14 Kasım 2019 Perşembe 08:35

GÜNDEM

Tiyatro Dayanışması

TİYATRO DAYANIŞMASI

Tiyatro Dayanışması
Tiyatro Dayanışması
Tiyatro Dayanışması
Tiyatro Dayanışması
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

UĞUR YÜCEL BÜLENT BEYİN HİKAYESİNE HAYRAN KALDI

KerkiSolfej ile Bal Porsuğu Tiyatrosu'nun ortak yapımı olan, Bülent Emrah Parlak tarafından sahnelenen ve yönetmenliğini Murat Eken'in üstlendiği 'Bülent Beyin Hikâyesi'' Tim Show Center'da ikinci kez seyircisiyle buluştu.

Kerki Solfej ile başta İstanbul olmak üzere bir çok şehirde seyircisiyle buluşacak olan ödüllü oyunu izlemeye Uğur Yücel'de geldi. Kuliste Bülent Emrah Parlak'ı ziyaret ederek kendisine iyi sahneler dileklerini ileten Yücel, Parlak ile birlikte objektiflere poz vermeyi de ihmal etmedi.

Uğraş Güneş tarafından kaleme alınan ve 'Sine - Tiyatro' tekniğiyle Barış Arduç, Burcu Biricik, Erdem Baş, Ersin Korkut, Gülhan Tekin, Murat Eken, Haki Biçici, Melis Birkan, Onur Buldu, Sarp Apak, Şahin Irmak ve Uğur Bilgin'in birer organa hayat verdiği interaktif oyunda, tüm organlara hükmetmeye çalışan bir beyini canlandıran Bülent Emrah Parlak performansı ile tiyatro severlere bambaşka bir deneyim yaşattı. Özellikle ikinci perdedeki diyalogları performansı ile tiyatro severleri kahkaha krizlerine sokan Parlak, zaman zaman seyircilerinin şen kahkalarına doğaçlama espriler ile eşlik edip eğlenceyi ikiye katladı.

Oyun sonunda basın mensuplarına oyun hakkında demeç veren büyük usta Uğur Yücel, ''Zekice hazırlanmış bir oyun. Emeği geçen herkesi tebrik etmek lazım. Bülent'in performansı da oldukça başarılı ve bu ikisi bir araya geldiğinde gülmek kaçınılmaz oluyor. Genç nesillerin böylesine güzel oyunlara imza atıyor olması tiyatro adına gurur veriyor bana'' ifadelerini kullandı.

Oyun hakkında

İlginizi Çekebilir

E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


Şişecam’A 'Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu' Ödülü

Şişecam’a


Erol Evgin'den Görkemli Final

EROL EVGİN’DEN GÖRKEMLİ FİNAL


E Arşiv Fatura İçin Son Tarih 1 Ocak 2020

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile Ocak 2020 itibariyle e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi. Yaklaşık 100 bin işletmenin e-arşiv uygulamasına geçeceği tahmin ediliyor.


Sign Of The City Awards’Da Mesa En İyi Konut Ödülünü Aldı

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün onur gecesinde MESA ORMAN ÇUBUKLU projesi ödül aldı:


Etiketler: Bülent, Parlak, Emrah, Uğur, Yücel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.