19 Nisan 2019 Cuma 15:59

GÜNDEM

The Spa At Mandarin Oriental, Bodrum İle Yenilenmenin Tam Zamanı

The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum ile yenilenmenin tam zamanı.

The Spa At Mandarin Oriental, Bodrum İle Yenilenmenin Tam Zamanı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bodrum Yarımadası koylarının en büyüleyicisi Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum’un ödüllü Spa merkezi ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’ ile özlemini duyduğunuz dinginliği keşfetmeye davetlisiniz.

‘Türkiye’nin En İyi Spa Resortu’ kategorisinde 2018 Haute Grandeur ödüllü ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’, bölgenin en kapsamlı sağlık, güzellik ve masaj programlarını lüks dokunuşlar eşliğinde sunuyor. Ödüllü Spa terapileri ve el yapımı doğal içerikli şifalı uygulama kürleriyle yılın tüm yorgunluğundan sıyrılmanızı sağlayacak ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’ doğallığın izini sürüyor ve resort bahçesinden toplanan ada çayı ve lavantanın yanı sıra, zeytinyağıyla da sürdürülebilirlik felsefesini benimsiyor.

2.700 metrekarelik bir alana yayılan ve başarılı İtalyan mimar Antonio Citterio’nun imzasını taşıyan iki katlı ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’; sekiz terapi odası, nefes kesen Ege Denizi manzaralı açık hava Spa kabinleri, özel kese odalarına sahip lüks hamamları, kapsamlı ısı ve su tesisleri, saunaları ve buhar odalarının yanı sıra, hem açık hem de kapalı yüzme havuzu alternatifleriyle misafirlerinin tüm beklentilerini karşılayarak kişiye özel Spa deneyimleri tasarlıyor. Üstelik ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’ tarafından sunulan tüm masaj, bakım ve terapi seçenekleri, istek üzerine deniz kenarındaki kişiye özel, denizle iç içe Cabana'larda da uygulanabiliyor. Modern ekipmanlarla donatılmış tam donanımlı spor salonu, kinesis fitness duvarı, pilates reformer, stand-up-paddle (SUP) pilates ve yoga programları ise ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’ misafirlerine benzersiz spor deneyimleri yaşatarak beden, zihin ve ruhları arasında mükemmel uyumu yakalama olanağı sunuyor.

Spa&Wellness Direktörü Fatoş Dülger’in yönlendirmeleriyle ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’da ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz özel masaj terapilerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Zengin masaj seçkisi arasında yer alan, Doğu'ya özgü meridyen masajının güçlü etkisini özel bitki yağlarının şifalı özellikleriyle bir arada sunan Oriental Q1 masajıyla stresinizi atabilir; iki terapistin mükemmel bir uyum içinde çalıştığı masaj deneyimi Dört El Ahengi ile uzun seyahatlerin yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’un yepyeni spa deneyimleri misafirlerini tüm sezon boyunca bütünsel bir yolculuğa çıkarıyor.

Ruhu, bedeni ve zihni arındıran 80 dakikalık Digital Wellness Escape masajı günlük hayatta yoğun olarak kullanılan dijital cihazların ve teknoloji kaynaklı stresin olumsuz etkilerini vücuttan silme amacı taşıyor. Bu terapi omuzlara, ellere ve ayaklara yoğunlaşan Aromatherapy Associates London tarafından Mandarin Oriental, Bodrum’a özel hazırlanan “5 element” yağlarla, enerji temizliği sağlayan ovmalarla ve değerli taşlarla tamamlanıyor.

2019 sezonun bir diğer yeniliği olan Shirodhara Ayurvedik Baş Masajı ise, 6. Çakra bölgesine uygulanan geleneksel bir şifalı ayurveda tedavisi. Derin bir rahatlama sağlamak için binlerce yıldır kullanılan bu uygulama duyuları uyandırıp ruhu canlandırırken hayat dengesinin yeniden kazanılmasını destekliyor.

‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’un en çok tercih edilen Zaman Ritüelleri konsepti ise, misafirlerin ihtiyaçlarına göre masaj terapileri arasından kendi kişiselleştirilmiş terapi programını tasarlamalarına olanak tanıyor.

‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’un otantik hamamında ise kökeni yüzyıllar öncesine uzanan Türk Hamamı deneyimi sunuluyor. Osmanlı döneminden günümüze kadar rahatlama, kendini iyi hissetme, temizleme ve arınma mekanı olarak bilinen hamamın, Mandarin Oriental, Bodrum'un sofistike dokunuşlarıyla kişiselleştirdiği Türk Hamamı deneyiminde, 3 farklı zaman ve seçenek sunuluyor.

Biologique Recherche ürünleriyle ileri seviye cilt bakım alternatiflerinden bütünsel cilt bakımı seanslarına, sık seyahat edenlere özel geliştirilen bakımlardan erkek cildinin ihtiyaçlarına hitap eden seçeneklere ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’, misafirlerine hayallerinin ötesinde bir spa tecrübesi yaşatıyor.

Mandarin Oriental, Bodrum hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak go¨ren denize sıfır 60 hektar arazi u¨zerinde konumlanıyor. Otel yu¨z yıllık zeytin ve c¸am agˆac¸larıyla c¸evrili yemyes¸il bir yamac¸ u¨zerine farklı seviyelerde ins¸a edilmis¸ yapılarıyla bo¨lgedeki en genis¸ konaklama alanına sahip olup, tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise o¨zel bahc¸e ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, apartman dairesi, su¨it ve villa olmak u¨zere toplam 136 adet konaklama u¨nitesinden oluşmaktadır. Yenilikc¸i ve gastronomik mutfagˆın sergilendigˆi dokuz adet restoran ve bara ek olarak, 2.700 m2 u¨zerine kurulmus¸ Spa merkezi, grubun o¨du¨llu¨ Spa konseptini Mandarin Oriental’a o¨zgu¨ holistik imza bakımları ve sagˆlıklı yas¸am merkeziyle birlikte sunmakta. Ayrıca c¸es¸itli etkinlikler ic¸in uyarlanmıs¸ etkinlik alanları, iki adet kum plajı ve genis¸ bir alana yayılmıs¸ dinlence imkanlarıyla resort, stili ve kişiselleştirilmiş lu¨ksu¨ bir araya getirerek dinlenmek isteyen gezginler ic¸in kusursuz bir kac¸ıs¸ noktası haline gelmiştir.

Mandarin Oriental Hotel Group hakkında

Mandarin Oriental Otel Grubu du¨nya c¸apında lu¨ks otel, resort ve rezidansların ödüllü sahibi ve is¸letmecisidir. Asya’daki ko¨klerinden dogˆarak du¨nyaca u¨nlu¨ bir marka haline gelen grup, s¸u anda 23 u¨lkede ve bo¨lgede, her biri grubun dogˆu ku¨ltu¨ru¨ mirasını ve kendine o¨zgu¨ aidiyet duygusunu yansıtan 32 oteli ve altı rezidansı işletiyor. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir u¨yesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birc¸ok otel ve rezidansı bu¨nyesinde barındırıyor.

Mandarin Oriental ile ilgili görselleri www.mandarinoriental.com internet sitesinin Medya bölümündeki Fotoğraf Galerisi sekmesinden indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi Sosyal Medya kanallarımızda bulabilirsiniz.

Mandarin Oriental, Bodrum

Alp Sayınlı

Pazarlama Müdürü

L'Appart PR

Aybike Aydınlar

İlginizi Çekebilir

Vakıfbank, Pınar Eren Atasever'e Teşekkür Etti

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi nedeniyle TVF tarafından tescil edilen 2019-2020 Vestel Venus Sultanlar Ligi'ni 63 puanla 'Lider' bitiren VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, kadrosunda yer alan Pınar Eren Atasever'e sezon boyunca göstermiş olduğu emeklerinden dolayı teşekkür etti.


Divanev Mağazalaşma Atağını Sürdürüyor

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, şubat ayından bu yana açtığı 14 yeni mağazayla büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.


Revize Kadıköy’Den Doğaya Nefes ‘Atıksız’ Dükkan

KADIKÖY’DEN DOĞAYA NEFES: ‘ATIKSIZ’ DÜKKAN


Tedavi Kadar Önemli Kanser Rehabilitasyonu

Günümüzde tanı ve tedavi olanaklarının artması ile beraber kanser hastalarının iyileşme oranın yükseliyor. Kişiyi fiziksel, sosyal, psikolojik olarak de etkileyebilen kanser hastalığında rehabilitasyon yaşam kalitesi için çok büyük önem taşıyor. Birçok kronik hastalığın tedavisi ve hastalığa uyum sürecinde kullanılan rehabilitasyonun kanser hastalarında da olumlu etkileri olduğunu söyleyen Liv Hospital Ulus Fizik Tedavi ve Rehalitasyon Uzmanı Doç. Dr. Hülya Sirzai kanser rehabilitasyonunun faydaları hakkında bilgi verdi.


Lıerac Sunıssıme Serisi İle Güneşi Gücünüz Haline Getirin!

Lierac, global güneş koruma teknolojisine sahip yaşlanma karşıtı, enerji veren ve göz alıcı ten rengi efsanevi Sunissime serisini sunuyor!


Etiketler: Oriental, Mandarin, Bodrum, ‘The, özel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.