2 Mayıs 2019 Perşembe 11:26

GÜNDEM

The Walt Dısney Company Ve Make A Wısh® Kampanyası İle Disney’Den “Aladdin” Filminin Vizyona Girişini Kutluyor

The Walt Disney Company ve Make-A-Wish®, Disney’den “Aladdin” filminin

The Walt Dısney Company Ve Make A Wısh®  Kampanyası İle Disney’Den “Aladdin” Filminin Vizyona Girişini Kutluyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

24 Mayıs’ta vizyona girişini kutlamak üzere Will Smith ile #FriendLikeMe kampanyasına 29 Nisan Dünya Dilek Günü’nde start verdi. Bu uluslararası kampanya sayesinde Disney, tedavisi zor hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştirmek için maksimum 1 Milyon ABD Dolar’ına kadar bağışta bulunacak.

1 Mayıs 2019 – The Walt Disney Company ve Make-A-Wish®, Disney’in heyecanla beklenen ve 24 Mayıs’ta gösterime girecek yepyeni filmi “Aladdin”i kutlamak üzere 29 Nisan Dünya Dilek Günü’nde #FriendLikeMeadlı bir kampanya başlattı.

#FriendLikeMe kampanyası, Make-A-Wish®’in iki bağışçısı Disney ve Will Smith sayesinde gerçekleşen yardım amaçlı bir pazarlama kampanyası olmasıyla dikkat çekiyor. Disney’in “Aladdin” filminde dilekleri gerçekleştiren Cin olarak başrolde yer alan oyuncu ve ses sanatçısı Will Smith, tüm hayranları ve ünlüleri kampanyanın bir parçası olmaya davet ediyor.

Nerede bir dilek varsa, tedavisi zor bir hastalıkla mücadele eden çocuklara yardım edecek bir yol da mutlaka vardır. Aladdin’in sihirli lambasındaki Cin siz olsaydınız ve üç dilek gerçekleştirme şansınız olsaydı, bu dilekleri kimlerle paylaşırdınız? Twitter ve/veya Instagram üzerinden 29 Nisan–24 Mayıs 2019 tarihleri arasında #FriendLikeMe hashtagiyle arkadaşlarınızı etiketleyerek yapacağınız her post paylaşımı için Disney Worldwide Services, dünya genelinde çocukların kalplerinde yaşattıkları dilekleri gerçekleştirerek onları hayata bağlayan Make-A-Wish®’e minimum 5 ABD Doları’ndan maksimum 1 Milyon ABD Doları’na kadar bağışta bulunacak. Kampanyayla ilgili daha fazla bilgi için FriendLikeMe.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Değer Katan Anlar yaratır…

Disney ve Make-A-Wish® 1980’den beri tüm dünyada hayatî tehlikesi olan bir hastalıkla mücadele eden 130.000’den fazla çocuğun dileklerini gerçekleştirmeye yardımcı oldu. #FriendLikeMe kampanyasını da The Walt Disney Company’nin dünyanın her yerinde tedavisi zor hastalıklarla mücadele eden çocuklar ve ailelerine, bu zorlu süreçte cesaret ve ilham verebilme taahhüdünün parçası olarak hayata geçirdi. Disney faaliyet gösterdiği ülkelerde, markanın eşsiz hikâye anlatım kabiliyeti ve karakterlerinden aldığı ilhamla bireylerin ve bilhassa çocukların duygusal olarak zorlukları yenme gücünü geliştirerek, onlara Değer Katan Anlar yaratmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Daha fazla bilgi için https://www.thewaltdisneycompany.eu/adresini ziyaret edebilirsiniz.

Disney’den Aladdin Hakkında:

Disney’in 1992 tarihli klasiği Aladdin’in heyecan dolu ve enerjik canlı aksiyon adaptasyonu olan yepyeni “Aladdin” filmi, cana yakın bir “sokak faresi” olan Aladdin, cesur ve kararlı Prenses Yasemin ve belki de geleceklerinde çok önemli bir rol oynayacak olan Cin’in heyecan dolu hikâyesini ele alıyor. Hayalî bir liman şehri olan Agrabah’a hızlı, karanlık ve tutkulu bir aksiyon getirmek için eşsiz yeteneğini konuşturan Guy Ritchie tarafından yönetilen Aladdin, Disney’nin “Aladdin” inden yola çıkılarak John August ve Ritchie tarafından yazıldı. Filmde efsanevi Cin olarak Will Smith, sevimli sokak çocuğu Aladdin olarak Mena Massoud, güzel ve kararlı prenses Yasemin olarak Naomi Scott, sadık bir vezir ve güçlü bir büyücü olan Jafar rolünde Marwan Kenzari, kızının geleceğinden kaygı duyan sultan rolünde Navid Negahban, Prenses Yasemin’in özgür ruhlu en yakın arkadaşı ve sırdaşı Dalia rolünde Naim Pedrad, yakışıklı ve küstah bir talipli olan Prens Anders rolünde Billy Magnussen, ve Jafar’ın sağ kolu ve saray muhafızlarının başı Hakim rolünde Numan Acar oynuyor. “Aladdin” filminin baş yapımcıları Marc Platt ve Kevin De La Noy eşliğinde filmin yapımcılığı Dan Lin, p.g.a (Amerikan Yapımcılar Birliği) ve Jonathan Eirich, p.g.a tarafından yapıldı. Alan Menken ve söz yazarları Howard Ashman ve Tim Rice tarafından yazılmış original şarkıların yeni kayıtları ve Menken ve şarkı yazarları Benj Pasek ve Justin Paul’un yazdığı yeni müzikleri de içeren ana fon müziği, Alan Menken imzasıyla çıkıyor. “Aladdin” 24 Mayıs 2019’da sinemalarda gösterime girecek.

TWDC Sosyal Sorumluluk Taahhüdü Hakkında:

Küresel iş dünyasının güvenilir temsilcilerinden biri olmasının yanı sıra kendisini dünyanın her yerinde ailelere cesaret ve ilham veren bir marka olmaya adayan The Walt Disney Company, bünyesindeki tüm markaları ile birlikte, tedavisi zor hastalıklarla mücadele eden, yılda 10.000’den fazla çocuğun dileğini gerçekleştirmektedir. Dilek gerçekleştiren dernekler aracılığıyla 1980’den bu yana 130.000’den fazla dileği hayata geçirmiştir.

#FriendLikeMe kampanyası The Walt Disney Company’nin Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde hayata geçirdiği sosyal girişim programının bir parçasıdır. Kapsamında dünyanın her yerinde tedavisi zor hastalıklarla mücadele eden çocuklar ve ailelerine, bu zorlu süreçte cesaret ve ilham verebilmeyi taahhüt eder. Disney faaliyet gösterdiği ülkelerde, markanın eşsiz hikâye anlatım kabiliyeti ve karakterlerinden aldığı ilhamla bireylerin ve bilhassa çocukların duygusal olarak zorlukları yenme gücünü geliştirerek, onlara Değer Katan Anlar yaratmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Daha fazla bilgi için https://www.thewaltdisneycompany.eu/adresini ziyaret edebilirsiniz.

Make-A-Wish® Hakkında:

Make-A-Wish®hayatî tehlikesi olan hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştirerek hayat değiştirici sonuçlara imza atar. Uygun olan her çocuğun dileğini gerçekleştirebilmek istiyoruz çünkü biliyoruz ki dilekler çocukların tedavi sürecinin önemli bir parçasını oluşturuyor. Araştırmalar, dilekleri gerçekleşen çocukların hastalıklarıyla mücadeleleri için gereken fiziksel ve duygusal gücü toplayabildiklerini gösteriyor. Genel merkezi Phoenix, Arizona’da bulunan Make-A-Wish, çocuk dileklerini gerçekleştirmede dünyanın önde gelen organizasyonudur ve dünya çapında 50’den fazla ülkede çocuklara hizmet götürür. Cömert yardımseverler, destekçiler, çalışanlar ve 40 binden fazla gönüllü, hep birlikte dünyanın bir yerinde her 17 dakikada bir, bir dilek gerçekleştiriyor. 1980’den beri Make-A-Wish neredeyse 450 bin çocuğun dileğini gerçekleştirdi ve yalnızca geçen sene 30 binden fazla dilek hayata geçirildi. Make-A-Wish Amerika hakkında daha fazla bilgi için wish.orgsitesini ve Make-A-Wish uluslararası operasyonu hakkında daha fazlası için worldwish.orglinkini ziyaret edebilirsiniz.

# # #

İdil N. Şenerdi Barry

İlginizi Çekebilir

Pandemi Sürecinde Yaratıcılığımız Gelişiyor!

İnsanoğlunun tarihe tanıklık ettiği bu günlerde, koronavirüs nedeniyle kaygı, korku ve panik gibi duyguları yaşıyoruz. Gelir kaybından sosyal izolasyona, belirsizlikten umutsuzluğa kaygılanmamıza sebep olan birçok olumsuz durum içindeyiz. Diğer yandan daha önce sahip olmadığımız bir zaman dilimine sahibiz. Sıkılıyoruz. Peki bu sıkıntımızı fırsata çevirebiliyor muyuz?


Yeni 800 Serisi Philips Oled Tv Modelleri Temmuz Ayında Satışa Sunulacak

Raflara çıkmaya hazırlanan 800 Serisi Philips OLED TV’ler, 4.nesil P5 görüntü işleme motorunu yapay zekayla birleştiriyor.


Bülten Espor Dünyasına Kadın Oyuncuların İlgisi Artıyor

Espor tutkunlarının yeni adresi Master of Gamers, koronavirüs salgını döneminde futbol tutkunlarının iyi vakit geçirebilmesi için düzenlediği turnuvalarla büyük ilgi gördü. Son 1 hafta içinde düzenlediği 12 turnuvalar için 5.000 oyuncu katılım için kayıt oldu.Düzenlenen turnuvalarda 485 kadın oyuncunun da yer alması karantina döneminde dijital oyun ve espor endüstrisinin büyüme trendinin nasıl ivme kazandığını göstermiş oldu.


Workindo'dan Pandemi Sonrası Sektör Teşvikleri Raporu

WORKINDO’DAN PANDEMİ SONRASI


Bülten Alternatif Bank'a Ifc Ve Ebrd’Den 3 Ödül

Ticaret Sicil No: 521008


Etiketler: Disney, Aladdin, fazla, için, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.