19 Temmuz 2019 Cuma 10:58

GÜNDEM

Tik Ve İtibar Derneği Üyeleri Arasına Uluslararası Hukuk Şirketi Breeding Henry Baysan Katıldı

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarının yer aldığı Etik ve İtibar Derneği üyeleri arasına uluslararası hukuk şirketi Breeding Henry Baysan katıldı.

Tik Ve İtibar Derneği Üyeleri Arasına Uluslararası Hukuk Şirketi Breeding Henry Baysan Katıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

New York, Boston ve Tennessee eyaletlerinde ofisleri bulunan, dünya çapında çok çeşitli uygulama alanlarında işletmelere ve bireylere hukuk temsili sağlayan uluslararası hukuk şirketi Breeding Henry Baysan Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına katıldı.

Evrensel iş etiği ilkelerinin toplumun her kesiminde anlaşılması, benimsenmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla 2010 yılından bu yana faaliyet gösteren TEİD ve Breeding Henry Baysan arasında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin özünü oluşturan 10 temel ilkeyi de içeren ‘Etik Beyannamesi’ imzalandı.

Sözleşmenin imzalanması ile şirket, derneğin üyeleri arasındaki yerini alarak etik ve şeffaf bir çalışma anlayışını benimsediğini beyan etmiş oldu.

2019 yılı itibari ile 140 kurumsal üyeyi aşan TEİD üyeleri arasında Tüpraş, Sabancı Holding, Siemens, Zorlu Holding, Doğuş Grubu, Arçelik,Enka İnşaat, Tekfen Holding, Adel Kalemcilik, Sütaş, Anadolu Grubu, Bayer, Borusan Holding, Akkök Holding, Coca Cola İçecek, Ernst & Young, Deloitte, KPMG, PwC, Bilim İlaç, Bosch, Philips, Brisa, 3M, Abdi İbrahim, Allianz, BP gibi öncü kurumların bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Ford Otosan, Baymak, İpragaz, Polat Enerji de TEİD üyeleri arasına katılmıştı.

Bilindiği gibi, uluslararası saygın bir çok ödüle layık görülen hukuk şirketi Breeding Henry Baysan, uyumluluk, veyaz yaka suçları, yaptırım ve ambargo mevzuatı, uluslararası tahkim, dava avukatlığı (litigation), birleşme ve satın almalar ve kurumsal yönetim konularında ön plana çıkıyor. Müşterileri arasında çok uluslu şirketler, uluslararası bankalar, havayolları ve bir çok farklı sektörden kurumlar bulunuyor. Şirketin kurucu ortağı Mehmet Baysan ABD’de 2015, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında üst üste dort yıl boyunca Süper Avukatlar tarafından “Yükselen Yıldız” olarak seçilmiş ve Amerika Birleşik Devletleri'nde 40 yaşın altındaki en iyi 40 dava avukatından biri olarak seçilmiş bulunuyor.

Contentİstanbul

İlginizi Çekebilir

Süpürge’Nin Uzmanı Rowenta’Dan Evinize Uygun Yüksek Performanslı Çözümler!

SÜPÜRGENİN UZMANI ROWENTA!


Ibs, Küresel Sigorta Sektöründe Öne Çıkan Risklere Dikkat Çekti Şirketlerin En Büyük Endişesi Teknoloji

PWC tarafından, sigorta sektöründe öne çıkan küresel riskleri belirlemek amacıyla yapılan Banana Skins Araştırması’nda ilk sırayı teknoloji aldı. Şirketlerin en çok endişe duyduğu riskler sıralamasında teknolojiyi, siber risk, değişim yönetimi, regülasyon, yatırım performansı ve iklim değişikliği riskleri izledi.


Veri İhlallerinde Rekor Yıl

GEÇEN YILA GÖRE VERİ İHLALLERİNDE %33 ARTIŞ OLDU


Öğrenciler İçin Ara Tatili Değerlendirmenin En İyi Yolları

Milyonlarca öğrenci, 2019-2020 eğitim öğretim döneminde ilk ara tatiline girdi. 18-22 Kasım tarihleri arasında öğrenciler, kısa bir mola verecek ve 25 Kasım’da ilk dönemin ikinci yarısına devam edecek. Eğitim uygulaması Kunduz'un profesyonel eğitmenleri, öğrencilere ara tatili en iyi biçimde değerlendirme konusunda bazı tavsiyelerde bulunuyor.


Bu Sektörde Çok İş Var!

TOBB E-ticaret Meclisi Üyesi, Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli: “Türkiye, anne/bebek ve çocuk tekstilinde 2 milyar dolarlık ihracat payıyla dünya liderliğine oynuyor. Son birkaç yılda 20 kat büyüyen firmalar var. E-ihracat kanallarıyla KOBİ ve girişimcileri de sisteme dahil edersek bu sektörde global lider oluruz.”


Etiketler: Holding, uluslararası, Baysan, TEİD, üyeleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.