22 Mayıs 2019 Çarşamba 11:38

GÜNDEM

Tiktok Ve Moko Yapım Türkiye’Nin Yeni Yıldızını Arıyor

TİKTOK ve MOKO YAPIM TÜRKİYE’NİN YENİ YILDIZINI ARIYOR

Tiktok Ve Moko Yapım Türkiye’Nin Yeni Yıldızını Arıyor
Tiktok Ve Moko Yapım Türkiye’Nin Yeni Yıldızını Arıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Sesine güveniyor musun ? Senin de müzik klibin olsun istiyor musun? İşte sana büyük bir fırsat! Moko Yapım ve TikTok işbirliğiyle düzenlenen yarışmaya, #staroldum hashtagiyle katıl. Moko Yapım tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda kazanan sen olursan eğer, Moko Yapım sponsorluğunda müzik klibin olsun ve şarkın tüm platformlarda dinlensin.”

Kısa sürede dünyanın ve Türkiye’nin en sevilen uygulamalarından biri haline gelen TikTok, Türkiye’nin yeni yıldızını arıyor. Ünlü müzik yapımcısı Murat Yıldırım’ın kurduğu MOKO Yapım ile işbirliği yapan TikTok, kullanıcıları arasından keşfedilecek yeni yeteneklerden birine single hazırlayacak. Murat Yıldırım yeni yıldızını, 21 – 30 Mayıs tarihlerinde TikTok’da gerçekleşecek olan yarışmada arayacak.

Aralarında Tarkan, Mustafa Sandal gibi isimlerin de yer aldığı pek çok ismin menajerliklerini de yapmış olan yapımcı Murat Yıldırım, 1985 yılından bu yana müzik sektöründe pek çok proje ve yeniliğe imza atmış bir isim. Dünyadan ve Türkiye’den milyonlarca gencin yeteneklerini sergilediği TikTok, Moko Yapım ile gerçekleştirdiği işbirliği ile, yetenekli kullanıcılarına büyük bir fırsat sunuyor. Seçilecek TikTok kullanıcısı, Moko Yapım tarafından hazırlanacak single ile müzik sektöründe şansını deneme fırsatı yakalayacak.

TikTok ve Moko Yapım arasında gerçekleşen anlaşmaya göre, TikTok’da #staroldum etiketi ile 21 – 30 Mayıs tarihlerinde başlayacak olan yarışmaya katılacak TikTok kullanıcılarından listeye girecek 10 isim değerlendirmeye alınacak. Moko yapım tarafındanseçilecek olan isme single ile birlikte video klip de çekilerek ve tüm sosyal medya kanallarından paylaşılacak. Tüm müzik türlerine açık olan yarışmaya 18 yaş altı katılımcılar, aile bireylerinden birisiyle video çektiği takdirde değerlendirmeye alınacak.

Kampanya linki

TikTok Hakkında TikTok bir mobil kısa video uygulamasıdır. TikTok, doğrudan cep telefonu üzerinden birbirinden farklı, yaratıcı ve ilginç anların dünya çapında paylaşılmasına olanak sağlar. TikTok, dünya üzerindeki herkesin videolar aracılığıyla tutkularını paylaşabilmesi ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilmesi için fırsatlar sunar. Los Angeles, California merkez olmak üzere; Londra, Tokyo, Seul, Şanghay, Pekin, Singapur, Jakarta, Mumbai ve Moskova gibi şehirlerde ofisleri bulunmaktadır. 2018’in başlarında, TikTok dünyanın en çok indirilen uygulamalarından biri haline gelmiştir. TikTok, iOS ve Anroid üzerinden dünyanın her yerinde kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir

İnsan Kaynağı Sıralamasında 53. Basamaktayız

BASIN BİLDİRİSİ


31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’Nda Geri Sayım!

İstanbul dünyanın iki kıtayı birleştiren tek yüzme organizasyonuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 20 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Show Swim etkinliğinin ardından 31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı 21 Temmuz Pazar günü düzenlenecek. Yarışmaya 52 ülkeden 2400 kişi katılacak.


Bıoderma'dan Lekeye Karşı Güçlü Güneş Koruması Phtoderm Spot Spf 50+...

Lekeye karşı güçlü güneş koruması!


Psm’De Bu Hafta 21 28 Haziran

% 100 Music Presents After Work Party // 21 - 28 Haziran Cuma // PSM Amfi // 18.00


Denizcilik Sektörünün En Büyük Ve Tek Deniz Buluşması Boat Show Tuzla Deniz Fuarı 05 13 Ekim’De, Vıaport Marina’Da

DENİZCİLİK SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK VE TEK DENİZ BULUŞMASI BOAT SHOW TUZLA DENİZ FUARI 05-13 EKİM’DE, VIAPORT MARİNA’DA…


Etiketler: TikTok, Moko, Yapım, müzik, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.