11 Haziran 2019 Salı 13:47

GÜNDEM

Toplum 5.0’A Cpm Erp İle Hazırsınız

TOPLUM 5.0’A CPM ERP İLE HAZIRSINIZ

Toplum 5.0’A Cpm Erp İle Hazırsınız
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünya Endüstrisinin Toplum 5.0’a dönüşmeye başladığı bu dönemde, birçok sistemin bir arada çalıştığı entegre sistemler bütünü eskide kalıyor. Artık CPM ERP ile sistemlerin değil robotlarla insan gücünün bir arada çalıştığı döneme doğru geçiş yaparken, robotlarla insanlar tüm iş süreçlerini beraber yürütecek. Yani Toplum 5.0 ile birlikte tüm depolama, lojistik ve taşıma işleri drone şekilde yapılabilecek ve bu dronelar ERP ile yönetilebilecek ve tüm veriler tek bir ekranda toplanabilecek. Firmalar ise bu dönüşüme CPM ERP çok hızlı bir şekilde adapte olabilecek.

Robotlar İnsanlar İle Toplum 5.0’ ise CPM ERP ile Entegre Çalışıyor

Toplum 5.0 kavramı Japonların “Toplum için teknoloji” kavramından ortaya çıkıyor. Recep Palamut,” Bu evrilme aslında insan iş gücünü yok etmek için değil birbirlerine entegre edilereksanal dünya ile gerçek dünyanın beraber işler hale getirilmesini sağlamak içindir. Toplum 5.0 çağına geçmeden CPM ERP ile üretiminizi anlık takip edebilir, üretim performansınızı tercihlerinize göre artırabilir, verilerinizi

elektronik olarak saklayabilir, transfer edebilir ve raporlayabilirsiniz. Aynı zamanda her an her yerden erişim sağlayabilirsiniz. Şu an da bunları yapabilen CPM ERP ile Toplum 5.0’a uyum sağlamak, teknolojiyi takip etmek ve uygulamak çok daha kısa zamanda gerçekleşecek. Böylelikle süreci daha doğru kulllanmış olacaksınız.”diyor.

Toplum 5.0 İle Gelecekte Bizi Neler Bekliyor

Akıllı topluma geçişin en önemli teknolojik devrimi olan yapay zeka, robot ve büyük veri kullanımının yaygınlaşması ve Toplum 5.0ile bütünleşmesi ile birlikte toplumun konforu ve refahını doğrudan etkileyecek olmasıdır. Akıllı toplu taşıma, insansız çevre dostu arabalar, elektrikli araçlar gibi dijital bazlı yenilikçi ürünler vasıtasıyla üretim maliyetlerinin düşürülmesi, verimliliğin artırılması, temiz teknoloji kullanımının yaygınlaşmasını paralel şekilde ilerleyecek diyen Palamut,” Toplum 5.0’ın ilerlemesi ve gelişmesi ile ürünlerin ve hizmetlerin talep edenlere ihtiyaç duyulduğumiktarda ve zamanda ulaştırılacak olması, daha konforlu ve sürdürülebilir bir yaşam getirecek.”diyor.

CPM ERP’nin Toplum 5.0’a Uyumu

Günümüzün hızla gelişen teknolojisi, otomasyon sistemlerinin imaalat sanayisinde önem kazanmasına yol açtı. Daha çok büyük sanayi şirketleri için gündeme gelen dijital endüstri uygulamalarının, farklı modellerle küçük ve büyük ölçekli şirketler açısından da erişilebilir hale geldiğini de belirten Palamut; “Akıllı yönetilen bir firma haline gelebilmek için dijitalleşme olmazsa olmaz konuların başında geliyor. Bu dijitalleşme ile rekabet etmeye başlayan firmalar, doğru ERP yatırımları sayesinde alacakları risk, maliyet, fire, verimlilik, karlılık raporlarıyla pozisyonlarını daha net görüp doğru stratejiler belirleyerek yarının Toplum 5.0’a hazır firmaları haline gelecek.” dedi.

İlginizi Çekebilir

En Değerli Veriler Adata’Nın Dayanıklı Taşınabilir Diskleriyle Güvende

23.09.2019 – Dünyanın önde gelen NAND Flash depolama birimleri üreticilerinden biri olan ADATA Technology, harici disk ailesiyle verilerini güvenli biçimde yedekleme ve yanında taşıma ihtiyacı duyan kullanıcılara kullanışlı çözümler sunuyor. Marka IP68 sertifikalı, darbelere, suya ve toza dayanıklı taşınabilir diskleriyle kullanıcılara mümkün olan en yüksek dayanıklılığı ve veri güvenliğini vermeyi hedefliyor.


Kurumlar İbb Dragon Bot Festivali'nde Buluştu

İBB Kurumlararası Dragon Bot Festivali özel sektör çalışanlarına adrenalin dolu bir hafta sonu yaşattı. Takımların kıyasıya mücadele ettiği organizasyonda İBB İtfaiye Daire Başkanlığı Takımı yarışları ikinci olarak tamamladı.


İlk Okulların Eğitim Müfredatında Gameducation Ayarı Yapılmalı Öğrenme Terapisti Ve Uzman Psikolog İnci Özkoray

Avrupa’nın bir çok ülkesinde ilkokul düzeyindeki öğrencilerin derslerinde Gameducation-oyun ile öğrenme entegrasyonları yapılıyor. Günümüzde ilk okula başlayan çocukları dijital öğrenci olarak adlandıran Öğrenme Terapisti ve Uzman Psikolog İnci Özkoray, benzer entegrasyonların Türkiye’de de olması gerektiğine vurgu yapıyor.


Üretim Tesisleri Sigorta Sayesinde Tehlikelerin Önüne Geçebilir

Kimyasal üretim fabrikaları olası kazalarda önlenemez sonuçlara sebebiyet verebiliyor


Ptt’Den "Mahatma Gandhi’Nin Doğumunun 150. Yılı" Konulu Anma Pulu

PTT AŞ tarafından, 2019 yılında 150. doğum yılı olan Mahatma Gandhi anısına tek değerli anma pulu ve ilk gün zarfı 24 Eylül 2019 tarihinde tedavüle sunuldu.


Etiketler: Toplum, doğru, için, daha, şekilde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.