22 Mayıs 2019 Çarşamba 11:38

GÜNDEM

Tiktok Ve Moko Yapım Türkiye’Nin Yeni Yıldızını Arıyor

TİKTOK ve MOKO YAPIM TÜRKİYE’NİN YENİ YILDIZINI ARIYOR

Tiktok Ve Moko Yapım Türkiye’Nin Yeni Yıldızını Arıyor
Tiktok Ve Moko Yapım Türkiye’Nin Yeni Yıldızını Arıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Sesine güveniyor musun ? Senin de müzik klibin olsun istiyor musun? İşte sana büyük bir fırsat! Moko Yapım ve TikTok işbirliğiyle düzenlenen yarışmaya, #staroldum hashtagiyle katıl. Moko Yapım tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda kazanan sen olursan eğer, Moko Yapım sponsorluğunda müzik klibin olsun ve şarkın tüm platformlarda dinlensin.”

Kısa sürede dünyanın ve Türkiye’nin en sevilen uygulamalarından biri haline gelen TikTok, Türkiye’nin yeni yıldızını arıyor. Ünlü müzik yapımcısı Murat Yıldırım’ın kurduğu MOKO Yapım ile işbirliği yapan TikTok, kullanıcıları arasından keşfedilecek yeni yeteneklerden birine single hazırlayacak. Murat Yıldırım yeni yıldızını, 21 – 30 Mayıs tarihlerinde TikTok’da gerçekleşecek olan yarışmada arayacak.

Aralarında Tarkan, Mustafa Sandal gibi isimlerin de yer aldığı pek çok ismin menajerliklerini de yapmış olan yapımcı Murat Yıldırım, 1985 yılından bu yana müzik sektöründe pek çok proje ve yeniliğe imza atmış bir isim. Dünyadan ve Türkiye’den milyonlarca gencin yeteneklerini sergilediği TikTok, Moko Yapım ile gerçekleştirdiği işbirliği ile, yetenekli kullanıcılarına büyük bir fırsat sunuyor. Seçilecek TikTok kullanıcısı, Moko Yapım tarafından hazırlanacak single ile müzik sektöründe şansını deneme fırsatı yakalayacak.

TikTok ve Moko Yapım arasında gerçekleşen anlaşmaya göre, TikTok’da #staroldum etiketi ile 21 – 30 Mayıs tarihlerinde başlayacak olan yarışmaya katılacak TikTok kullanıcılarından listeye girecek 10 isim değerlendirmeye alınacak. Moko yapım tarafındanseçilecek olan isme single ile birlikte video klip de çekilerek ve tüm sosyal medya kanallarından paylaşılacak. Tüm müzik türlerine açık olan yarışmaya 18 yaş altı katılımcılar, aile bireylerinden birisiyle video çektiği takdirde değerlendirmeye alınacak.

Kampanya linki

TikTok Hakkında TikTok bir mobil kısa video uygulamasıdır. TikTok, doğrudan cep telefonu üzerinden birbirinden farklı, yaratıcı ve ilginç anların dünya çapında paylaşılmasına olanak sağlar. TikTok, dünya üzerindeki herkesin videolar aracılığıyla tutkularını paylaşabilmesi ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilmesi için fırsatlar sunar. Los Angeles, California merkez olmak üzere; Londra, Tokyo, Seul, Şanghay, Pekin, Singapur, Jakarta, Mumbai ve Moskova gibi şehirlerde ofisleri bulunmaktadır. 2018’in başlarında, TikTok dünyanın en çok indirilen uygulamalarından biri haline gelmiştir. TikTok, iOS ve Anroid üzerinden dünyanın her yerinde kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir

Filenin Güvercinleri Transfere Tüm Hızıyla Devam Ediyor

NASYA DİMİTROVA PTTSPOR’DA


50 Kadın Daha Yönetim Kurullarına Hazır

Yönetim Kurulunda Kadın Derneği (YKKD)’nin 2012’den bu yana yürüttüğü Şirketler Arası Mentorluk ve Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği Sertifika Programı’nın Ocak 2018’de başlayan ve 18 ay süren üçüncü dönemi tamamlandı.


Kadıköy’De 5. Uluslararası Yoga Günü

5. Uluslararası Yoga Günü Anadolu Yakası resmi etkinliği 21 Haziran Cuma günü Kadıköy Belediyesi Kalamış Parkı Gençlik Merkezi’nde düzenleniyor.


Bilkent Center Dünyaca Ünlü Hermes Ödüllerinden 3 Platınum Ödül Kazandı!

“ANKARA’YI TEMSİL ETMEK GURUR VERİCİ”


Türkiye Doğal Gaz İthalatında Dünya Altıncısı

BASIN BİLDİRİSİ


Etiketler: TikTok, Moko, Yapım, müzik, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.