14 Ocak 2019 Pazartesi 17:01

GÜNDEM

The Ritz Carlton, Istanbul’Un “Dilek Ağacı” Projesi, Kansersiz Yaşam Derneği Bünyesindeki Çocukların Hayallerini Gerçekleştirmek Üzere 16. Yılını Kutladı

The Ritz-Carlton, Istanbul’un her yıl hayata geçirdiği “Dilek Ağacı” projesi, Kansersiz Yaşam Derneği bünyesindeki çocukların hayallerini gerçekleştirmek için Sporcu Melekler Gülümse Sen Kış Şenliği’nde 16. yılını kutladı.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

The Ritz-Carlton, Istanbul’un gelenekselleşen Dilek Ağacı projesi, çocukların hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Proje kapsamında çocukların dilekleri Aralık ayı boyunca kırmızı patiklere yazılarak The Ritz-Carlton, Istanbul’un lobisindeki yılbaşı ağacına yerleştiriliyor. Çocukların heyecanla beklediği hediyeler, yardımsever çalışanlar ve otel misafirleri tarafından hazırlanıyor. Dilek Ağacı projesinin 16. yılında, Kansersiz Yaşam Derneği’nin desteğiyle 13 Ocak Pazar günü gerçekleşen Gülümse Sen Şenliği’nde pek çok çocuk hediyeleriyle buluşurken, organizasyon kapsamında doyasıya eğlendikleri bir gün geçirdiler.

Kanser hastası çocukların bir günlük de olsa hastane koridorlarından uzak geçirdiği özel günde çocuklar doyasıya eğlendi. İstanbul Sanar Akademisi’nin şenlikte düzenlediği kukla, ritim ve duygu farkındalığı atölyelerine çocuklar büyük ilgi gösterdi. Etkinlik sihirbaz, zumba, karaoke, resim, yüz boyama gibi etkinliklerle devam etti.

Beste Kökdemir Çocuklarla Bir Araya Geldi

Geleneksel Kış Şenliği'nde oyuncu Beste Kökdemir çocuklarla bir araya geldi. Etkinlik atölyelerinde çocuklarla birlikte resim yapan, oyunlar oynayan Kökdemir unutulmaz bir gün yaşattı. Şenlikte çocukların yanında olan Beste Kökdemir bu özel günü şöyle değerlendirdi. ""Kanser ve hatta tüm hastalıklarda en etkili ilacın mutluluk olduğunu biliyorum. Çocukların mutlu olduğunu görmek çok güzeldi. Onları mutlu etmek çok kolay ve büyük bir adım." sözleriyle duygularını dile getirdi.

İlginizi Çekebilir

Kadıköy’De 5. Uluslararası Yoga Günü

5. Uluslararası Yoga Günü Anadolu Yakası resmi etkinliği 21 Haziran Cuma günü Kadıköy Belediyesi Kalamış Parkı Gençlik Merkezi’nde düzenleniyor.


Koroplast’In Yeni Reklam Filmleri Dijital Dünyada Yayınlandı!

Geliştirdiği ürünlerle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten Koroplast, “Korursa Koroplast Korur” sloganıyla yeni bir reklam filmi kampanyası başlattı. Koroplast, dijitalde yayınladığı iki yeni filminde, çift kilitli ve fermuarlı poşetlerin koruyucu özelliğini ön plana çıkararak tüketicilerin yaşamlarını nasıl kolaylaştırdığına vurgu yapıyor.


Patronca Sohbetler’İn İkinci Etabının Konuğu Süleyman Orakçıoğlu

Hazır ofis sektörünü dünyaya kazandıran ve bu sektörün kalite çıtasını yükseltmede belirleyici role sahip olan Avustralya merkezli Servcorp, “Patronca Sohbetler” ile önde gelen başarılı iş insanlarını ağırlıyor. 26 Haziran Çarşamba günü saat 17.30’da Tekfen Tower’da ikincisi gerçekleştirilecek etkinliğin konuğu Damat & Tween ve D’s markalarının kurucusu Süleyman Orakçıoğlu olacak.


Türkiye Doğal Gaz İthalatında Dünya Altıncısı

BASIN BİLDİRİSİ


Omega Pharma Yoluna “Perrigo” Olarak Devam Ediyor

OMEGA PHARMA YOLUNA “PERRİGO”OLARAK DEVAM EDİYOR


Etiketler: çocukların, Kökdemir, Beste, Ritz-Carlton, Istanbul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.