14 Ocak 2019 Pazartesi 17:01

GÜNDEM

The Ritz Carlton, Istanbul’Un “Dilek Ağacı” Projesi, Kansersiz Yaşam Derneği Bünyesindeki Çocukların Hayallerini Gerçekleştirmek Üzere 16. Yılını Kutladı

The Ritz-Carlton, Istanbul’un her yıl hayata geçirdiği “Dilek Ağacı” projesi, Kansersiz Yaşam Derneği bünyesindeki çocukların hayallerini gerçekleştirmek için Sporcu Melekler Gülümse Sen Kış Şenliği’nde 16. yılını kutladı.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

The Ritz-Carlton, Istanbul’un gelenekselleşen Dilek Ağacı projesi, çocukların hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Proje kapsamında çocukların dilekleri Aralık ayı boyunca kırmızı patiklere yazılarak The Ritz-Carlton, Istanbul’un lobisindeki yılbaşı ağacına yerleştiriliyor. Çocukların heyecanla beklediği hediyeler, yardımsever çalışanlar ve otel misafirleri tarafından hazırlanıyor. Dilek Ağacı projesinin 16. yılında, Kansersiz Yaşam Derneği’nin desteğiyle 13 Ocak Pazar günü gerçekleşen Gülümse Sen Şenliği’nde pek çok çocuk hediyeleriyle buluşurken, organizasyon kapsamında doyasıya eğlendikleri bir gün geçirdiler.

Kanser hastası çocukların bir günlük de olsa hastane koridorlarından uzak geçirdiği özel günde çocuklar doyasıya eğlendi. İstanbul Sanar Akademisi’nin şenlikte düzenlediği kukla, ritim ve duygu farkındalığı atölyelerine çocuklar büyük ilgi gösterdi. Etkinlik sihirbaz, zumba, karaoke, resim, yüz boyama gibi etkinliklerle devam etti.

Beste Kökdemir Çocuklarla Bir Araya Geldi

Geleneksel Kış Şenliği'nde oyuncu Beste Kökdemir çocuklarla bir araya geldi. Etkinlik atölyelerinde çocuklarla birlikte resim yapan, oyunlar oynayan Kökdemir unutulmaz bir gün yaşattı. Şenlikte çocukların yanında olan Beste Kökdemir bu özel günü şöyle değerlendirdi. ""Kanser ve hatta tüm hastalıklarda en etkili ilacın mutluluk olduğunu biliyorum. Çocukların mutlu olduğunu görmek çok güzeldi. Onları mutlu etmek çok kolay ve büyük bir adım." sözleriyle duygularını dile getirdi.

İlginizi Çekebilir

“Gribe İyi Geliyor” Diye Bilinenler, Gerçekten Faydalı Mı

Bağışıklık sistemi, hava koşullarından, stresli iş yaşamına kadar birçok faktörden olumsuz etkileniyor. Bağışıklık sisteminin zayıflaması ile meydana gelen grip, etkisini özellikle kış aylarında gösteriyor. Grip hastalığına neden olan virüsün hızlı mutasyona uğrama ve bağışıklık sistemini zayıflatması nedeniyle tedavi sürecini uzatabildiğini belirten uzmanlar, “Gribe iyi gelir” şeklinde ifade edilen bilgilerin, bilimsellik düzeyine dikkat çekti.


Müzik Dünyasının Alternatif İsimleri 18 Ocak’Ta Pan’S Social House’Da

Alternatif ve bağımsız müziğin iki önemli oyuncusu Red Bull Music ve Audioban, 18 Ocak Cuma akşamı özel bir iş birliğine imza atıyor. Beyoğlu’nun yeni buluşma noktalarından, Mısır Apartmanı’ndaki Pan’s Social House’da gerçekleşecek gecede bağımsız müzik sahnesinin yükselen isimleri Jtamul, Affet Robot, RedRice b2b Fosil, Robogeisha ve TKO sahne alacak.


Eti Çocuk Tiyatrosu, Yarıyıl Tatilinde İstanbul’Da!

Eti Çocuk Tiyatrosu, çocukların yarıyıl tatilini en iyi sanatsal aktivitelerden biri olan tiyatro ile değerlendirebilmeleri için İstanbul’da perdelerini açacak. Çocukları tiyatronun eğitici ve öğretici olduğu kadar eğlenceli dünyası ile buluşturan Eti Çocuk Tiyatrosu, yarıyıl tatilinin başlamasının ardından “Kırmızı Başlıklı Kız”ı, İstanbul’un 4 farklı sahnesinde sergileyecek.


İstanbul’Daki Yeşil Alan Oranı Yüzde 2,2

BASIN BİLDİRİSİ


Passolig'den Dijital Asist

Passolig, ligin ikinci yarısı başlarken taraftarların yapacağı sosyal medya paylaşımlarına ‘asist’ yapmaya hazırlanıyor.


Etiketler: çocukların, Kökdemir, Beste, Ritz-Carlton, Istanbul

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.