19 Temmuz 2019 Cuma 10:58

GÜNDEM

Tik Ve İtibar Derneği Üyeleri Arasına Uluslararası Hukuk Şirketi Breeding Henry Baysan Katıldı

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarının yer aldığı Etik ve İtibar Derneği üyeleri arasına uluslararası hukuk şirketi Breeding Henry Baysan katıldı.

Tik Ve İtibar Derneği Üyeleri Arasına Uluslararası Hukuk Şirketi Breeding Henry Baysan Katıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

New York, Boston ve Tennessee eyaletlerinde ofisleri bulunan, dünya çapında çok çeşitli uygulama alanlarında işletmelere ve bireylere hukuk temsili sağlayan uluslararası hukuk şirketi Breeding Henry Baysan Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına katıldı.

Evrensel iş etiği ilkelerinin toplumun her kesiminde anlaşılması, benimsenmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla 2010 yılından bu yana faaliyet gösteren TEİD ve Breeding Henry Baysan arasında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin özünü oluşturan 10 temel ilkeyi de içeren ‘Etik Beyannamesi’ imzalandı.

Sözleşmenin imzalanması ile şirket, derneğin üyeleri arasındaki yerini alarak etik ve şeffaf bir çalışma anlayışını benimsediğini beyan etmiş oldu.

2019 yılı itibari ile 140 kurumsal üyeyi aşan TEİD üyeleri arasında Tüpraş, Sabancı Holding, Siemens, Zorlu Holding, Doğuş Grubu, Arçelik,Enka İnşaat, Tekfen Holding, Adel Kalemcilik, Sütaş, Anadolu Grubu, Bayer, Borusan Holding, Akkök Holding, Coca Cola İçecek, Ernst & Young, Deloitte, KPMG, PwC, Bilim İlaç, Bosch, Philips, Brisa, 3M, Abdi İbrahim, Allianz, BP gibi öncü kurumların bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Ford Otosan, Baymak, İpragaz, Polat Enerji de TEİD üyeleri arasına katılmıştı.

Bilindiği gibi, uluslararası saygın bir çok ödüle layık görülen hukuk şirketi Breeding Henry Baysan, uyumluluk, veyaz yaka suçları, yaptırım ve ambargo mevzuatı, uluslararası tahkim, dava avukatlığı (litigation), birleşme ve satın almalar ve kurumsal yönetim konularında ön plana çıkıyor. Müşterileri arasında çok uluslu şirketler, uluslararası bankalar, havayolları ve bir çok farklı sektörden kurumlar bulunuyor. Şirketin kurucu ortağı Mehmet Baysan ABD’de 2015, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında üst üste dort yıl boyunca Süper Avukatlar tarafından “Yükselen Yıldız” olarak seçilmiş ve Amerika Birleşik Devletleri'nde 40 yaşın altındaki en iyi 40 dava avukatından biri olarak seçilmiş bulunuyor.

Contentİstanbul

İlginizi Çekebilir

Sinema Ve Televizyon Yüksek Lisans Tanıtım Toplantısı İçin Geri Sayım Başladı

Sinema ve Televizyon Yüksek Lisans tanıtım toplantısı için geri sayım başladı


Genç Yaşta Anne Olmak İstemeyenler İçin Yumurta Dondurma İşlemi Çok Önemli!

Genç yaşta anne olmak istemeyenler için yumurta dondurma işlemi çok önemli!


Bülten Dockers® Sonbahar 2019 Koleksiyonuyla Tanışın

DOCKERS® SONBAHAR 2019 KOLEKSİYONUYLA TANIŞIN


Albaraka Alneo, App Store’Da Da Kullanıma Açıldı

Albaraka Türk’ün, KOBİ’ler için “POS”, KOBİ’lerin müşterileri için ise “Cüzdan” uygulamasından oluşan Türkiye’nin ilk yapay zekâ destekli kolay ve hızlı ödeme platformu ALNEO, Play Store’un ardından App Store’da da kullanıma açılarak tüm kullanıcıların hizmetine sunuldu.


Philips Avent’Ten Yeni Natural Biberon Serisi…

Annelerden ilham alınarak tasarlanan Philips Avent’in yeni Natural Biberon Serisi, anne göğsüne benzer geniş emzik yapısı ile doğal emme hissi yaratmaya yardımcı oluyor.


Etiketler: Holding, uluslararası, Baysan, TEİD, üyeleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.