25 Ekim 2019 Cuma 12:00

GÜNDEM

The North Face Thermoball Eco Vücudu Sıcak, Gezegeni Güvende Tutar

The North Face performans kıyafetlerinde sürdürebilirliğin bir sonraki adımı olan ThermoBall Eco’yu tanıttı. Hafif ve kolay taşınabilir bu ceket, kalitesi ve performansından asla ödün vermeyecek şekilde ve sürdürülebilirlik göz önüne alınarak tasarlandı.

The North Face  Thermoball Eco Vücudu Sıcak, Gezegeni Güvende Tutar
The North Face  Thermoball Eco Vücudu Sıcak, Gezegeni Güvende Tutar
The North Face  Thermoball Eco Vücudu Sıcak, Gezegeni Güvende Tutar
The North Face  Thermoball Eco Vücudu Sıcak, Gezegeni Güvende Tutar
The North Face  Thermoball Eco Vücudu Sıcak, Gezegeni Güvende Tutar
The North Face  Thermoball Eco Vücudu Sıcak, Gezegeni Güvende Tutar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yeni koleksiyonun en önemli farkı, parçalarda geri dönüştürülmüş polyester kumaş ve geri dönüştürülmüş yalıtım malzemelerinin kullanılmış olması. Her ThermoBall Eco parçası % 100 geri dönüştürülmüş yalıtım malzemeleriyle üretilmiş ve 3,6 milyon plastik şişeye eşdeğer malzemeye yeni bir yaşam vermiştir. Geri dönüştürülmüş yalıtım malzemeleri Primaloft’daki üretim ortaklarından temin edilmiştir.

Cesur kırmızı ve klasik haki yeşili dahil olmak üzere yedi farklı renkte üretilen bu koleksiyon her maceraya uyum sağlayabilmek için hem hoodie hem de tam fermuarlı formda geliyor.

www.thenorthface.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinebilir ve Instagram'da ve Facebook'ta @TheNorthFace hesabını takip ederek bağlantıda kalabilirsiniz.

The North Face® Hakkında

VF Outdoor şirketlerinden biri olan The North Face, 1966 yılında outdoor sporcularının keşif hikayelerine, yüksek performanslı ürünleri ile eşlik etmek için kuruldu. Bugün dünyanın önde gelen açık hava markası olan The North Face, atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı oluyor.Sürdürülebilirliği teşvik eden programlarla outdoor alanlarını koruyan The North Face’in ürünleri dünya çapında premium ve özel perakende spor malzemeleri mağazalarında tüketicilerine ulaşıyor. The North Face’in merkezi, LEED Platin sertifikalı bir kampüste Kaliforniya'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.thenorthface.com adresini ziyaret edin.

İlginizi Çekebilir

‘Engelsiz Koro’, Performansıyla Hayran Bıraktı

Zeytinburnu Belediyesi Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM) Müzik Grubu ve aralarında engelli vatandaşların da bulunduğu Limak Enerji Engelsiz Müzik Korosu’nun Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde birlikte sergilediği sahne performansı görülmeye değerdi. Konseri Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir ile çok sayıda vatandaş izledi. ‘Notalar Engel Tanımaz’ mottosuyla 2016 yılında hayata geçen Engelsiz Müzik Korosu, 14’üncü konserini AKDEM Müzik Grubu ile verirken ekip, sevilen Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği ezgilerini seslendirdi.Ümit Akkuş’un şefliğindeki ekibin performansı ise vatandaşlardan tam not aldı.


Ankara Zülfü Livaneli’Ye Koştu

ANKARA ZÜLFÜ LİVANELİ’YE KOŞTU


İstanbullular’In Yarısından Çoğu Kendini Yalnız Hissediyor

2 İstanbullu’dan 1’i yalnız!


Pegasus’Un İkinci “A321 Neo”Su Filoya Katıldı

Pegasus Hava Yolları’nın 100 uçaklık Airbus siparişinin ikinci A321 Neo tipi uçağı filoya katıldı. Pegasus’un yeni A321 Neo’suna “Özden Ece” adı verildi.


İbb Kadına Şiddete "Dur" Dedi!

7 ARALIK 2019


Etiketler: North, dönüştürülmüş, Face, geri, yalıtım

Yorumlar 0 adet



Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.