vizyonumuzu yansıtmaktadır. Daha fazla bilgiye www.tetrapak.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

"Hijyen Sağlıktır" Projesi Kırsal Bölgeden 2 Bin Kadına Ulaştı Bb

3 YILDA 3 SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ İLE 4300 KADINA ULAŞILDI


Birevim Yeni Evlenecek Çiftlere, Birevim’Den “Birlikte Mutluluk”

Yeni evlenecek çiftlere,


Samsung’Un Desteğiyle Hazırlanan Türkiye’Nin İlk 8K Vlog’U Yayınlandı

Samsung Electronics Türkiye, “Mutlu Müşteri Hattı” projesi kapsamında düzenlediği yarışmayı kazanan iki müşterisini influencer’lar ile birlikte Güney Kore’ye bir haftalık seyahate götürdü. Seyahat kapsamında çekilen ve 3 bölümden oluşan Türkiye’nin ilk 8K Vlog’u, ülkede en sade evde bile kullanılan Samsung teknolojilerini gözler önüne sererken, 128 binadan oluşan ve binlerce kişinin yaşayıp çalıştığı Samsung Dijital Şehri ise hayranlık uyandırıyor.


Irıs Apfel & Nude İş Birliği Üç Kristal Elmayla Taçlandı

IRIS APFEL & NUDE İŞ BİRLİĞİ


Teb Akıl Fikir Yarışması'na Başvurular İçin Son 2 Hafta!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından finans alanında yenilikçi ve yaratıcı fikirleri ödüllendirmek için düzenlenen 13’üncü TEB Akıl Fikir Yarışması’nın başvuru süresi iki hafta uzatıldı. Böylece yarışmaya katılmak isteyenler, 31 Ocak 2020 tarihine kadar yarışmanın web sitesi www.icatcikar.com üzerinden başvuru yapabilecek.


Etiketler: Tetra, daha, dünyanın, yeni, fazla

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.