19 Temmuz 2019 Cuma 10:58

GÜNDEM

Tik Ve İtibar Derneği Üyeleri Arasına Uluslararası Hukuk Şirketi Breeding Henry Baysan Katıldı

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarının yer aldığı Etik ve İtibar Derneği üyeleri arasına uluslararası hukuk şirketi Breeding Henry Baysan katıldı.

Tik Ve İtibar Derneği Üyeleri Arasına Uluslararası Hukuk Şirketi Breeding Henry Baysan Katıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

New York, Boston ve Tennessee eyaletlerinde ofisleri bulunan, dünya çapında çok çeşitli uygulama alanlarında işletmelere ve bireylere hukuk temsili sağlayan uluslararası hukuk şirketi Breeding Henry Baysan Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına katıldı.

Evrensel iş etiği ilkelerinin toplumun her kesiminde anlaşılması, benimsenmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla 2010 yılından bu yana faaliyet gösteren TEİD ve Breeding Henry Baysan arasında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin özünü oluşturan 10 temel ilkeyi de içeren ‘Etik Beyannamesi’ imzalandı.

Sözleşmenin imzalanması ile şirket, derneğin üyeleri arasındaki yerini alarak etik ve şeffaf bir çalışma anlayışını benimsediğini beyan etmiş oldu.

2019 yılı itibari ile 140 kurumsal üyeyi aşan TEİD üyeleri arasında Tüpraş, Sabancı Holding, Siemens, Zorlu Holding, Doğuş Grubu, Arçelik,Enka İnşaat, Tekfen Holding, Adel Kalemcilik, Sütaş, Anadolu Grubu, Bayer, Borusan Holding, Akkök Holding, Coca Cola İçecek, Ernst & Young, Deloitte, KPMG, PwC, Bilim İlaç, Bosch, Philips, Brisa, 3M, Abdi İbrahim, Allianz, BP gibi öncü kurumların bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Ford Otosan, Baymak, İpragaz, Polat Enerji de TEİD üyeleri arasına katılmıştı.

Bilindiği gibi, uluslararası saygın bir çok ödüle layık görülen hukuk şirketi Breeding Henry Baysan, uyumluluk, veyaz yaka suçları, yaptırım ve ambargo mevzuatı, uluslararası tahkim, dava avukatlığı (litigation), birleşme ve satın almalar ve kurumsal yönetim konularında ön plana çıkıyor. Müşterileri arasında çok uluslu şirketler, uluslararası bankalar, havayolları ve bir çok farklı sektörden kurumlar bulunuyor. Şirketin kurucu ortağı Mehmet Baysan ABD’de 2015, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında üst üste dort yıl boyunca Süper Avukatlar tarafından “Yükselen Yıldız” olarak seçilmiş ve Amerika Birleşik Devletleri'nde 40 yaşın altındaki en iyi 40 dava avukatından biri olarak seçilmiş bulunuyor.

Contentİstanbul

İlginizi Çekebilir

Sosyal Tecritle Nasıl Başa Çıkabiliriz

E-Sosyal mi, A-Sosyal mi? Astroloji Ne Diyor?


Rosatom Tıbbi Aletleri Sterilize Etmek İçin Ozon Kullanan Bir Cihaz Geliştirdi

Tel : 0312 438 48 45


Makine Eğitimine Online Düzenleme

Koronavirüs (Kovid-19) salgını, çalışma, eğitim ve iş yapma modellerinde hızlı bir değişimi beraberinde getirdi. Sağlık ve güvenlik için sosyal mesafenin önemli bir hale geldiği süreçte, sınıf içi eğitimler ertelenirken, dijital alt yapısı hazır olan kurumlar duruma hızla adapte oldu. Türkiye ihracatının lokomotif iş kollarına değer bazında 21 milyar dolarlık katkı sağlayan takım tezgahları sektörüne nitelikli insan gücü yetiştiren Tezmaksan Akademi de bunlardan biri.


E Ticaret Eğitimlerine Talep Arttı

Evlere kapanmak zorunda olduğumuz bu dönemde e-ticaret sektöründeki hızlı yükseliş ve e-ticaret sektörüne giriş yapmak isteyen sayısındaki artış, e-ticaret eğitimlerine olan talebi artırdı. Ticimax Akademi tarafından gerçekleştirilen ücretsiz eğitim, seminer ve sohbetler, yoğun talep üzerine online ortama taşıdı. İlk eğitim 8 Nisan, ilk sohbet 10 Nisan’da!


Koronaya Rağmen Trafikteki Araç Sayısı Ancak Yüzde 35,8 Azaldı

Koronavirüs tedbirleri ve okulların kapatılması, İstanbul ulaşımında önemli değişikliklere yol açtı.İstanbul trafiğinin zirve saati değişti; sabah 08.00-09.00 Aralığından 17.00-18.00 aralığına geçti.İki yaka arasındaki geçişler yüzde 52,8 azalırken, en fazla geçiş 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde gerçekleşti. Korona vakalarının yüzde 60’ının görüldüğü İstanbul’da, tüm uyarılara rağmen, ana arterlerdeki araç geçişinin yeteri kadar azalmadığı ortaya çıktı. Ana arterlerdeki araç sayısı yüzde 35,8 düşerken, araçların günlük ortalama hızı saatte 10 kilometre arttı.


Etiketler: Holding, uluslararası, Baysan, TEİD, üyeleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.