14 Ocak 2019 Pazartesi 17:01

GÜNDEM

The Ritz Carlton, Istanbul’Un “Dilek Ağacı” Projesi, Kansersiz Yaşam Derneği Bünyesindeki Çocukların Hayallerini Gerçekleştirmek Üzere 16. Yılını Kutladı

The Ritz-Carlton, Istanbul’un her yıl hayata geçirdiği “Dilek Ağacı” projesi, Kansersiz Yaşam Derneği bünyesindeki çocukların hayallerini gerçekleştirmek için Sporcu Melekler Gülümse Sen Kış Şenliği’nde 16. yılını kutladı.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

The Ritz-Carlton, Istanbul’un gelenekselleşen Dilek Ağacı projesi, çocukların hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Proje kapsamında çocukların dilekleri Aralık ayı boyunca kırmızı patiklere yazılarak The Ritz-Carlton, Istanbul’un lobisindeki yılbaşı ağacına yerleştiriliyor. Çocukların heyecanla beklediği hediyeler, yardımsever çalışanlar ve otel misafirleri tarafından hazırlanıyor. Dilek Ağacı projesinin 16. yılında, Kansersiz Yaşam Derneği’nin desteğiyle 13 Ocak Pazar günü gerçekleşen Gülümse Sen Şenliği’nde pek çok çocuk hediyeleriyle buluşurken, organizasyon kapsamında doyasıya eğlendikleri bir gün geçirdiler.

Kanser hastası çocukların bir günlük de olsa hastane koridorlarından uzak geçirdiği özel günde çocuklar doyasıya eğlendi. İstanbul Sanar Akademisi’nin şenlikte düzenlediği kukla, ritim ve duygu farkındalığı atölyelerine çocuklar büyük ilgi gösterdi. Etkinlik sihirbaz, zumba, karaoke, resim, yüz boyama gibi etkinliklerle devam etti.

Beste Kökdemir Çocuklarla Bir Araya Geldi

Geleneksel Kış Şenliği'nde oyuncu Beste Kökdemir çocuklarla bir araya geldi. Etkinlik atölyelerinde çocuklarla birlikte resim yapan, oyunlar oynayan Kökdemir unutulmaz bir gün yaşattı. Şenlikte çocukların yanında olan Beste Kökdemir bu özel günü şöyle değerlendirdi. ""Kanser ve hatta tüm hastalıklarda en etkili ilacın mutluluk olduğunu biliyorum. Çocukların mutlu olduğunu görmek çok güzeldi. Onları mutlu etmek çok kolay ve büyük bir adım." sözleriyle duygularını dile getirdi.

İlginizi Çekebilir

Büyükşehirlerin Trafiğine Çözüm Yerli Erp

Yerel seçimlere bir hafta kala adaylar projelerini anlatarak kendilerini seçmelerini istiyor. Özellikle İstanbul'da en büyük sorun olarak trafik öne çıkıyor. Trafik sorunu, yeni büyükşehirlerin bile en çok gündeme gelen sorunları arasında hızla yükseliyor.


Kuştepe Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin beraberinde CHP İstanbul İl Merkezi Yönetiminden Bahattin Tunalı ve CHP Şişli Belediyesi Meclis Üyesi adayları Kuştepeliler’le buluştu.


Zara’Dan Dünya Turnesi

Güçlü sesi ve yorumlarıyla kalplerin en derinlerine kadar inen evrensel müzik yorumcusu Zara Elexus Hotel’de sevenleriyle buluştu. Şıklığıyla göz dolduran sanatçı sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti.


Paramanya’Ya Taksi Haritası Geldi

Paramanya’ya yeni arayüz, Taksi Haritası ve Elmas Ligi eklendi


Türk Zeytin Ve Zeytinyağı İngiliz Sofralarını Süsleyecek

TÜRK ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI İNGİLİZ SOFRALARINI SÜSLEYECEK


Etiketler: çocukların, Kökdemir, Beste, Ritz-Carlton, Istanbul

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.